Ceník služeb

Důležité upozornění !!!

Termín sezení si domlouvám s klienty pouze TELEFONICKY na 602 748 729 (nezvednu-li, volám zpátky). Jiné dotazy či konzultace přijímám i emailem.

Zrušení schůzky přijímám POUZE TELEFONICKY nebo SMS na 602 748 729 (tzn: NE-emailem, NE-WhatsApp, NE-Facebook/Messenger !!!)

Objednáte-li se na osobní sezení a pak ho musíte zrušit, učiňte tak co nejdříveNEJPOZDĚJI 2 dny předem. Zrušíte-li schůzku později, zašlete prosím STORNO POPLATEK na účet 1084547103/0800, a to ve výši DOSPĚLÝ 1000 Kč, dítě 700 Kč (do poznámky napište své jméno). Za tento „storno poplatek“ Vám mohu jako náhradu poskytnout buď energetické ošetření „NA DÁLKU“, anebo termín osobního sezení v následujících 2 dnech – tato varianta je však podmíněna tím, že musím mít volný termín k dispozici. Jinak storno propadá.

BANKOVNÍ SPOJENÍ: 1084547103/0800 Česká Spoř.. Platby v cizí měně: č.ú.(IBAN): CZ45 0800 0000 0010 8454 7103, kód (BIC): GIBACZ. Pro úhradu kurzů používám jiné č. účtu, které Vám přijde na email když se přihlásíte na konkrétní kurz v sekci KURZY.

Léčitelstvím se zabývám od roku 1998.

Ceník

1) Kraniosakrální terapie a energetické působení

KRANIO-SAKRÁLNÍ terapie + ENERGIE = Standardní nejžádanější ošetření – OSOBNÍ SEZENÍ
1300 Kč
Zahrnuje balíček služeb: Konzultace, kraniosakrální terapie a působení energií, očištění, posílení a harmonizace čaker i těla a duše. 1 osobní sezení cca 60-75 minut, pokud sezení trvá déle než 75 minut, cena se navyšuje o 300 Kč za každých započatých 15 minut. Většinou je potřeba více pravidelných sezení cca jednou za 14 dní. Lze využívat i jako zdravotní prevenci a relax jednou měsíčně.
Kraniosakrální terapie (klasická i biodynamická) OSOBNÍ SEZENÍ – dospělí
1300 Kč
Dospělí a mládež od 14 let (osobní sezení cca 60 minut), i pro těhotné, působí velmi blahodárně na tělo i duši. Standardně je potřeba více sezení cca jednou za 14 dní. Lze užívat i jako zdravotní prevenci a relax jednou měsíčně.
Kraniosakrální terapie (klasická i biodynamická) OSOBNÍ SEZENÍ – děti
1000 Kč
Děti od 5 do 12 let (na miminka a batolata se nespecializuji). Standardně je potřeba více sezení cca jednou za 14 dní. Působí velmi blahodárně na tělo i duši.
Somato-emocionální uvolnění (včetně Kraniosakrální terapie – ta je nezbytnou součástí)
1500 až 1800 Kč
Jedná se o uvolnění zablokovaných emocí v těle, které brání vnitřní harmonii těla i duše. Délka je kolem 60 minut plus krátká konzultace navíc.
Kraniosakrální terapie + energetické působení + očista čaker a entit – NA DÁLKU
1000 až 1300 Kč
Jedná se o uvolnění zablokovaných emocí v těle, které brání vnitřní harmonii těla i duše. Délka je kolem 60 minut plus krátká konzultace navíc.

2) Energie (lze osobně i na dálku)

Energetická harmonizace a očištění od negativních energií (včetně čaker a přivtělených entit)
600 až 1500 Kč
Lze osobně i na dálku, obojí je stejně kvalitní. Cena dle rozsahu a délky působení. Lze opakovat libovolně často – dle potřeby.
Čištění bytů/domů od negativních energií, entit a duchů
800 až 2000 Kč
Cena závisí na rozsahu znečištění, počtu a síle hlavně nízkých entit (duchů). V případě, že při diagnostice shledám, že prostor je energeticky čistý, neúčtuji si nic, tzn. cenu určím až po diagnostice prostoru (tu provádím „na dálku“). Běžně čistím prostory na dálku, není pro mě žádný rozdíl v tom, zda jsem přítomna fyzicky, anebo se na prostory naladím pouze virtuálně, výsledek je stejně kvalitní a navíc vám ušetřím náklady na moje dopravné i čas strávený dopravou do místa a sobě ušetřím čas strávený dopravou. Potřebuji od vás jen adresu místa, počet místností a fotografie všech místností (s popisem o jakou místost se jedná) z pohledu od vstupu do těch místností – od dveří. Pokud 1 foto nezahrne celou místnost, pak např. 2 fota (vlevo i vpravo). Ideální je navíc i načrtnutý plánek. V prostoru se po vyčištění citelně změní atmosféra – v pozitivním smyslu.
Kvantová terapie
0 Kč
Kvantovou terapii používám jako součást jiných léčitelských metod (v rámci jejich ceny i času jako bonus). Jedná se vlastně o správně směrovanou sílu myšlenky v hladině alfa v kvantovém poli. Nic si za ni neúčtuji pokud je součástí jiného ošetření.
„Odzasvěcení“ (zrušení kanálu, očištění) od Reiki a dalších podobných pseudo-systémů
800 Kč
Lze i na dálku. Uvedená cena je za celý jeden systém (např. všechny stupně Reiki najednou)
Aktivace a zprůchodnění kanálu pro příjem Čisté kosmické energie používané v léčitelství
1000 až 1300 Kč
Lépe osobně, ale lze i na dálku přes Skype nebo WhatsApp – musím vás vidět. Tato služba je pro ty, kteří mají vrozené léčitelské schopnosti, ale mají je zablokované (např. proto, že kvůli nim byli kdysi hrubě potrestáni). Napřed vytestuji, zda vůbec je co odblokovávat – tedy zda vůbec máte vrozené léčitelské schopnosti, toto testování je zdarma a může proběhnout předem při telefonické konzultaci. Většinou stačí 1 sezení, jen vyjímečně je potřeba akci zopakovat.

3) Psycho-energetické Odbloky

Psycho-energetický ODBLOK v regresi s šamanskou očistou
1500 až 3000 Kč
Délka sezení se nedá určit předem, pohybuje se od 40 do 120 minut a od ní se pak odvíjí cena. Většinou stačí 1, max. 2 sezení. Nemusíte se bát, není to nepříjemné a je to bez rizika, jsem při práci velice opatrná. Klienta uvedu do hladiny alfa a on pohodlně sedí nebo leží se zavřenýma očima a naslouchá mým pokynům. Dochází k přepisu nezdravých vzorců, očištění duše od starých programů, které mají negativní vliv na současný život a zdraví. V průběhu sezení navíc odčišťuji šamanským způsobem negativní energie z těla a pocity z duše vzniklé při starých zážitcích, které se vztahují k současným problémům. Protože je tam přidaná hodnota – šamanská očista, je to pro mě o dost náročnější, ale současně pro klienta o dost účinnější způsob než „obyčejný“ odblok v regresi či kinezkou. Doporučuji toto sezení zakončit kraniosakrálním ošetřením. Je to uvolňující a osvobozující. Jedná se o OSOBNÍ SEZENÍ. Vyjímečně lze provést po telefonu při hlasitém odposlechu, ale musíte mít při tom klid a soukromí.
Kineziologie One Brain
1300 Kč
Jde o jemný psychický a emocionální odblok, osobní sezení cca 60 minut, za každých dalších započatých 10 minut hradíte 200 Kč. V případě kineziologie malých dětí je lepší, když nejsou přítomné a zastupují je rodiče (zákonní zástupci). POUZE OSOBNÍ SEZENÍ.

4) Poradna (lze osobně i po telefonu)

Konzultace, Poradenství
závisí na rozsahu (od 700 Kč/30min.)
Osobně, telefonicky, mailem. Krátká konzultace do 5 minut je zdarma. Rovněž základní krátká konzultace v rámci jiné procedury je zdarma. V ostatních případech je prvních 30 minut 700 Kč, dále dle rozsahu.
Horoskop a astroporadna
závisí na rozsahu (od 300 Kč)
Konzultace pouze ústní formou (lze i po telefonu) cca od 30 do 60 minut, potřebuji předem znát datum, čas a místo narození, platba předem.

5) Bylinky, energetické náramky

Bachovy květové esence – namíchání „na míru“
400 Kč
Namíchání na míru včetně 1 dávkovací lahvičky s kapátkem a návodem k užívání. Kontrola za cca 3 týdny.
Energetické náramky a amulety
od 200 Kč
Cena je individuální podle typu polodrahokamu.

6) Masáže

Lymfodrenáž ruční – trup/paže/nohy (přečtěte si KONTRAINDIKACE v sekci Lymfodrenáž manuální)
1300 Kč
1 masáž 60 až 70 minut. Pokud je vaším účelem relax, můžete přijít nárazově. Jinak doporučuji sérii ošetření v krátkých časových úsecích dle potřeby. Pro efekt detoxikace a odstranění lymfatických otoků či celulitidy je potřeba minimálně 3-5 sezení, ideálně až 10 sezení, frekvence jednou týdně.
Lymfodrenáž ruční obličeje a hlavy
400 Kč
Osobní sezení cca 15 minut. Jednou je to příjemný relax, ale pro viditelný efekt je potřeba docházet vícekrát pravidelně.

7) Ostatní

Hovory s duší (s Vyšší moudrostí)
250 Kč
cena 250 Kč je za každých započatých 10 minut. Lze i po telefonu.
Odrušování (či zjišťování) geopatogenních zón
500 až 1000 Kč
Na dálku (pokud chcete, abych přijela, hradíte navíc cestovné: benzín, amortizace, čas strávený cestou).
Rodinné konstelace mezi 4 očima
250 Kč
cena za každých započatých 10 minut

Ceny kurzů jsou uvedeny přímo u jednotlivých KURZŮ.

Item added to cart.
0 items -