Očištění a zcelení duše

Ráda poskytuji klientům jemný psycho-energetický ODBLOK, protože se tím dá vyřešit hodně věcí i psychosomatických potíží a očistit „ztracenou“ duši. Například se vám něco v životě stalo, nač už jste dávno zapomněli, anebo jste tomu tenkrát nepřičítali žádný význam. Ve skutečnosti to mohlo mít stěžejní výhnam pro váš další život i životní postoje a dokonce i pro vaše zdraví. Já tento moment ve vašem životě spolu s vámi najdu a pak s tím pracujeme. Někdy se lidé diví, jaká hloupost na ně má dodnes zásadní vliv. Je to můj vlastní šamanský způsob práce a je účinnější než např. Kineziologie One Brain. Odstraňuji z klienta a z jeho minulosti obláčky energie a další energetické útvary, které mu škodí na jeho cestě. Ty je potřeba dát pryč, aby se klient už nikdy s podobnými věcmi nepotýkal a aby se očistila jeho duše od zátěže a uzdravila se.

Při této práci můžete pohodlně sedět, anebo ležet, to záleží na vás. Já vás přitom provázím různými úrovněmi vašeho vědomí a podvědomí, kde vidíte různé situace z vašeho života (případně vyjímečně i z minulého). Provázím vás slovně i energeticky a současně situaci a vše co s ní souvisí čistím a urovnávám. Můžete vnímat i projevovat určité emoce a spolu s tím pláč i smích, ale nikdy to netrvá dlouho a bývá to v pohodě. Při tomto procesu pochopíte, proč se vám ty situace staly a současně se vám odblokují v podvědomí nezdravé postoje, které vám brání jít po správné cestě. Někdy tam s klientem najdeme i nějaké důležité a zajímavé poselství pro další život. Takovýto odblok si však vyžádá více času než běžné sezení. Počítejte alespoň se 2 hodinami, i když se třeba můžeme někdy vejít i do hodiny. Čas se u této metody nedá předem určit. Navíc je dobré si hned poté nechat u mě udělat i kraniosakrální terapii, aby se ve vás věci dosrovnaly a odcházeli jste ze sezení v harmonii, míru a bez zbytečných břemen.

Slupky cibule???

Dnes je moderní říkat, že cesta očišťování duše je jako když se loupe cibule. Slupka po slupce. Jenže pak se zdá, že těch slupek je nekonečně mnoho. Touto cestou jsem taky zkoušela jít, ale nikam nevedla. Lépe řečeno, těch slupek je většinou o moc méně než si lidé většinou myslí. Takle lidé chodí třeba opakovaně na různé odbloky či regrese a údajně viděli už mraky minulých životů, kdy se jim jánevímco hrozného stalo nebo jánevímco hrozného učinili, což nemusejí být ani pravdivé vize. Jeden údajný odblok za druhým a nulový výsledek. Akorát se v té minulosti pitvají jako v hovínku, které díky tomu pak víc smrdí. Třeba v tom, jak sami ubližovali, anebo jim bylo v dětství ubližováno, a to je důvodem všech jejich životních nezdarů. Tím se akorát staví do role oběti a utvrzují se v sebelítosti, sebeospravedlňování a v nenávisti minimálně k jednomu z rodičů. V tom horším z toho začnou blbnout nebo mít větší a větší deprese a závislost na nekonečných odblocích, regresích a na terapeutovi a rozvrátí se jim i zbytky vztahů. Nechci tím říct, že by si člověk neměl uvědomit, že za něco třeba opravdu může jeho výchova, ale v rozumné míře, ne dojít k závěru že díky tomu jsem takový a makový a vlastně s tím nic nemůžu dělat, protože za to nemůžu. Kolikrát je mnohem lepší minulost uzavřít a už se k ní nevracet! Jen někdy může být užitečné (nebo možná i nezbytné) se do minulosti jít podívat.

Když dělám s někým odblok, tak se téměř nikdy nemusíme dívat do ŽÁDNÉ minulé inkarnace! Většinou stačí projít si jednu, dvě, maximálně tři situace z tohoto života, aby se člověk odblokoval a pochopil, kde dělá chyby a co má změnit. Spíše jde totiž o princip chyby, který si přenášíme z života do života, a tím si přitahujeme opakovaně určité podobné nepříjemné situace a také je tím určeno, do jaké rodiny či prostředí se narodíme. Princip toho, kde a proč děláme tu stejnou chybu stále dokola, ten musíme uvidět a pochopit. Klidně tady a teď. Nemusíme se pitvat v minulých životech ani v dětství. Princip našich opakovaných chyb, které děláme třeba po staletí, si můžeme výborně uvědomit třeba na nedávném zážitku, ne starším deseti let. Ale ne vždy. Je to individuální. Někdo se musí podívat do děství, někomu stačí podívat se na situaci před pár lety a s jiným musíme jít i do více minulých životů, anebo dokonce do období mezi životy. Většinou stačí jeden nebo dva odbloky, při nichž člověk pochopí, kde je jeho achillova pata. Není cílem vodit klienta za ručičku jako malé dítě. Cílem je, aby klient pochopil princip svých zásadních životních chyb a omylů, kde a proč se zacyklil a aby s tím pak něco sám aktivně udělal. Jenže někteří lidé jsou rádi pasivní a myslí si, že terapeut udělá všechno za ně. Tak to ale nefunguje.

Item added to cart.
0 items -