Reference klientů

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE, ENERGIE, ODBLOKY

Vďaka Vám máme doma šťastné a hravé dieťa.

Dobrý den pani Ocelíková,

Dakujem pekne za Vašu prácu a pozitivne spravy ohladom Laurinky. 

Od vasho posledneho liecenia minuly Utorok bola Laura hned v Stredu a Štvrtok ako vymenená. Mala dobru naladu, detsku hravost, energiu na sibalstva a podobne. No jednoducho paraada. Dalsie dni jej to zostalo ale obcas prisiel aj nejaky kratky hisak alebo truc a plac a tiez sa zacala budit v noci a obcas aj pocuravat. Stale zadrziava stolicu ale uz kaka kazdy den takze myslim ze sme na dobrej ceste a ostatne sa spravi casom. Hlavne ze je v poriadku v energetickych veciach a zdravi, ostatne sa verim zrovna casom. Papat uz papa, sice male porcie ale hlavne je ze ma chut a dokonca postupne zacina aj ochutnavat nove jedla tak to je obrovsky pokrok a sme velmi stastni. 🙏🏼. 

Takze za nas velky posun v spravani/ chovani/ jedle a celkovo mame pocit ze mame doma stastne a hrave dieta. Preto Vam chcem este raz velmi pekne podakovat pretoze vdaka Vam vidime zmeny a celkovy posun za co sme velmi stastni a vdacni. 

Dakujem krasne, S pozdravom

Lukáš Halecký

Zmizely strachy, závratě i pocit, že necítím nohy.

Na kranio-sakrální terapii k paní Zdeňce Ocelíkové jsem se objednala primárně kvůli problémům po kolapsu v autě. Důsledkem této epizody bylo, že jsem se více než dva roky bála sednout do auta, vjet do tunelu, na dálnici, trpěla jsem závratěmi. Byla jsem překvapená, že hned po první terapii jsem cítila velký rozdíl – strach z řízení auta významně ustoupil a navíc zcela zmizely pocity závratí a necitlivosti nohou, které mě provázely a dlouho znepříjemňovaly život. I po druhém sezení je vše v pořádku, žádné pocity úzkosti nemám. Blok, který se ukázal jako psychický, se daří odbourávat. Máme preventivně naplánovaná ještě další sezení, ale líbí se mi, že paní Zdeňka plánuje terapie pouze do okamžiku, kdy cítí, že je to ještě potřeba. To opravdu velmi oceňuji. Bohužel jsem v minulosti zažila, že terapeuti stále „hledali“ problém, aby navyšovali počet návštěv, přestože to bylo spíše kontraproduktivní. To u paní Zdeňky rozhodně neplatí a jsem za to moc ráda, protože vnímám, že o klienta jí jde v prvé řadě. A tak by to mělo být. Na terapiích se u ní cítím velmi dobře a mohu ji vřele doporučit. Děkuji, paní Zdeňko, za Váš přístup a pomoc.

Eva Hromádková

Šedý zákal.

Dobrý den paní Ocelíková,

těším se na Vás a mám pro Vás bezva novinu! Pamatujete si, jak jsem za Vámi přišla s tím, že mám šedý zákal a na jednom oku mi zbývá jen 20% zraku? Měla jsem s tím jít na operaci, ale nejpve jsem chtěla vyzkoušet Vaší kraniosakrální terapii. Vy jste mi nedávala moc šancí, protože jste říkala, že s tímto problémem nemáte žádné zkušenosti. A představte si, že po Vašich dvou ošetřeních jsem najednou začala vidět úplně normálně !!! Když jsem pak šla na oční na kontrolu před operací, řekla mi lékařka, že to je velice zvláštní, protože šedý zákal úplně zmizel a tudíž na operaci nemusím jít. Vím, že se to stalo díky Vám a jsem Vám za to velmi vděčná. Vidím teď jako ostříž 🙂 Jana

Když to vypadá,že se nic neděje, neznamená to, že se nic neděje.

Paní Ocelíková,

Tohle nebyla jen tak obyčejná kraniosakrální terapie! Vy jste čarodějnice! Už jsem u Vás pošesté a ani jednou jsem necítil to, co dneska. To byla síla. Vnímal jsem energii, uvolnění, proudy energie. A teď se cítím jako znovuzrozený a nabitý. Jak je možné, že jsem na předchozích sezeních necítil to co dnes? R.S.

Moje odpověď: Kraniosakrální terapie působí často podprahově. Když klient při ošetření nic nevnímá, neznamená to ještě, že se nic neděje. Kraniosakrální ošetření při každém sezení připravuje půdu pro definitivní uvolnění nežádoucích blokád a zablokovaných emocí v těle. Někdy se to podaří uvolnit napoprvé, jindy je potřeba více sezení, při nichž se uvolňují blokády postupně a zpočátku klient nemusí cítit „při“ ani „po“ ošetření vůbec nic, ale uvnitř jeho těla se přesto mohlo stát hodně pozitivních změn, které jsou znatelné až na x-tém sezení. Je to podobné, jako když se hloubí tunel. Pořád je tam tma a pořád není vidět světlo na konci, ale při každém hloubení se přibližujeme k cíli až se to jednou prorazí a náhle je vidět světlo 😊

Velké pooperační bolesti

V roce 2009 jsem v průběhu půlroku prodělala třikrát spontánní pneumotorax vždy s následnou operací plic. Při vytahování drenu došlo k poškození mezižeberních nervů. Celou pravou polovinu hrudníku jsem měla tak citlivou, že i lehounký dotyk mi dlouhodobě způsoboval strašnou bolest. Sprchování bylo jak bodání tisíců jehliček.

Navštívila jsem mnoho lékařů, ale bez výsledku. Všichni mne ujišťovali, že po šesti týdnech po operaci bolesti odezní, což se nestalo. Nakonec jsem skončila v Centru léčby bolesti na Bulovce. Pomocí léků se sice podařilo citlivost hrudníku zmírnit, ale léky měly vedlejší nežádoucí účinky a jelikož při výkonu svého povolání potřebuji čistou hlavu, nemohla jsem léky užívat dlouho.

V té době jsem poprvé navštívila paní Ocelíkovou, abych pomocí lymfatické masáže odstranila z těla všechny ty toxické látky z chemické léčby. Tam jsem se dozvěděla, že existuje kraniosakrální terapie. Byla to metoda, která byla přesně pro mne – podle doktorů jsem byla v pořádku, moje potíže nebylo možné žádným objektivním vyšetřením prokázat a tak mi nikdo nevěřil.

Napoprvé jsem po ošetření u paní Ocelíkové nezaznamenala žádný účinek, žádná vytoužená změna nenastala. Já ale počítala s tím, že to nepůjde tak snadno a začala na kraniosakrální terapii chodit pravidelně. Při třetí terapii se stalo něco úžasného. Najednou jsem – půl roku od operace – pocítila úlevu. Bolest jak zázrakem zmizela. Jaké však bylo moje zklamání, když tento stav trval jen pár hodin po terapii. Vzpomínka na ten skvělý pocit mne však utvrdila v tom, že musím pokračovat. A tak jsem k paní Ocelíkové chodila dál.

Můj stav se každou návštěvou zlepšoval, intervaly bez bolesti se prodlužovaly. Celkem jsem podstoupila kraniosakrální terapii asi dvanáctkrát v rozpětí 2 až 3 měsíců. Díky této metodě a trpělivosti paní Ocelíkové jsem zase v pořádku. I když bolesti ustoupily, chodím na udržovací kraniosakrální terapii preventivně, nyní spíš proto, že je mi terapie příjemná a cítím se po ní uvolněně.

Zuzana Čadková

Bolavá záda

Paní Ocelíková, Vy máte zázračné ruce a hřejí jako kamna. Od té doby, co jsem k Vám začala docházet na kraniosakrální terapii a energie, mě záda téměř nikdy nebolela, zatímco dříve to bylo na denním pořádku. Takhle mi nepomohl ani pobyt v lázních, jako Vy. Mimo to jde o velice příjemnou relaxaci a masáž (nebo jak to mám nazvat), kterou si vždycky moc užívám. Alena

7letý syn se počůrával

Paní Ocelíková, děkujeme Vám moc. Přišli jsme k Vám se 7 letým synem, který se v noci pravidelně počůrával. Od naší návštěvy u Vás, kde jste mu udělala kraniosakrální terapii, se už potom nikdy nepočůral. Ještě jednou děkujeme. Vendula H.

Ochrnutí lícního nervu, ztráta mimiky

Za paní Ocelíkovou jsem přišla s diagnózou Plegie lícního nervu na levé straně obličeje. Jedná se o úplné ochrnutí poloviny obličeje s neschopností pohnout obočím, ústy – ztrátou mimiky, a tudíž na první pohled viditelnou hyzdící asymetrií obličeje. Před tím, než jsem se rozhodla pro kraniosakrální terapii a ošetření energiemi, jsem absolvovala několik operací a dlouhodobou klasickou rehabilitaci v průběhu téměř jednoho roku. Vše s nulovým výsledkem. Upozorňuji, že sama jsem lékařka.

Paní Ocelíková na moje potíže použila nejen kraniosakrální terapii, ale také jemnou bodovou masáž a spirituální chirurgii, což je evidentně detailně titěrná práce v auře. Tímto způsobem práce jsem byla trochu zaskočena. Nicméně hned na první návštěvě jsem (po dlouhé době) pohnula obočím v místě poškození, což mne upřímně rozplakalo. Stalo se to ve chvíli, kdy paní Ocelíková pracovala nad mým tělem a nedotýkala se mě fyzicky. Byla jsem velice mile překvapena účinky metody paní Ocelíkové.

Na tuto terapii jsem docházela pak pravidelně jednou týdně až jednou za čtrnáct dní po dobu třičtvrtě roku. Posledních několik návštěv již nevykazovalo žádné zlepšení, a proto jsem s terapií přestala. Obličej byl asi po půl roce pravidelného docházení k paní Ocelíkové symetrický, téměř plně ovladatelný s asi 90% navrácenou mimikou. Jen levý koutek úst mi zůstal nepatrně svěšený. Oproti tomu, v jakém stavu jsem k paní Ocelíkové přišla poprvé, to byla téměř zázračná změna.

Martina

Čarodějnice

Paní Ocelíková, víte o tom, že kdysi se za podobné metody upalovalo? Já Vás ale nedám!!! Moc mi ta Vaše metoda pomáhá, i když mi to mozek prostě fakt nepobírá. Důležitý ale je, že to funguje a že díky vám nemusím už zdaleka tak často sahat po růžových pilulkách na bolesti hlavy a zad, jako tomu bylo dříve!

Jaromír

Výhřezy plotének

Paní Ocelíková, Vy jediná jste nade mnou nezlomila hůl a odmítla názor lékařů, že se moje záda už nedají spravit bez operace. Obrovské výhřezy bederních plotýnek větší než 1 cm s utlačenými kořenovými nervy do nohou, neschopnost plnohodnotně žít bez bolesti, jste mi vyřešila několika návštěvami. Lékaři tomu nemůžou uvěřit, že se cítím skvěle a operaci odmítám.

Jitka Pavlíková

Zlomená páteř, necitlivost nohou

Paní Ocelíková, bez Vás bych nechodila. Před půl rokem jsem upadla na náledí a zlomila si páteř. Měla jsem bolesti v zádech, necítila jsem nohy, pravou od kyčle dolů, levou od kolene dolů. Nejhorší byla naprostá necitlivost v chodidlech. Nemohla jsem normálně chodit. Od té doby jsem s nulovým výsledkem absolvovala celou řadu vyšetření a procedur u lékařů a po nemocnicích, některé potíže se dokonce následkem léčby lékařů zhoršily. Nakonec mi řekli, že se s tím musím smířit. Neteř mi poradila kraniosakrální terapii a našla Vás na internetu. Tak jsem k Vám začala pravidelně docházet. Děly se zázraky. Dnes chodím, cítím nohy, nemám téměř žádné bolesti a vedu plnohodnotný život. Díky Vám.

Ivana

Bolavá záda, achillovky a rehabilitace

Paní Ocelíková, chodím k Vám už delší dobu s velkými bolestmi v zádech a chronickým zánětem achillových šlach. Bolest šlach přešla velice záhy po zahájení vaší kraniosakrální terapie a už se nevrátila. Záda odeznívala pomaleji, dokonce po prvních návštěvách u Vás se to vždy na pár dní zhoršilo, ale vzápětí výrazně zlepšilo a nyní se to po každé návštěvě už jen zlepšuje.

Jenže nedávno jsem si došla na klasickou rehabilitaci do nemocnice, abych to ještě více podpořila. K mému zděšení se však po rehabilitaci bolest zad výrazně zhoršila a vůbec se nelepšila. Prožila jsem téměř měsíc příšerných bolestí, které se stále zhoršovaly a byla jsem naštvaná, že veškerá práce, kterou jste na mě za půl roku odvedla, je zničená tou jedinou rehabilitací a že začneme od začátku a že mě to bude stát spoustu peněz a bolestí navíc. Uklidňovala jste mě, že nic není ztracené, že teď to půjde už rychle k lepšímu a měla jste pravdu – hned po jedné návštěvě u Vás se záda výrazně zlepšila a po dalších dvou bolest téměř úplně zmizela. Moc Vám děkuju za pomoc.

Naďa

Sociální fobie a úzkosti

Paní Ocelíková, sbírala jsem odvahu se k Vám vypravit, nebydlím v Praze a mám sociální fobii a strach z cestování v hromadných dopravních prostředcích, a proto jsem dlouho váhala. Nakonec jsem požádala syna, aby mě k Vám doprovodil, protože jsem na Vás měla skvělé reference. Trpím úzkostmi, strachy a bojím se chodit mezi lidi. Už po dvou návštěvách u Vás se cítím výrazně lépe. Úzkosti a strachy téměř zmizely a mám výrazně lepší náladu a dokonce si už troufám k Vám dojet příště asi bez doprovodu. Bez Vás bych to nezvládla. Děkuji.

Nováková

Nezvladatelné dítě

Rozváděla jsem se a soud nařídil pro naše děti střídavou výchovu. Na moje malé děti to mělo velice negativní dopad, protože manžel je štval proti mně a manipuloval s nimi. Obzvláště syn, který je starší než dcera, se začal chovat nesnášenlivě a agresivně, neposlouchal a nerespektoval žádnou autoritu. Byl téměř nezvladatelný a říkal věci, které mu do hlavy nasadil jeho otec, aby jej proti mně popuzoval.

Protože jsem tou dobou již nějaký čas docházela pravidelně k paní Ocelíkové na kraniosakrální terapii, abych zvládla situaci kolem rozvodu, rozhodla jsem se, že k paní Ocelíkové vezmu tentokrát i syna. Šlo pouze o jedno jediné sezení, a syn byl jako vyměněný! Nevím, jak to paní Ocelíková dokázala, ale stal se zázrak, syn se se mnou opět začal mazlit a začal se opět chovat jako malé dítě, kterým ve skutečnosti je. Po nějaké době se situace opakovala a opět stačila jen jedna návštěva u paní Ocelíkové, aby se syn srovnal.

Mimo to paní Ocelíková velice pomohla mně. Bez její pravidelné péče bych rozvod nezvládla, bylo to velice náročné a kraniosakrální terapie mi pomáhala zvládat stres, deprese a úzkosti.

Zuzana

Deprese a úzkosti

Měla jsem deprese a trpěla jsem úzkostmi. Psychiatrička mi doporučila kraniosakrální terapii. Vyhledala jsem si přes internet paní Ocelíkovou a začala docházet na pravidelná sezení. Po několika měsících zmizely deprese i stavy úzkostí.

Daniela

Naše návštěva u Vás zapůsobila na synka jako kouzlo

Paní Ocelíková, vaše ošetření kraniosakrální terapií zapůsobilo na potíže našeho Kubíka jako kouzlo. Hned když jsme od Vás odcházeli, tak byl Kubík jako vyměněný. Byl uvolněný, zatímco jindy býval vždycky stažený do sebe jakmile jsme přijeli do Prahy, byl veselý, poskakoval si a byl „přítomen v realitě“, nohama na zemi, nelítal někde mimo jak u něj bývá jindy běžné. Je to, jako byste udělala nějaké kouzlo.

Od naší návštěvy u Vás uteklo několik dní a Kubík je stále jaké nový. Samozřejmě chápu, že bychom k Vám ještě měli asi párkrát přijít, aby se jeho nový psychický stav upevnil, to je ale v pořádku, když mu to takhle pomohlo po všech těch peripetiích, které jsme už v minulosti absolvovali jako třeba homeopatie a všelijaké další metody, za které jsme dali spoustu peněz a stejně nikam nevedly.

Děkuju. Martina

Jaké zázraky zmůže čerstvě vyškolený kraniosakrální terapeut z našeho kurzu KST (kraniosakrální terapie)

Moje milá Zdeničko,

čas tak strašně letí a já, s pocitem zahanbení, se až nyní dostávám k napsaní svého příběhu o našem Honzíkovi pro Tvé stránky:

Chci se podělit o svůj životní příběh se všemi, kteří čtou Tvoje stránky o Kranio sakrální terapii a třeba váhají, jestli se přihlásit nebo ne. Mám čtyřletého vnoučka, který je moc a moc nemocný, Jedna z těch málo známých syndromů, kdy ani lékaři prostě neví co s tím.. ( má poruchu příjmu stravy, takže nitrožilní infuze, těžkou mentální retardaci,nemluví,horní část těla značně hypotonickou, od narození donedávna jen ležel na zádech, začátkem letošního roku ještě ani neseděl, moc nevnímal okolí), nezajímaly ho ani hračky.

O kraniosakrální terapii mi řekla dcera, tak jsem začala hledat na internetu.Nejvíc mě zaujalo Tvoje povídání o KS terapii a jako šťastným zázrakem jsi zrovna otevírala kurz a ještě bylo místo 🙂 Hned po prvním víkendu jsem měla jasno. Kraniosakrální terapie je tak krásná, jemná a něžná terapie – od té doby je to moje životní láska! Okamžitě jsem začala s naším Honzíkem pracovat. Nejdřív jen ty nejjednodušší hmaty, denně aspoň pár minut a stále jsem přidávala a ejhle. Začaly se dít věci: Jak šel čas, všimly jsme si, že nás více vnímá, začaly ho zajímat hračky,vnímá a zajímá se o dění kolem něj, směje se, prostě se mentálně velmi posunul. Zlepšily se i jeho pohybové možnosti. Dnes nejenže sedí sám, ale i vstává a s oporou už vydrží i chvíli stát, sem tam se podaří i nějaký ten krůček! Toto vše se událo v průběhu 2 měsíců mé kraniosakrální péče o něj v období mezi mojí účastí na kurzu KST I+II (březen 2018) a KST III (květen 2018). Je to krásný pocit a pro mne obrovská radost!

Zdeničko, Tobě děkuji, že jsi mi Kranio terapii ukázala tím nejkrásnějším způsobem s pokorou a vírou ve vyšší vedení, že jsim změnila můj život a dala naději mě a mé rodině! A Vám všem: Věřte v sebe, ve své schopnosti, věřte v Boží vedení. Neváhejte se naučit tuto krásnou terapii, protože je mnoho zdravotních potíží u kterých muže pomoci.

Julie

Moje pozn. k této referenci:

Na začátku každého stupně kurzů KST se ptám účastníků, zda metodu mezi tím zkoušeli na své rodině či známých a s jakým výsledkem. Často se mezi nimi najdou podobné příběhy, jako je výše uvedená reference od Julinky. Tito lidé mají nezřídka velké úspěchy s praktikováním kraniosakrální terapie už po absolvování třeba jen 4 dní kurzu této metody!!! – podobně jako Julie. To tady prostě musím napsat – proto, že existují názory stran lidí, kteří absolvují roční nebo i víceleté studium KST, že lidé z krátkodobých kurzů KST nejsou schopni provozovat tuto metodu dobře. To není vůbec pravda a důkazů na to mám obrovskou řadu – např. další reference od klienta mojí absolventky Mgr. Věry Kopalové. Některé kurzy jsou koncipovány komerčně, jiné s upřímným cílem naučit zájemce s metodou pracovat, přičemž délka kurzu v tom nehraje zásadní roli. Samozřejmě záleží i na vrozených schopnostech praktikanta. Každá podobná metoda není jen o metodě samotné, ale hlavně o tom, kdo ji poskytuje. Rozhodně však nejde o placebo, jak se také někteří lidé domnívají, což můžete sami posoudit z příběhu o Honzíkovi, který vůbec netušil, že ho babička ošetřuje nějakou metodou a přesto se zázračně zlepšil v bleskovém čase.

Zdeňka Ocelíková

Změnila jste mi život

Paní Ocelíková, od té doby, co k Vám pravidelně docházím na kraniosakrální terapie a ošetření energiemi, se cítím skvěle a téměř vůbec nemarodím. Dříve jsem marodila každou chvíli, měla jsem často i bezdůvodně špatnou náladu a bývala jsem bez energie. Neumím si představit, co bych bez Vás dělala a jsem vděčná, že jsem Vás objevila, protože mi předtím nic jiného nepomohlo, a to jsem vyzkoušela všechno možné.

Zdena

Alergie na pyly

Paní Ocelíková, je to zvláštní, nemohu tomu snad ani uvěřit, ale je tomu tak. Jak letos byla spousta těch pylů, tak já jsem za celou tu dobu vůbec neměla alergické projevy až doteď, a to už je červen. Věřím, že alergie zmizela na základě toho, že jsem k Vám chodila na kraniosakrální terapii od začátku roku až do jara, protože jinak kýchám ostošest každé jaro rok co rok.

Andrea

Epileptické záchvaty zmizely

Dobrý den paní Ocelíková, musím Vám to napsat. Od té doby, co k Vám docházím na kraniosakrální terapii, jsem neměl ani jeden epileptický záchvat. Považuji to téměř za zázrak.

Novotný

Bolesti na těle i na duši

Zdeničko, od chvíle, co jsem od Vás odešla – jak jste mě ošetřovala kraniosakrální terapií a energiemi, se cítím tak lehce a bezstarostně, zmizely všechny bolesti na těle i na duši. Patří Vám můj veliký dík.

Petra

Snížení vysokého krevního tlaku

Paní Ocelíková, nemůžu tomu pořád uvěřit, ale je to tak. Když jste přede mnou jen tak nějak máchla rukou a můj krevní tlak se snížil z minuty na minutu ze 155/105 na 115/82. A pak, když jste na mě párkrát takto „zapůsobila“, tak už zůstal v normě napořád a já jsem konečně mohla přestat užívat léky. Úžasné kouzlo. Kdybychom spolu ten můj tlak nezměřily těsně před tím Vaším „kouzlem“ a těsně po něm, tak bych si myslela, že to je náhoda a nesmysl. Ale protože jsem to u Vás zažila několikrát, mám důkazy – i když mi to mozek nebere 🙂

Děkuju Jana

„Konečně si můžu užívat život!“

Dobrý den paní Ocelíková.

Ani nevím jak Vám mám poděkovat. Cítím se jako znovuzrozená. Bylo mi příšerně, byla jsem bez energie, ustrašená se sociální fobií a žila jsem tak skoro celý život. Ani jsem nevěděla, jaké to je jít v klidu do metra, jet autobusem nebo na nákup a nebát se, nemít úzkostné stavy a žít normálně a bez černých myšlenek a strachů. Kamkoli jsem vyšla z domu, musela jsem s sebou mít doprovod, protože bych nezvládla nikam dojít sama, umřela bych úzkostí a strachem, který přicházel aniž jsem tušila důvod.

Za pár návštěv u Vás a po několika Vašich ošetřeních se cítím tak hezky a normálně, jak jsem to vlastně nikdy předtím nezažila.

Jste první, koho jsem takto požádala o pomoc, protože jsem se za to styděla a snažila se to před světem tajit, neustále jsem si nacházela různé výmluvy a důvody proč chci, aby mě někdo všude doprovázel. Nebyla jsem s tímto problémem nikdy ani u psychiatra ani nikde jinde a léky jsem užívat nechtěla. Když jsem narazila na Váš rozhovor v TV Cesty k sobě, pocítila jsem, že Vy mi snad pomůžete, pocítila jsem k Vám naprostou důvěru, aniž mi bylo jasné proč, a tak jsem Vás oslovila. Jste opravdu první člověk, kterému jsem se s tím vším svěřila. Je to neuvěřitelné, co jste se mnou za několik sezení dokázala. Nemůžu tomu pořád uvěřit:

Každé ráno vstávám šťastná a jsem ráda na světě, necítím žádnou úzkost ani strach, cítím se konečně úplně normálně, nemám žádné nežádoucí myšlenky ani úzkosti ani nic jiného a KONEČNĚ si můžu UŽÍVAT ŽIVOT jako ostatní lidé!!! Děkuji, děkuji, děkuji…

Lída

Odblokovaná imunita

Tato recenze není výjimečně ódou na kraniosakrální terapii, i když i tu miluji a vím, že pomáhá na ledacos, ale je chválou na kineziologii u paní Ocelíkové, která se zabývá vícero druhy různých terapií. Můj syn po dvou letech chození do školky, tam vlastně téměř vůbec nechodil. Vždy, když ta přišel, tak další den onemocněl a byl týden doma. Nikdy ve školce nevydržel zdravý více než dva dny vkuse. Po odblokování formou kineziologie, což dělala paní Ocelíková skrze mne jakožto jeho jeho matku, kde se ukázal blok v procesu jeho porodu, který byl opravdu náročný (a ten byl právě odblokován), je to už měsíc a můj syn je stále zdravý a může normálně navštěvovat školku a já mohu zase chodit do práce.

Monika

Odešla tíha, smutek, frustrace i vztek

Byla jsem u paní Ocelíkové poprvé na kineziologii. Trvalo to docela krátce, asi půl až třičtvrtě hodiny. Ukázaly se různé momenty v mém bývalém životě, kde jsem se zablokovala. Po tomto ošetření jsem odcházela jako znovuzrozená. Spadlo ze mě něco, co mě dlouhou dobu tížilo. Je to už měsíc a pořád se cítím nabitá krásnou energií, dokonce jsem přestala být alergická a vzteklá na moji matku, což je zázrak. Cítím se prostě o tisíc levelů lépe než před kinezkou. Jen mě trošku bolí v kříži, a proto bude docházet k paní Ocelíkové nadále, ale na kraniosakrální terapii, která mi také udělala dobře.

Lenka

Energetická očista

Paní Ocelíková, od mojí návštěvy u Vás jsem tak šťastná, že se to ani nedá vypovědět. Je to už několik dní a já se stále usmívám, směju, cítím se lehce, je mi moc moc krásně na duši, nic mě nebolí, mám zase chuť do života.

Je mi skoro 68 roků, desítky let před tím, než jsem Vás navštívila, jsem žila ve velké únavě a smutku na duši, měla jsem jen samé karamboly a úrazy, měla jsem pocit, že jsem smolař, byla jsem bez radosti ze života, říkala jsem si, že něco dělám špatně nebo že něco na mém životě je prostě špatně, a proto všechno jsem Vás navštívila.

Na hodinovém sezení u Vás jsme si vlastně jen povídaly – i s mojí duší a Vy jste mě energeticky očistila a srovnala mi čakry a pak ještě na dálku vyčistila můj byt. Více léčitelů a kartářek mi slibovalo, že mi pošlou energii nebo že na mě budou nějak působit, nějak mě léčit. Ale já jsem od nich nikdy nic necítila. Žádný účinek. Ale od Vás ANO. Jsem tak vděčná, že jsem Vás poznala a Vaši dušičku a věřím, že jsme se neviděly naposledy.

Zdeňka

Artróza

Zdeničko, kraniosakrální terapie od vás mi pomáhá. Sice jste říkala, že po ní přestávají lidem bolet záda a mě záda zatím bolet nepřestala, ale co mě přestává s každou další návštěvou bolet, jsou moje ramena postižená artrózou, a to je skvělé. A navíc máte požehnané ruce – vaše doteky jsou jako balzám na tělo i duši.

Marie

Zmizela veškerá má nejistotá

Ahoj Zdeničko, moc Ti děkuji za včerejší terapii. Cítím se dnes naprosto fantasticky. Zmizela veškerá nejistota, kterou jsem ve svém životě měla v tom dělat nějaké větší kroky. Ten příval energie do mých nohou včera symbolizoval to, že moje nohy konečně „dorostly“ do dospělosti. Vlastně mi došlo, že jsem celý svůj život byla nejistá, stejně, jako když se malé dítě učí chodit. Každý krok jsem si zdlouhavě promýšlela. Moc jsi mi pomohla. Řada věcí mi dobíhala ještě v noci ve spánku. A tak jsem si říkala, že bych si kranio chtěla ještě dál dopřávat. Měla bys tam pro mě prosím nějaký termín?

Vendy

Psychické potíže

Míla:

Zdeni, kraniosakrální terapie mi pomáhá zejména na moje psychické potíže. Ty fyzické nejsou tak závažné – a v těch mi bohužel moc neulevila. I tak mi to stačí, jsem vděčná a cítím se rozhodně lépe. Míla

Artróza, revmatická artritida

Paní Ocelíková, musím vám říci, že tato vaše kraniosakrální metoda je první, která mi skutečně pomohla. Mám artrózu, náběh na revmatickou artritidu a na páteři degenerativní změny. Lékaři říkají, že mi hrozí i Bechtěrev. Trpím velkými bolestmi zad, špatně se pohybuji, ačkoli mi není ještě ani čtyřicet let. Snažím se léčit různými metodami už spoustu roků, investovala jsem do toho spoustu peněz, vyhledávala odborníky přímo na moje potíže, docházela na různé rehabilitace, cvičení apod. Cokoli z toho mi nepomohlo buď vůbec, anebo na jeden, dva dny. Až vy jste mi pomohla na celý týden, tedy do doby než jsem k vám šla podruhé! Moje bolesti se po prvním sezení u vás sice první den zhoršily, ale hned od druhého dne se zlepšily o 70 až 80% na celý týden, což považuji za zázrak.

Těším se na každé další sezení v naději, že se moje potíže budou stále zmenšovat a intervaly bez bolesti stále prodlužovat. Budu ráda, když toto zveřejníte na svých stránkách, protože pokud tato metoda takto pomáhá lidem, je dobré, aby se o jejích účincích lidé dozvěděli.

Zuzana

Frigidita, odpor k sexu

Paní Ocelíková, nevím, jak to nazvat, zda frigiditou nebo odporem k sexu, ale trpěla jsem tím celý svůj život. Jako malá jsem byla znásilněna a od té doby pro mě byl sex jen utrpením. Jsem vdaná a manžel mě má rád, a proto je se mnou i přes tento můj handicap. Milujeme se málokdy. Po několika návštěvách a ošetřeních u vás se situace úplně změnila. Nejen že se po každé návštěvě cítím jakoby „uhlazená“, odpočatá a svěží, ale co je hlavní – poprvé v životě jsem se s mužem milovala s chutí a cítila rozkoš! Bylo to nádherné! A teď už stále je! Pomalu začínám i věřit, že se nám snad poštěstí i mít děťátko, kterého jsme se zatím bohužel nedočkali. Jsem vděčná.

Václava

Ztráta rovnováhy, motání hlavy

Jsem tanečnice a k paní Ocelíkové mě dovedlo to, že jsem najednou začala ztrácet rovnováhu a padala na jednu stranu. Takto se nedalo tančit, k tanci je rovnováha velice důležitá. Již po prvním ošetření nastala změna a rovnováha se asi o 50% zlepšila. Po druhé návštěvě se nestalo nic, ale po třetí návštěvě se mi rovnováha zcela navrátila. Mohu opět tančit! Protože mám však potíže s páteří, docházím na kraniosakrální terapii k paní Ocelíkové i nadále. Zajímavé bylo, že na začátku si mě paní Ocelíková postavila před sebe, podívala se na mě a řekla, zda nenapadám na jednu stranu, že mám osu těla výrazně posunutou doprava – zeptala se mě dříve než jsem jí to sdělila.

Lenka

Klient absolventky mého kurzu, Věry Kopalové, vstal díky její péči po 23 letech z invalidního vozíku

Fyzioterapeutka Mgr. Věra Kopalová absolvovala 4 denní kurz KST I+II u mě v červnu 2018 a nikde jinde se před tím kraniosakrální terapii neučila. Záhy po absolvování kurzu se stala tato její příhoda, o kterou požádala svého klienta, aby ji sám popsal pro tento web. Níže je tedy jeho reference přeložená do češtiny a pod tím i v originále (v němčině):

V roce 1996 jsem měl autonehodu jako spolujezdec. Měl jsem zlomeninu 1. bederního obratle a těžký otřes mozku. Kvůli těžkému poranění hlavy jsem byl cirka 2 měsíce v bezvědomí. Od této nehody jsem byl ochrnutý. V prvním roce po nehodě se mi trochu vrátila citlivost a motorika. 20 let se nic nezměnilo, přesto jsem najednou v roce 2016 pocítil, že se inervuje sval hýžďový. Začal jsem pak terapii s Mgr. Věrou Kopalovou. Po několika měsících zkusila Věra kraniosakrální terapii. Najednou jako zázrakem, se mi po každé kraniosakrální terapii vrací citlivost a trochu motoriky. V srpnu roku 2018 jsem se pokusil postavit z vozíku na obě nohy, které jsem začal více cítit a udělal dřep v prostoru bez držení rukou. Po 23 letech jsem konečně nemusel jen sedět na invalidním vozíku. LG Klaus

Originál:
Im Jahr 1996 Autounfall als Beifahrer. Ich hatte einen Bruch des 1.Lendenwirbels und ein schweres Schädelhirntrauma. Wegen der schweren Kopfverletzung war ich ca. 2 Monate bewusstlos. Ich bin seit dem Unfall gelähmt. Zu Beginn vom Nabel abwärts, im ersten Jahr nach dem Unfall habe ich einen kleinen Teil Sensibilität und Motorik zurückbekommen. 20 Jahre hat sich nichts verändert, doch plötzlich im Jahre 2016 spürte ich, dass mein Gluteus innerviert. Ich habe mit der Therapie mit Mgr. Vera Kopalova begonnen. Nach einigen Monaten hat Vera die kraniosakral Therapie probiert. Plötzlich wie ein Wunder, nach jeder kraniosakral Therapie bekomme ich zusätzliche Sensibilität und ein wenig Motorik zurück. Im August 2018 habe ich versucht, ohne meinen Rohlstuhl auf beiden Beinen zu stehen. Ich habe mehr Sensibilität in meinen Beinen zurückbekommen. Ich habe eine Kniebeuge gemacht (ohne hilfe, ohne sich dabei mit den Händen festzuhalten). Nach 23 Jahren musste ich schließlich nicht mehr einfach nur im Rollstuhl sitzen. LG Klaus

Mgr. Věra Kopalová

Syndrom polycystických vaječníků

K paní Ocelíkové jsem přišla ve chvíli, kdy mi byl diagnostikován syndrom polycystických vaječníků. Tato diagnóza s sebou nese neplodnost a já jsem toužila mít děti. Přesto jsem odmítla léky a klasickou léčbu a namísto toho jsem začala chodit pravidelně jednou za 14 dní na kraniosakrální terapii. Po roce jsem šla na dohodnutou kontrolu k lékaři. Protože jsem odmítla léky, dalo se očekávat, že v lepším případě bude situace s vaječníky stejná jako před rokem, ne-li horší. Kontrola však prokázala výrazné zlepšení a dokonce jsem vzápětí otěhotněla a čekám miminko. Na kraniosakrální terapii nedám dopustit a pokračuji v ní i v těhotenství.

Zuzka

Bolest zad a hlavy

Bolela mě záda, a to velmi a také jsem trpěl na bolesti hlavy. Již po první návštěvě u paní Ocelíkové jsem zaznamenal mírnou úlevu. Téměř po každém dalším ošetření se bolest zmenšovala, až mě záda přestala bolet úplně. Hlava mě pak bolela jen výjimečně.

Miloš

Psychické potíže dítěte

Na ošetření k paní Ocelíkové jsem přišla se svým školou povinným synem, který dříve býval veselý kluk plný života, ale od určité doby trpěl velkými bolestmi hlavy z nezjištěných příčin, nesnesl, aby se jeho hlavy kdokoli dotýkal, měl nervové i psychické potíže, záškuby, deprese, byl v nepřetržitém stresu a nedokázal se ani soustředit ve škole při výuce. Absolvovali jsme celou řadu vyšetření, několikrát byl hospitalizován na neurologii i na psychiatrii a příčina jeho potíží byla stále nejasná. Navíc hospitalizace jeho stav ještě zhoršily, a proto jsem si jej vzala domů. Léky jsem mu odmítla podávat (s výjimkou homeopatik) a raději jsem zvolila ošetření u paní Ocelíkové, na níž jsem dostala velice kladné doporučení jako na čarodějku a šamanku.

Prvních několik návštěv se paní Ocelíková syna vůbec nedotýkala a pracovala pouze nad jeho tělem v auře a povídala si s ním, takže i trocha psychoterapie. Sama prý vycítila, že by jej dotyk mohl traumatizovat, což byla pravda. Než jsme k paní Ocelíkové šli, syn se této návštěvy moc bál, bál se jakéhokoli doteku, protože řada předchozích lékařských vyšetření byla pro něj velice nepříjemná.

K našemu velkému překvapení se synovi výrazně ulevilo již po prvním sezení! S každou další návštěvou, kterou jsme zpočátku absolvovali jednou týdně, později jednou za dva týdny, se jeho stav výrazně zlepšoval a syn se na paní Ocelíkovou začal těšit, jelikož pokaždé mohl očekávat úlevu. Po nějaké době se přestal bát i doteků a paní Ocelíková zařadila i kraniosakrální terapii. Asi po půl roce jsme k paní Ocelíkové mohli přestat docházet, protože se náš syn úplně uzdravil a veškeré jeho potíže zmizely. Stal se z něj opět veselý klučina, který opět sportoval a začal se těšit i do školy. Je tomu už celá řada roků a potíže se synovi již nikdy nevrátily.

Markéta

Byla jsem „mimo sebe“

Nějakou dobu jsem měla pocit, že se nacházím mimo svoje tělo, stále se mi motala hlava a cítila jsem se deperzonalizovaně a divně. Na první návštěvě mi paní Ocelíková řekla, že moje osa těla je napravo mimo moje tělo, tedy že energetická těla stojí mimo moje fyzické tělo – to zjistila pouhým pohledem na moji auru, když jsem k ní stála čelně. Hned po první návštěvě jsem se cítila lépe a po každé další jsem se cítila vždy lépe a lépe. Na třetí návštěvě paní Ocelíková řekla, že moje osa těla už je přesně tam, kde má být – uprostřed mého těla. V té době jsem se už necítila mimo a ani se mi nemotala hlava, ale na kraniosakrální terapii jsem docházela opakovaně, protože zpočátku se tyto potíže měly tendenci vracet.

Nyní je vše již v pořádku, ale na kraniosakrální terapii docházím stále „na udržování“ a proto, že to je příjemné.

Pavla

Uzdravení vztahů

Zdeni, kraniosakrální terapie zanechala v mém srdci silný záznam. Je fantastické, jak funguje – jako zázrak. A to nejen na fyzické potíže typu bolesti zad či hlavy apod., ale zajímavé je, jak se s jejím používáním mění i povaha a vztahy. Transformuje se nejen člověk, který metodu podstupuje, ale také vztahy kolem něho, například v rodině. Vystupují na povrch věci a emoce, které by jinak nevystoupily, a vše se krásně čistí a urovnává. Pořád nad tím, od doby kdy jsem u Tebe před časem kurz absolvoval, nepřestávám žasnout.

Vašek

Omládla jsem

Ahoj Zdeňko, chtěla bych ti poděkovat za „ošetření“, kterého se mi nečekaně v neděli dostalo. Byl to úžasný a zatím nepoznaný zážitek. Cítila jsem se mnohem líp už v průběhu neděle. Večer pak jsem měla pocit, že jsem lehčí o několik kilo a hlavně mladší o spoustu let. Už jsem se necítila jako unavená a přepracovaná matka od rodiny, ale spíš jsem měla myšlenky jako v době mládí. I přesto, že od pondělka v práci zažívám jednu pohromu za druhou, daří se mi lépe držet odstup a necítím se tak vyčerpaná jako jindy.

Ivana

Ošetření je balzám

Ošetření paní Ocelíkové je balzám pro moji duši i tělo. S láskou, s jakou se klientům věnuje, je její ošetření požehnáním.

Jana

Pochopení chyb, bolest hlavy je pryč

Paní Ocelíková, od doby, co k Vám docházím na ošetření kraniosakrální terapií a energiemi, mě přešly deprese a úporné dlouhodobé bolesti a tlaky v hlavě. Navíc se mi „rozsvítilo“ a pochopila jsem spoustu věcí ohledně mých vztahů s rodiči a konečně mám jasno. Díky Vám jsem se od všech těch nepříjemností uměla osvobodit, pochopila svoje chyby a dostála nápravě. Nyní vedu spokojený a šťastný život co se týká všech mých vztahů včetně mého vztahu k sobě samé.

Karolína

Vnitřní proměna

Paní Ocelíková, s každou další návštěvou u Vás se mi otevírají více a více obzory. Nacházím nové světy a nové dimenze vědomí. Můj život a vnímání světa dostává další rozměry a vyšší smysl, a vím, že si o nic nemusím dělat starosti. Váš přístup mě vnitřně zcela změnil a navedl na správnou cestu, ke klidu, spokojenosti, moudrosti a lásce. Díky Vám.

Marie

Moje odmítnutí ošetřit klientku

Paní Ocelíková, díky Vám – paradoxně díky Vašemu odmítnutí mě ošetřovat jakmile jsem vstoupila do vaší ošetřovny – kdy jste mě důrazně poslala na neurologii (kam jsem se bránila jít), bylo možno včas podchytit a léčit moje vážné zdravotní potíže, o kterých jsem nevěděla. Tvrdila jsem vám, že mě jen bolívá hlava, ale vy jste hned viděla víc. Díky tomu, že jste viděla to, co jsem já neviděla, tedy něco jako nádor uvnitř mojí hlavy, a proto jste mě poslala do nemocnice (namísto toho abyste mě začala ošetřovat), jsem se s pomocí lékařů uzdravila. Lékaři zjistili, že se jedná o arachnoidální cystu, o níž jsem neměla ani potuchy, a ta způsobovala bolesti hlavy. Děkuji, že jste mě odmítla a poslala na neurologii.

Dagmar

Vyléčená neplodnost

Paní Ocelíková, díky Vaší péči máme miminko.

Míša

Rozvod a deprese

Paní Ocelíková, díky Vaší terapii se cítím víc a víc silná, mohu vysadit antidepresiva a už v pohodě vydržím i nápor táhlého rozvodového řízení, ze kterého jsem se zpočátku poskládala. Po prvních návštěvách u Vás se mi sice dočasně přihoršilo, ale věřila jsem Vám, že jde o proces, který se takto může zpočátku projevit. Díky Bohu, že jsem Vám důvěřovala a pokračovala v terapiích u Vás. Moc jste mi pomohla.

Milotová

Záda

Paní Ocelíková, moje záda a hlava si z vděčnosti za odstranění bolestí už tak zvykly na Vaše ošetření, že pravidelně dva dny před termínem mi dávají na vědomí, jak se k vám na terapii těší.

Jaroslav

Jste součást našeho života

Paní Ocelíková, návštěva u Vás se nám stala příjemnou součástí našeho života.

Daniel+J.

Mozková mrtvice

Můj manžel prodělal mozkovou mrtvici a ochrnul na celou polovinu těla. Po nějaké době jsme objevili a oslovili paní Ocelíkovou, jenže bohužel až po dvou a půl letech. Paní Ocelíková řekla, že to je asi příliš pozdě na to, aby se daly s ochrnutím udělat nějaké zázraky, nicméně jsme ji přesto požádali, aby pravidelně jednou za dva týdny k manželovi docházela na kraniosakrální terapii. Manželovi tyto návštěvy velice pomohly, protože začal mít opět chuť do života a začal se dívat dopředu a těšit se z maličkostí. A to je velká pomoc.

Míla

Přivtělená duše matky

Paní Ocelíková, nerozumím tomu, jak jste to mohla zařídit. Jako mávnutím proutku jste ze mě sundala obrovský balvan a depresi. Přišla jsem k Vám na doporučení paní psychoterapeutky, s tím, že jsem po smrti mojí maminky rázem byla jiným člověkem. Z akční ženy podnikatelky plné života a optimizmu se stala troska, která se bála jít ze schodů a měla neustále strach o život a pochybovala o každém svém kroku a slovu. Jako bych to nebyla vůbec já. Pořád jsem brečela a nechápala, co se to se mnou stalo. Po první návštěvě za účelem kraniosakrálního ošetření u Vás, jsem odcházela v němém údivu. Stal se zázrak. Jako mávnutím proutku jste ze mě vše špatné sundala a já byla opět ve své staré veselé sebevědomé kůži. Nechápu, co jste se mnou udělala.

Bára

Moje poznámka: Klientka měla přivtělenou duši své nedávno zesnulé maminky. Tato dušička podsouvala svoje pocity a myšlenky dceři, ke které se přivtělila, a tak je považovala za své, což bývá v těchto případech častý jev. Dušičku maminky jsem odvedla do Světla, kam patřila a paní se rázem ulevilo a byla opět ve své kůži. Přivtělené duše však již od určité doby neodvádím, proto mě o to prosím nežádejte.

Zázraky

Vůbec nechápu, paní Ocelíková, jak někdo může říci, že při kraniosakrální terapii nic necítí a není to k ničemu. Zázraky, které se dějí pod vašima rukama, mě dokonale přesvědčují o opaku.

Věra

Po terapii jsem o pár let mladší

Zdravím Tě, Zdeni,

díky Tvému ošetření (kraniosakrální terapie a energie) jsem se dnes probudila s pocitem, že je mi o pár let míň – už dávno jsem neměla tolik energie a nevnímala jsem se tak dobře, přestože jsem byla v noci několikrát vzhůru. Tak o 80% se mi odhadem zmírnily bolesti ramene a taky téměř úplně odezněla silná bolest skříplého nervu na pravém boku pod žebry (tedy nevím, co to bylo a udělala jsem si takovou svoji diagnózu). Už při čištění čaker jsem cítila silné proudy energií, byla jsem z toho u Tebe „vykulená“, protože to byl nepopiratelný fyzický pocit, který jsem si určitě nevsugerovala a kdybych to sama nezažila, možná bych nevěřila – jak je možné, že stojím 3 metry od Tebe a mám tak silné příjemné vjemy v těle.

Chci Ti ještě jednou moc poděkovat a věřím, že vše zužitkuju k prospěchu mých nejbližších i svému.

Měj se co nejlíp a ať se Ti daří ve všech směrech!

Dana Lučivňáková

Úzkosti

Paní Ocelíková,

po první návštěvě u Vás, kdy jsem mi řekla, že jste ze mě očistila nějaké temné entity, jsem nepociťoval vůbec nic a přemýšlel, zda má vůbec smysl v tom pokračovat. Přesto jsem tomu dal ještě šanci a přišel podruhé. Po druhé návštěvě (a už i na ní) se děly velké věci. Úplně zmizely moje úzkosti, a to tak, že když jsem pocítil, že „to“ nastupuje, tak, jak to znám už dlouhé roky, tak to ani jednou nevyústilo v úzkost ani následnou depresi, jak jsem byl roky zvyklý, ale sotva to natoupilo, okamžitě se to rozpustilo. Z toho mám velkou radost. A cítím se jinak, lépe. Ovšem díky tomu, že zmizely moje hlavní potíže, jsem začal pozornost více věnovat potížím, které jsem dříve považoval za vedlejší.

Na dnešní třetí návštěvě u Vás jsem se podruhé v životě rozplakal, a to opět jen u vás, což považuji za zázrak, neboť jsem toho dosud nebyl nikdy schopen. Stěhovavé bolesti ustoupily a jsem zvědavý na další návštěvu, protože se mnou děláte DIVY!!!

Saša

Moje pozn.: Temné entity ani přivtělené duše již od určité doby neodvádím, neboť je to nebezpečná disciplína, a proto mě o to prosím už nežádejte.

Ozdravení duše

Paní Ocelíková, docházím k Vám necelý rok na kraniosakrální terapii. Původně jsem k Vám začala docházet z důvodu, že jsem měla velký iracionální strach ze smrti, respektive z nějaké smrtelné nemoci. Cokoli se mi na těle objevilo, například pupínek v ústech nebo mě někde píchlo, hned jsem panikařila, že mám nějakou vážnou nemoc a můžu umřít.

Za tu dobu, co k Vám docházím, se mnohé změnilo. Z těchto původních strachů zbylo tak 10%, ale stalo se ještě něco navíc. Vedu mnoho let neuspokojivé manželství, v němž jsem si jen namlouvala, že je vše v pořádku, protože jsem to nechtěla řešit, jelikož mám s manželem kromě dospělých dětí ještě i malé dítě, a byla jsem přesvědčená, že si musím od manžela nechat všechno líbit a že se nedokážu osamostatnit. Po několika posledních návštěvách u Vás se mi stávalo, že den poté jsem dostala takový vztek, který jsem nedokázala potlačit, že jsem házela po manželovi věcmi hlava nehlava a křičela jsem. Všechno ze mě muselo okamžitě ven. Nikdy před tím jsem takto nereagovala. Toto se minulé návštěvě u Vás už neděje, vztek už mám pod kontrolou, ale nyní si už nenechám líbit vůbec nic. Řeknu si asertivně svůj názor, ať se mu to líbí nebo ne. A cítím se mnohem lépe. Je to jako bych byla emocionálně roky ucpaná, pak se všechno, co jsem za ty roky spolykala, vyvalilo nekontrolovatelně ven a nyní to proudí přirozenou cestou tak, jak to mělo vždycky asi být.

Je to zajímavé, jak dokáže kraniosakrální terapie při pravidelné dlouhodobé péči měnit i vnitřní prostředí člověka. Vnímám to jako ozdravení své duše a jsem za to moc ráda. Děkuji Vám 🙂

Eva

Migrény

Dříve jsem dlouhodobě trpěla častými úpornými migrénami. Po každém ošetření kraniosakrální terapií u paní Ocelíkové se četnost i síla migrén zmenšovala až migrény vymizely zcela úplně. Je to až neuvěřitelný a naprosto skvělý výsledek!

Helena

Bolest paže

Moc Vám děkuji paní Ocelíková. Ihned v sobotu, po Vašem prvním ošetření, mě přestala bolet pravá ruka. Úplně přešla bolest celé ruky, která mě budila a musela jsem před tím nahřívat. Takže moc děkuji 🙂

Renata

Výhřez plotýnek

Měla jsem opravdu velký výhřez bederní plotýnky a měla jít na operaci. Dostala jsem však kontakt na paní Ocelíkovou a řekla si, že nejprve zkusím kraniosakrální terapii u ní. Hned po prvním ošetření se mi výrazně ulevilo. Absolvovala jsem u ní sérii ošetření „kraniem“ a bolest úplně odezněla. Vyhnula jsem se operaci a poslední roky mám záda zcela bez potíží a bez omezení! Jsem vděčná a doporučuji každému!

Jitka Pavlíková

Problém s močením

Měl jsem velký problém s močením. Nemohl jsem se vymočit a měl bolesti. Když byla Zdeňka u nás na návštěvě, bavili jsme se o tom. Zdeňka řekla, ať se postavím zády ke kamnům a čelem k ní na vzdálenost asi 2 metry. Pak jen párkrát máchla přede mnou rukama a dívala se přitom na mě zvláštním způsobem jako by hleděla do velké dálky. No a hned pak jsem k mému velkému překvapení naprosto bez problémů a bez bolestí čůral, čůral a zase čůral…:-)

P.

Reference na craniosacrální terapii paní Zdeňky Ocelíkové

Craniosacrální terapie mi poslední roky stále přicházela do života v různých konverzacích s přáteli, známými, pacienty nebo v rozhovorech, které jsem shlédla. Věděla jsem, že přijde doba, kdy skrze ni bude potřeba něco uvolnit, ale i když jsem si říkala, že bych ji ráda zkusila a případně i touto technikou pracovala, nenastal správný čas.

Ten jsem ucítila až v lednu tohoto roku. Bylo jen důležité nalézt tu správnou osobu. Jak všichni víme, terapeutů je spousta, ale kterého vybrat? Naštěstí mi skrze přátele přišel kontakt na paní Zdeňku Ocelíkovou a vlastně nebylo co řešit. Vnitřně jsem cítila, že jsem na správném místě.

Když jsem se s paní Ocelíkovou prvně setkala, udělal na mě dojem její pevný a pronikavý pohled. Můj dojem se postupně rozrůstal o důvěru, že tato žena zůstává nohama pevně na zemi a svou sílu dokáže měnit do různých odstínů a intenzity podle potřeby. Věděla jsem, že ke mně bude upřímná, laskavá a půjde k jádru věci. I když mou část bytosti, která se ráda vyžívá v pozici oběti, to na jednu stranu děsilo a věděla, že se brzy dostane z komfortní zóny, cítila jsem, že je to tak správně.

Zpočátku jsme si povídaly, s jakými důvody jsem přišla a co mohu očekávat. Již během povídání mi paní Ocelíková pomocí automatické kresby doporučovala určité přístupy, které by mohly být podporou na mé životní cestě. Co se týče mého tématu, jelikož jsem se vždy cítila zahlcena emocemi, svými i ostatních, volba byla jasná. Emoce – jak je uvolnit, jak rozeznat moje emoce a pocity od emocí ostatních, jak s nimi pracovat, jak se jimi necítit ohrožená a zahlcená. Zároveň jsem na první návštěvu přišla ještě s přivtělenou Duší, takže bylo o zábavu postaráno… J

Dalším krokem bylo oskenování mého energetického těla s jednotlivými čakrami, snaha o odvedení přivtělené Duše a uzavření všech negativních portálů, které jsem na sobě měla. Poté jsem si lehla a paní Ocelíková začala s craniosacrálním ošetřením. Postupně projížděla mé tělo a uvolňovala zablokovanou energii. Velmi ji překvapilo, kolik mám v těle uvíznutých emocí. Postupně jsme je konkretizovaly a paní Ocelíková je uvolňovala z těla. V prvních vrstvách se objevoval strach, neschopnost někoho odmítnout, hněv a zlost. Jelikož bylo emocí takové množství a především v oblasti pánve, očista vrchní části těla byla jen lehká na harmonizaci, abych byla schopná očistu ustát. Říká se, že craniosacrální terapie je klidná a uvolňující, ale i když jsem se pod rukama paní Ocelíkové cítila uvolněná, rozhodně jsem terapii neměla šanci „prospat“.

Po terapii mi paní Ocelíková doporučila ještě další 3 sezení a na další terapii jsme si domluvily Rozhovor s Vyšší moudrostí, abychom se dostaly na kloub mému emočnímu zahlcení a útěkovému mechanismu, který jsem používala.

Druhá terapie byla tedy spíše vedeným rozhovorem, kdy mě paní Ocelíková provedla určitými situacemi v mém životě, které nastartovaly, nebo umocnily moji tendenci před vším utéci. Vizualizace se mi občas vedou, občas nic nevidím, ale při této terapii jsem byla schopná prožít si určité situace dosti ilustrativně na moje poměry. Až mě to samotnou překvapilo. Po této terapii se mi výrazně ulevilo. Začala jsem se ke Světu stavět více čelem a projevovalo se to postupně a jemně do všech částí mého života.

Třetí terapie bylo opět ošetření craniosacrální terapií, kdy se mi hodně spustil hněv, zlost, vzdor, neschopnost vykročit apod. Bylo to rozhodně více ohnivé a bouřlivé, ale opět jsem byla hodně zahlcená emocemi a paní Ocelíková mi na konci sdělila, že ještě nic podobného nezažila, že je tato terapie spíše poklidná a ne tolik aktivní a spolupracující jako je u mě. Vnímala jsem, že se něco posouvá a byla jsem ráda, že mohu spolupracovat na terapii. Tentokrát již došlo k důkladnému očištění celého těla, především hlava hrála prim, ale emoce se vynořovaly z celého těla.

Čtvrtá terapie a vlastně třetí craniosarální ošetření se od těch předchozích lišilo. Říkaly jsme si s paní Ocelíkovou, že už by to možná mohlo jít dočistit a uvolnit všechny nasbírané emoce za tento i předchozí životy. Opět mi paní terapeutka musela odebírat spoustu emocí z těla. Na tomto sezení se jednalo především o bolest, strach, hrůzu, strach ze strachu, úzkost, závislost na partnerovi, strach z mužů. Nakonec se paní Ocelíková dostala ke krku, kde postupně objevila staré zranění z minulého života, kdy mě z nějakých důvodů zardousil muž. Byl to paralyzující zážitek, který jsem si přenesla až do tohoto života a velmi mě ovlivňoval. Po očistě mi vyloženě spadl kámen ze srdce. Hrudník se mi úplně otevřel. Bohužel, i když byla situace vyřešena a uzavřena, stále visela ve vzduchu a paní Ocelíková ji musela po mém odchodu vyčistit, aby nikoho neovlivnila. Tak moc těžké energie to byly.

Emoce v mém těle stále ještě jsou, takže jsme se domluvily na další návštěvě, ovšem za delší časový úsek, aby tělo mělo čas tento zážitek zpracovat. Uvidíme, co se bude dít dál. Paní Ocelíková se domnívá, že možná jsem byla v minulosti zabita pro své schopnosti a díky těmto terapiím se mi otevřou dveře pro to, abych mohla tyto schopnosti a tuto techniku sama používat. Kdo ví. Já sama cítím, že chci kurz craniosacrální terapie podstoupit a uvidím, kam mě to zavede.

Již se těším na další návštěvu a doufám, že mé tělo vydá poslední zbytky nahromaděných emocí. Již nyní se cítím více uzemněná, neutíkám od sebe, ani od situací, které se mi dějí, nevymisťuji se z těla, ale snažím se být v přítomném okamžiku. Zároveň jsem i v pocitech více uvědomělá a vyrovnaná. Jsem stále ještě v procesu, avšak nějaký posun už cítím.

Za sebe mohu paní Ocelíkovou vřele doporučit jako ženu a terapeutku na svém místě. Používá více technik, které kombinuje. Netíhne prvoplánovitě k jedné technice, ale kombinuje je mezi sebou, aby klienta/ klientku co nejvíce podpořila na jejich cestě a v hledání jejich cesty. Cítím v ní velkou oporu, ale zároveň odstup, abych se na ní neupnula, velké srdce, které rozdává, co má, ale zároveň dává hranice. S plným vědomím se noří do přítomného okamžiku a stojí pevně na svých základech. Přesně tento typ terapeutky já sama potřebuji. Přeji Vám, ať najdete také svého/svou.

Pavlína

Totální výplach negativních emocí a zmizení všech bolestí

Několikrát, v průběhu 10ti let, jsem absolvoval ošetření u paní Zdenky Ocelíkové, vždy s obdobným problémem – bolestí bederní páteře. Po tomto oštření jsem vždy odcházel s pouhou lehkou bolestí, která se vždy do několika dnů zcela rozpustila. Ošteření kraniosakrální terapií mi v průběhu času, kdy jsem bolesti zad měl několikrát a absolvoval jsem opichy v nemocnici (které zabraly dočasně), vždy pomohlo. Toto srovnání je pro mě na miskách vah jasné: Bolesti zad jsem vypozoroval vždy z psychického přetížení. Poprvé to byl rozvod, podruhé velké těžkosti v práci. Příčina byla vždy po velkém nervovém vypětí.

Nyní jsem se do podobné situace dostal znovu, ale teď to bylo ještě jiné. Nejenže po kraniosakrálním ošetření bolest zad pomilnula, ale po této terapii jsem zjistil, že mě úplně odešly úporné a dlohodobé bolesti loketního a ramenního kloubu, které jsem ani nezmiňoval vzhledem k mé sportovní (házenkářské) minulosti. Ale to nebylo vše! Ještě navíc jsem pocítil naprosté „vyčištění psychiky“.. Strachy, obavy, zášti, se jak čarovným proutkem rozpustily a s bystrým vnímáním jsem se několik dnů cítil, jako dokonale umytá, smějící se, radostná bytost:-). Označil bych to jako „totální výplach negativních emocí“!!:-D

Takže této paní (byť s jejími některými názory jsem nebyl vždy ztotožněn) děkuji a na dálku jí velebím a hladím. Odvádí úplně úžasnou práci!

Vladimír

Item added to cart.
0 items -