Kurz – Práce s energií

Pakliže máte zájem o kurz, přečtěte si, před tím než se přihlásíte, DŮLEŽITÉ POKYNY PRO ZÁJEMCE (modrou pasáž týkající se zájemců o kurz).

Maximální počet účastníků v tomto kurzu je 12, minimální 4.

Pro aktuální nabídku termínů kurzu sjeďte dolů na stránku.

Kurz Práce s energií mám v nabídce jako prezenční a také jako Videokurz – viz nabídka kurzů a termínů dole na této stránce. Oba způsoby kurzu mají stejnou náplň – jak teorii, tak praxi, ovšem pokud si koupíte videokurz, budete ochuzeni o atmostféru, o zkušenosti a dotazy druhých a o závěrečný šamanský tanec otevírání duší. Více podrobností k Videokurzu je dole na stránce v nabídce kurzů.

Prezenční kurz Práce s energií je vhodný i pro začátečníky. Je jednodenní a běžně je součástí kurzu Kraniosakrální terapie I+II. Můžete jej také absolvovat samostatně. Pro mě je však KST I+II (+KSB) nosnou kostrou pro energie. Je to něco, o co se můžu pevně opřít, když chci dál rozvíjet svoji schopnost pracovat s energií. Navíc kombinací energie a KST I+II se dosáhne u klienta lepších výsledků než jen jednou z těchto metod. Propojuje se zde intuice a jemná technika.

Na tomto jednodenním kurzu se naučíte základy jemnohmotné práce na druhém člověku, případně i sami na sobě. Naučíte se vidět vnitřním zrakem a vnímat intuicí a jemným hmatem celé energetické tělo druhého člověka (případně i své vlastní) a toto jemné tělo zharmonizovat – vyčistit, srovnat čakry, rozsvítit, apod. Součástí prvního dne kurzu je praxe práce s energií nablízko i na dálku, na sobě i na druhých, dále podrobná výuka soustavy čaker, jejich souvztažnost s jednotlivými endokrinními žlázami, linie hara, funkce jednotlivých částí jemnohmotného těla. Řekneme si, proč při této práci někteří praktikanti ztrácí energii a také se naučíme různé druhy ochrany a základní techniky odvádění zbloudilých duší zemřelých a astrálních parazitů.

Za jeden den se naučíte hlavně základy práce s energií, používat intuici a vnitřní zrak a pochopíte logiku tohoto tématu. Dále se v tomto oboru můžete vzdělávat sami podle učebnic, které vám na kurzu doporučím. Chce to hlavně praktikovat po kurzu a nasbírat vlastní zkušenosti. Ve skutečnosti můžete později ještě pokračovat na mých šamanských seminářích či kurzech kraniosakrální terapie, kde se práci s energií budeme učit ještě trochu jiným způsobem a víc do hloubky a také ji propojovat s jemnou prací s tělem – tedy pokud budete mít zájem 🙂

Součástí prezenčního kurzu Práce s energií je také můj závěrečný šamanský rituální tanec „otevírání duší“, při němž se nám všem přítomným srovnají čakry, otevře duše a rozzáří se štěstím a radostí. Některým se při něm ukáže jeho cesta a poslání. To je můj dárek kurzistům. Tento tanec však nelze zprostředkovat on-line ve videu, takže účastníci videokurzu jsou o něj ochuzeni. Pokud byste se však chtěli někdy zúčastnit osobně mého šamanského semináře, který pořádám čas od času, tak tam šamanský tanec dělám také – sledujte průběžně info na tomto webu.

Aktuální kurzy

Item added to cart.
0 items -