Reference působení „na dálku“


Očkování

Byla jsem na dně, a to delší dobu. Věčně unavená, i po mnoha hodinách spánku, kdy jsem se opakovaně celou noc budila, jsem se ráno cítila jako mátoha, jako bych vůbec nebyla spala. Pomalu jsem téměř nedokázala vylézt z postele. Navíc jsem trpěla chronickými bolestmi zad a často cítila takový zvláštní tlak v zádech. Mívala jsem rozostřené vidění, a to do té míry, že jsem jednou srazila autem srnu. Vůbec jsem ji neviděla. Také se mi velice často motala hlava jako na kolotoči a měla jsem stále špatnou náladu a neviděla světlo na konci tunelu.

Pak jsem se svým balíkem potíží jednoho dne ráno oslovila telefonicky paní Ocelíkovou, kterou jsem si našla na internetu a pročetla celý její web. usoudila jsem, že pokud mi někdo pomůže, tak to může být jedině ona, neboť se mi zdálo, že toho umí opravdu hodně.

Paní Ocelíková neměla moc času na povídání, ale řekla mi, abych jí poslala své foto a že se mi pokusí pomoci na dálku. Bydlím totiž daleko. Nedomluvily jsme si žádný termín, paní Ocelíková řekla, že se na mě „podívá“ v průběhu toho dne, anebo dalších dní, ale neví kdy, protože je velice zaneprázdněná.

V průběhu toho odpoledne jsme měla několikrát pocit, jako by ze mě někdo něco sundával a zase se to vracelo. Takže se mi střídavě ulevovalo a zpátky přitěžovalo. Večer se mi náhle ulevilo definitivně. Bylo to, jako by na nebi náhle zpoza mraků vyšlo slunce. Zmizely bolesti, hlava se rozjasnila, zrak zaostřil, ale co bylo hlavní, vyspala jsem se do sytosti a ráno jsem se vzbudila čerstvá a odpočatá. Po 2 letech jsem se poprvé pořádně vyspala a necítila únavu a měla dobrou náladu. Paní Ocelíková mi poté do telefonu řekla, že ten den, kdy jsem cítila opakované sundávání a vracení problému z těla, na mě pracovala. Měla jsem na sobě prý přivtělenou temnou bytost z nízkého astrálu. A tu opakovaně ze mě sundávala a ona se opakovaně vracela. Pak se jí prý konečně podařilo sundat tu bytost definitivně a opravit mi čakry a celý energetický systém mého těla. To vše udělala na dálku v době, kdy jsem „u toho nebyla“ přítomna ani fyzicky ani vědomě. Jen jsem pociťovala změny ve svém těle. Jsem šťastná, že se cítím konečně svěží a odpočatá, že zmizela únava i bolesti a motání hlavy a že to šlo tak rychle, jak mávnutím proutku.

S paní Ocelíkovou jsme se pak v hovoru dostaly k tomu, že ona mi řekla, že jí vychází, že ten problém u mě trvá asi 2 roky. A já na to, že to je přesně doba, odkdy se tak cítím a předcházelo tomu očkování proti covidu. Po tomto očkování jsem se cítila skoro rok jako bych měla přechozenou kocovinu a únava i ty ostatní potíže přetrvaly vlastně 2 roky, tedy doteď, kdy mi konečně pomohla paní Ocelíková a já se cítím jako znovuzrozená.

M.H.

Koleno, rameno, loket

Řemeslník:

Jednou u nás doma byli řemeslníci. Pán byl hrozně moc ukecanej a hodně jsme si povídali. Mezi řečí padlo i to, že jsem léčitelka a on na to, že ho bolí koleno. Řekla jsem mu, že se mu na to koleno podívám. A on na to: „A kdy? Já nemám čas.“ Povídám, že se mu na to koleno podívám na dálku večer, že k tomu nepotřebuju, aby si na to dělal speciálně čas. Byl z toho dost překvapený, ale protože ho to dost bolelo a potřeboval při práci klečet, tak souhlasil. Asi si myslel, že to stejně k ničemu nebude, ale hold souhlasil, proč ne?

Večer tentýž den jsem si prohlédla virtuálně jeho koleno a zjistila, že tam je tmavočervená jakoby špinavá energie tak trochu zánětu. Tak jsem ji vyčistila a poléčila, dodala zdravou energii. Na druhý den pán opět přišel k nám domů pracovat a byl úplně vykulený, protože koleno ho přestalo bolet přesně ten večer, kdy jsem mu ho na dálku poléčila. A aby se přesvědčil, že to bylo skutečně tím a ne jen náhoda, řekl mi ještě o bolesti ramene. Takže jsem mu další večer na dálku poléčila rameno a zjistila, že příčina toho problému je energetická a souvisí to se 3. hrudním obratlem. (Znalci antomie budou namítat, stejně, jako namítala moje dcera fyzoterapeutka, že ramena jsou inervována krční oblastí páteře, nikoli hrudní. Ale to já moc dobře vím, a proto zdůrazňuji, že se jednalo o energetický problém. Totiž energetický zašmodrchanec, narozdíl od nervového, skutečně může vést k rameni od hrudního obratle. Ten totiž může vést odkudkoli kamkoli, a to nejen z jednoho místa na těle k druhému místu na témže těle, ale dokonce od jednoho člověka k druhému člověku, jak jsem se už párkrát přesvědčila.) Takže jsem rozšmodrchala jeho energetický zašmodrchanec u 3.hrudního obratle a odstranila černou „nit“, která patřila k tomu zašmodrchanci a končila v centru ramenního kloubu a rameno celkově vyčistila. Druhý den pán jásal, že ho rameno přestalo bolet. Ptala jsem se ho, jestli ho ale také nebolí horní část hrudní páteře. A on na to, že ano, a že jsem při té otázce zapíchla prst přesně do místa na páteři, kde má dlouhodobě bolesti, ale ty ustaly současně s tím ramenem. Po mém zásahu ustoupily oboje bolesti. Musela jsem se smát, protože vzápětí mi pán řekl, že ho ještě bolí loket. Takže jsme poléčili ještě loket a pán mě od té doby neustále někomu doporučuje, protože nevycházel z údivu, co prý všechno dokážu, a dokonce bezkontaktně. Tady musím zdůraznit, že je náhoda, že všechny jeho potíže a bolesti měly energetickou příčinu. Být to jiná příčina nežli energetická, nemuselo by mé působení tolik zabrat a bolesti by alespoň v některé části mohly možná pokračovat ve stejné míře, anebo by se jen zmenšily. Jenže ony úplně ustoupily. Pán měl hold štěstí 🙂 Například kdyby tam měl nějaký kostěný výrůstek, tak s tím pracovat bohužel neumím. Ale to bych poznala a řekla bych mu to.

Spirituální manipulace

Dobry den paní Ocelíková,

Musím Vám napsat a strašně moc poděkovat. Poslední roky to bylo peklo. Nevěděli jsme vůbec co máme dělat. Nic nám nevycházelo, vše se otáčelo proti nám, vše se hroutilo. Když jsem Vás požádala o pomoc, zakreslila jste situaci automatickou kresbou a z toho vyplynulo, že tam je spirituální manipulace od blízké ženy, která manipuluje s manželem a jeho životem aniž on o tom ví. Popsala jste naši situaci naprosto přesně! Pak jste tu manipulaci odklonila pryč a řekla, že by to tím mělo být už zrušené.

Přiznám se, že jsem nečekala, jak silný a rychlý to bude mít účinek! Manžel měl dnes telefonát se zájmem o koupi našeho bytu a dopadlo to výborně! Jeho bejvalka nám dá snad do péče syna! Tím pro nás skončí tohle zlo a vydírání. Musím se přiznat, ze jsem v šoku a vůbec jsem to nečekala, jsem Vám dlužníkem. Ještě jednou za všechno moc dekuji. K.

O týden později:

Ještě jednou přeji dobry den paní Ocelíková,
Musím se Vám ozvat po týdnu znova a opět poděkovat. Jsem úplně v šoku….
Vše co jste udělala zafungovalo, nemám slov. Ještě jednou moc dekuji. K.

Moje pozn.: Rušení kleteb apod. jsem přestala dělat, neboť se jedná o nebezpečnou disciplínu, takže to po mě prosím nepožadujte.

Zánět střev

Volal mi pán, že má akutní potíže se střevy a já jsem mu slíbila, že se na to podívám v průběhu následujících dní až budu mít čas. Následně jsem ještě tentýž den večer, aniž bych mu to sdělila, na dálku udělala diagnostiku a „viděla“, že má konečník v hrozném stavu, že tam má i hemoroidy a zanícené celé tlusté střevo, zejména vzestupný tračník, oblast kolem slepého střeva a ten konečník. Celou oblast jsem část po části energeticky na dálku vyčistila, „vydezinfikovala“ a poléčila. Kromě toho jsem viděla tmavé šmouhy i na plicích a slinivce, a to jsem obojí také vyčistila a srovnala. Pak jsem automatickou kresbou zakreslila stav střev i čaker před mým působením a po mém působení. A byl to obrovský rozdíl. Tedy aspoň po energetické stránce. (Pozn.: Osobně jsem pána nikdy neviděla, vždy jsem s ním jen mluvila telefonicky. Léčím mu střeva už potřetí za poslední rok, vždy úspěšně, ale bohužel se ten problém po čase vrátí a nemůžu zatím přijít na příčinu, abychom to vyřešili definitivně jednou pro vždy.) Pánovi jsem pak napsala email, že jsem ho právě poléčila, napsala jsem mu, co jsem „viděla“ a co jsem udělala a poprosila jsem ho, aby mi napsal, jak se cítí a že ho poléčím v následujícím týdnu ještě 3x a snad by to mělo stačit, aby měl pro tentokrát zase na delší čas pokoj od těch potíží. Vzápětí mi přišla od pána na účet platba a email tohoto znění:

Dobrý večer paní Ocelíková,

mockrát Vám děkuji, myslím, že jste to vše popsala úplně přesně.

Zároveň se mi udělalo o hodně lépe, říkal jsem si, zda jste mě právě neléčila, že je mi najednou z ničeho nic tak „dobře“. Budu rád když budete mít možnost znovu v neděli a pak dále. Platbu jsem Vám před chvilkou odeslal.

Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký večer a víkend.

M. L.

Ledviny – šestileté utrpení je pryč

Ahoj Zdeni, s velkou radostí bych se s Tebou chtěla podělit o dosavadní výsledky energetického působení kvantovou vlnou, které jsi mi před časem poskytla a klidně je přidej do svých recenzí, protože to opravdu stojí za to! Píšu až dnes, protože jsem se chtěla přesvědčit, na kolik jsou účinky trvalé a jak se bude můj stav po Tvém působení vyvíjet. Na rovinu říkám, že moje mnohaleté problémy s ledvinami jsem považovala za beznadějnou záležitost, protože zpětně snad nedokážu ani spočítat množství klasických léků, alternativních preparátů a čajů, které jsem užívala – nepomohlo mi vůbec nic. Dále konzultace s léčiteli, úpravy jídelníčku, speciální cvičení atd… vše s chvilkovým, nebo nulovým výsledkem, pokaždé se můj stav stabilizoval dočasně, většinou tak na týden, pak se všechno vrátilo zase zpátky. Celkem ten problém trval šest let a vedl k naprostému fyzickému i psychickému vyčerpání. Opakované ledvinové záchvaty, horečky a především – nepřetržité bolesti, kvůli kterým jsem nemohla vůbec normálně žít a dělat ani běžné věci – kdo to zažil, tak chápe přesně o čem mluvím. Za poslední dva roky jsem už byla v podstatě smířená s tím, že zdravá už nikdy nebudu. Nepamatovala jsem si už ani, jaké to je být bez bolesti.

O pomoc jsem Tě požádala spíš ze zvědavosti a ani ve snu by mě nenapadlo, jak úžasný účinek Tvoje působení bude mít. Bylo to pár minut po našem telefonické rozhovoru, cos mi tu „vlnu“ poslala na dálku a pročistila energetické pole. Okamžitě se mi obrovsky ulevilo. Ale obrovsky! Křečovité stažení v pánvi zmizelo, projasnila se mi mysl a pocítila jsem výrazný příval energie. Další dny jsem z té úlevy měla takovou radost, že jsem si dala dlouhé procházky po městě hned po ránu, protože jsem byla šťastná, že se můžu normálně hýbat a nic mě nebolí. Od této doby uplynulo již několik týdnů a můj stav se stále zlepšoval den za dnem. Když pominu hlavní bod – a tím je bolest, změnilo se i mnoho dalších věcí. Zlepšily se mi motorické schopnosti, mám nesrovnatelně vyšší elán a chuť do života, zmizely pocity slabosti a marnosti. Také se mi jakoby zbystřila mysl a paměť. Jsem více asertivní a pevná ve svých pocitech i postojích.

Když to shrnu, tak jsi za pár minut byla schopna pomoci mi s chronickým problémem, který jsem ani já, ani nikdo další nedokázali vyřešit za několik let 🙂 Pro mě je to výsledek na úrovni zázraku a poctivě pracuji na tom, abych Tvou skvělou práci na sobě zúročila. Teď budu moct dělat věci zase naplno a s vášní, což už se pro mě zdálo být úplně nemožné! 🙂

Mnohokrát děkuji za to, že právě člověk jako Ty pracuje v oblasti pomoci lidem. Ty do této sféry totiž dokonale patříš. S darem, který máš, zacházíš ryze a nezištně… a dovolím si tvrdit, že právě to má hlavní podíl na úžasných výsledcích při práci s lidmi. Přeji Ti ty nejskvělejší výsledky a také klienty, kteří ocení Tvojí práci v plném rozsahu!

S velkou úctou a díky,

Veronika

Temný duch ze 17.tého století

Anna:

Dobrý den paní Ocelíková,
pracuji v salonu, který je v domě ze 17. století. Váže se k němu legenda o surové vraždě a prokletí jednoho zemřelého. Jsem na tyhle věci citlivější a můj kolega je schopen entitu i vidět.
Kdykoliv se v salonu sejdeme dohromady, nemusí být ani tma, začne ,,to“ na sebe upozorňovat. Slyšíme kroky, otevírání dveří, vypíná se hudba, máme úzkosti. Kolega ,,to“ viděl a dokonce nás to naposledy i provázelo mimo salon, když jsme to spolu slovně zmínili. Kolega měl chvilkovou paralýzu a cítil na sobě něčí dech. Já o tom měla velmi nepříjemné sny a vzbudila jsem se ve 3 ráno se zimnicí, strachem, celá zpocená s divným pocitem. Od malička se těchto věcí bojím a vyhýbám se jim, takže tahle zkušenost mě už začíná pomalu, ale jistě ničit, hlavně psychicky. Zřejmě se opravdu jedná o postavu z legendy. Potřebovali bychom pomoct, začíná to být horší a nevím, jak dlouho to dokážu vydržet. Proto hledám u Vás pomoc.

———-

Moje pozn.: Salon jsem vyčistila, opravdu tam byl velký temný duch  v kápi  a ještě 2 další menší duchové. Za 5 týdnů mi tato paní napsala toto:

Anna:

Dobrý den,
chtěla jsem Vám napsat po delším časovém období, jak Vaše práce zafungovala:
– musím říct, že v salonu je to lepší o 100%, žádné kroky, hudba už se nevypíná, mám tam lepší pocit, vážně to moc pomohlo a jsem Vám za to moc vděčná.

Moje pozn.: Kvůli duchům mě prosím již neoslovujte, přestala jsem to dělat, neboť se to ukázalo jako nebezpečnější aktivita než jsem si dříve myslela.

Covid

Paní Ocelíková jste zlatá, jste ta nejlepší! Ješte že vás máme 🙂 moc nám pomáháte! Dneska už se mi ulevilo a hlavně jako by jste mi ulevila i v hlavě, lépe to začínám snášet. Protože přesne jak jste říkala, zdálo se mi to nekonečné a už nezvladnutelný, nic jsem nemohla sníst a pořád to bolení žaludku. Ten covid je strašnej hnus. Dneska ale tu chuť začínám pomalu dostávat, dostala jsem do sebe pár lžic vývaru, což je u mě co říct a té nevolnosti jste me zbavila, jen jsem zesláblá a mírně ještě žaludek pobolívá, ale jinak je to už lepší. A hlavně i bratr na aru se po vašem zásahu začíná konečně zlepšovat! Měla jsem o něj velký strach a už nemám 🙂 Nevím jak to děláte, když působíte energií na dálku a vlastně jsme se nikdy neviděly, ale za ty roky už jste nám tolikrát pomohla! Moc Vám děkujeme!

Třísková

Vysoký krevní tlak

Paní šamanko, moc Vám děkuju za to, co jste pro mě udělala. Moc se mi ulevilo. Bylo to jako zázrak. Jednak jsem najednou pocítil po Vašem působení přes telefon velkou úlevu, lehkost, čistotu, klid a pak, když jsem si nechal změřit krevní tlak, tak byl v normě a od té doby je stále v normě 120/70, a to ačkoli před tím, než jsem Vám zavolal, jsem měl tlak běžně okolo 180/120. Je to neuvěřitelné vzhledem k tomu, že jsme se vlastně nikdy nepoznali osobně a působila jste na mě jen „na dálku“. Paráda, moc Vám děkuju za vše.

Pavel

Lehkost a radost po pročištění energií na dálku

Zdeni, když jsi mi zavolala, byla jsem strašně unavená, úplně bez energie a měla jsem černé myšlenky. Důvod znáš. Navrhlas mi, že bys mě „poléčila na dálku“ energiemi, pročistila můj energetický systém a čakry. Byla jsem „pro“ ačkoli jsem si od toho zas tak moc neslibovala. Jenže pak, už po několika minutách od začátku Tvého působení, jsem začala pociťovat bezmeznou radost, lehkost, čistou hlavu a překypovala jsem energií natolik, že jsem si připadala jako vodopád energie, který jde ulicí a rozdává ji všude kolem, protože jí doslova překypuje. Nádhera a moc Ti děkuji. Sice jsem další den zase začala upadat do těch svých depresí, protože okolnosti v mém životě jsou takové, že se od určitých událostí nedokážu zatím úplně odpoutat, ale teď už vím, jakou moc má Tvé poléčení energiemi, a to i když v tu chvíli nejsi v mé fyzické blízkosti. Můžu tě ještě někdy požádat o toto parádní energetické osvěžení? Děkuji Ti.

Lenka

Náměsíčný chlapeček

Milá paní Ocelíková, jménem celé rodiny Vám ze srdce děkujeme za záchranu vnuka Mikuláška. Nesmírně si vážíme toho, co jste pro něj a pro nás udělala. Mikulášek po Vaší očistě krásně klidně spinká už několik týdnů a vůbec v noci nekřičí ani se nebudí. Je to opravdu zázrak a moc Vám za něj děkujeme.

Lenka


Popis situace: Asi pětiletý chlapeček se každou noc budil a ráno o tom nevěděl. Křičel, i ze spaní, aby ho „ten pán“ pustil, ačkoli v místnosti žádný pán nebyl a ráno měl otlaky na zápěstích jako by ho za ně držel dospělý muž. V noci dokonce Mikulášek stál u otevřeného okna a chtěl vyskočit ven. Toto se poslední měsíc stupňovalo den ze dne, noc za nocí a rodiče o chlapce měli velký strach, báli se, že jednoho dne vyskočí z okna, byl jako náměsíčný a měl vidiny. Nikdo z rodiny se pořádně už měsíc nevyspal. Naladila jsem se na chlapečka a obestřel mě hrozný mráz, jako by chlapec měl přivtěleného ducha mrtvého člověka, který jej opanoval. Chlapce jsem na dálku energeticky očistila a vyladila a očistila jsem na dálku celý jejich byt – bydlí na opačném konci republiky. Když jsem se pak znovu na chlapce naladila, už po mě mráz neběhal, cítila jsem hezké energie. A za pár dní nato mi volala jeho babička, že chlapec spinká normálně a je v pohodě a pak volala ještě po asi měsíci a poděkovala mi znovu – jak píšu výše. Můj přítel skeptik, který byl našemu čištění po skype z povzdálí přítomen, se pak smál, že si můžu založit úklidovou firmu luxování a úklid po telefonu. A když pak paní volala a děkovala mi, tak pochopil, že to je fakt a byl z toho vedle jak ta jedle.

Prokletí vědmy a pomoc na dálku

Paní Ocelíková, velmi Vám děkuji. Moc jste mi pomohla. Jsem ten, kdo vám volal po odchodu od vědmy-čarodějnice, která na mě pokládala ruce a říkala mi velice nepříjemné diagnózy a pak mi začalo být velice špatně, bolelo mě břicho a hlavně hlava, která mě nikdy předtím nebolela. Když jste mi řekla, že mi můžete pomoci i na dálku, byl jsem k tomu skeptický, ale v tu chvíli jsem neměl na vybranou, a tak jsem si na váš pokyn lehl a čekal, co se bude dít. Během krátké chvíle jsem měl pocit, jako by ze mě někdo sundal tíhu a bolest jako pláštěnku. Téměř okamžitě jsem se cítil skvěle a nemohl tomu zázraku uvěřit. Chvíli nato jste volala a ptala jste se, jak se cítím. Mám pocit, že jsem vám v tu chvíli dostatečně nepoděkoval. A proto vám chci poděkovat ještě touto cestou. Posílám vám peníze na účet a mnohokrát děkuji za pomoc. Budu vás doporučovat.

Roman

Oteklé nohy, časté záněty moč. měchýře

Dobrý den paní Zdeňko,

Moc Vám děkuji za energetické poléčení na dálku – cítím se dobře 🙂 nic mě netrápí a opravdu si myslím, že mi i toto léčení na dálku prospívá. A to dokonce i psychicky. Já totiž toto covidové sociální odloučení od přátel a rodiny nesu těžce, tím spíš, že není vidět světlo na konci tunelu, ale už i po prvním Vašem ošetření je mi lépe. I nohy jsou lepší.

Moc děkuji a přeji krásný zbytek večera

Zdenka Š.

Deprese, slabost, negativní myšlenky

Paní Ocelíková, moc Vám děkuji. Okamžitě poté, co jste na mě energeticky působila na dálku a vyčistila mi auru, se cítím mnohem lépe. Peníze poslány. Naschledanou a dobrou noc 🙂

Helena P.

Bolesti v různých částech těla, které se stěhují, častá únava, ztráta koncentrace

Dobrý den,

v pátek k večeru po Vašem poléčení mi bylo tak jako kdyby se mi hrozně moc ulevilo, vyspala jsem se dobře, tak jako dlouho ne.

V sobotu přes den jsem šla ještě spát asi na 3 hodiny. Jako kdybych si ještě potřebovala odpočinout. Pak už to bylo lepší, jen mě bolela celý den hlava, ale ani to mi nějak nevadilo, protože mi bylo celkově lépe.

Souhlasím s dalším poléčením na dálku – částku odešlu ještě dnes na účet. Mohla byh přijet i na osobní sezení, ale musel by mě za vámi někdo odvézt, sama bych to asi nezvládla.

Děkuji mnohokrát
S přáním hezkého dne

K. J.

Byt s andělem

Milá paní Ocelíková, milá paní Zdeňko.
Uběhl více než rok od okamžiku, co jste vyčistila od zlého byt, ve kterém bydlím – viz Váš e-mail. Byla bych Vám dala ráda zpětnou vazbu osobně dříve, po dohodě tak činím nicméně až nyní. Velice děkuji, své anděly v bytě zdravím každý den. :-) V bytě se cítím dobře a ráda se do něho vracím. 
Celé to vlastně vzniklo tím, že od určité doby mne začalo pronásledovat cosi zvláštního, ve smyslu jak snadné je si ublížit, a co takhle třeba skočit z okna? Nejdříve mne to řádně poděsilo, po určité době jsem s úlevou vyhodnotila, že to není ze mne zevnitř, ale zvnějšku. Po Vašem zásahu začátkem srpna loňského roku mne také už v bytě nic nevysiluje (to byl další jev, pocítila jsem zřejmou změnu). Nicméně ta myšlenka s oknem se občas objevuje, bez jakékoli intenzity a aniž bych ji vědomě vyvolávala. K danému oknu v bytě (konkrétnímu, což je zajímavé) jdu obezřetně a testuju, jestli to se mnou něco dělá. Naštěstí je vše v pořádku, ale divné to je. Co to může být? Ještě něco ošklivého zbylo nebo se to nějak jen usadilo v mé hlavě? 
To je vše. Žádné drama, spíše nad tím jen tak občas koumám, takže když neodpovíte, budu to chápat a nechám to otevřené. :-)
A ještě jednou díky. Mám takový velký šuplík „mezi nebem a zemí“, kam dávám vše, co nás přesahuje, takže jsem otevřená i tak zvláštním jevům, kterým se věnujete a do kterých je Vám dáno nahlédnout. Musí to být náročné, mít takové schopnosti.

Ať se Vám daří !!!

Kristina K.

Moje pozn.: Když jsem odvedla duchy z tohoto bytu, což dělávám na dálku skrze fotografie bytu, zjevil se se tam uprostřed vstupní chodby na barevném koberci nádherný velký světlemodrý anděl, který mi telepaticky poslal zprávu, že toto obydlí odteď bude hlídat a chránit před vším zlým. Byl to pro mě neobyčejný a krásný zážitek a paní Kristina na to takto reagovala po cca roce (viz výše). Musím ale podotknout, že duchy už neodvádím ani z objektů ani z aury lidí, protože se to ukázalo být pro mě víc nebezpečné než jsem si dříve myslela.

Nespavost, nervozita, strachy

Dobrý večer,

Již je mi lépe. Poslední 3 dny usínám už po desáté a v noci se nebudím. Přes den cítím hezkou únavu. Den potom co jste na mě energeticky působila jsem si vyřešil emoční bolest ohledně sebelítosti, myslím, že jste mě posílila.

Cítím, že jste mi pomohla. Jsem si vědom Vaší obrovské iniciativy a bezodkladné obětavosti. Cením si toho a děkuji 🙂

B. J.

Bolavá kolena

Milá, Zdeničko,

když mě začalo bolet koleno, říkala jsem si, to je ze skákání s dětmi ve školce a zase to bude dobré. Koleno nakonec bolelo tak, že jsem nemohla na WC a ani vlézt do postele ( v hlavě se ozývalo „jsem tvé stáří“, což nebylo zrovna povzbudivé). Manžel mi musel dělat taxikáře (to nebylo zas tak špatné :)) a já už si říkala, že bude úplně nejhůř a půjdu „pod kudlu“.  A pak mi došlo: zkonzultuji s Tebou, požádám Tě o vyjádření k léčení na dálku a uvidíme.  Zjistila jsi, že koleno „napadly“ skrze  můj přístup k pracovním vztahům negativní energie.  Takže mě kromě Tvé pomoci bude čekat i transformace některých mých starých přístupů vnímání okolního světa, zejména lidí. Je to prostě tak. Ale zpátky k léčivým energiím. Hned po prvním působení se mi výrazně ulevilo, sice koleno nebylo pohyblivé, ale ta ukrutná bolest začala ustupovat. Když jsi mě čistila podruhé, vypadalo zas o chloupek lépe, ale koleno nechtělo povolit. Byla jsem trochu pesimistická a říkala jsem, že to asi nedopadne, ale chvíli po našem rozhovoru o stavu kolena, jakoby samo koleno říkalo: „hele, jde to, pohoda“ a skutečně se bez velké bolesti skrčilo. Byl to zvláštní pocit.  Kolem mě se v tu chvíli jakoby vše zastavilo. Třetí působení zkontrolovalo a doladilo, co bylo potřeba a v podstatě za pět dnů už zase opatrně „skáču přes kaluže“ (samozřejmě z opatrnosti chodím se staženým kolenem obinadlem).

Z celého srdce Ti děkuji! Jsi jedním z mých andělů strážných a já Ti za to děkuji !

S láskou a úctou If (Ivana)

Zánět dělohy v 9. měsíci těhotenství

Paní Ocelíková, jsem téměř v 9.měsíci těhotenství, mám velké bolesti ze zánětu v oblasti močového měchýře a genitálií, s nímž si lékaři nevědí rady a je to prý riziko i pro porod. Zánět je chronického původu, ale čas od času se aktivuje i akutně, což je zrovna poslední dobou. Nic mi nepomáhá. Vám musím moc poděkovat za pomoc, protože ta úleva po Vašem působení je opravdu okamžitá. Překvapilo mě to, protože jsme se nikdy neviděly a působíte na mě jen „na dálku“. Například u biorezonance to chvíli trvá než člověk pocítí účinek, ale po Vašem léčivém a očistném energetickém působení je cítit úleva hned už v průběhu. Moc děkuju, bolesti hodně polevily a určitě to má blahodárný účinek i na miminko. Děkuji 🙂

Jana

Problémy s močením

Soused mé kamarádky:

Jednou jsem byla na návštěvě u mojí kamarádky. Současně k ní přišel na návštěvu její soused, který měl problémy s močením. Nedokázal se pořádně vymočit a zadržoval velké množství vody. Řekl to jen tak mezi řečí, aby řeč nestála. Povídám mu: „Stoupni si tamhle k tomu krbu čelem ke mně.“ (Pozn.: Když pracuji bezkontaktně a můj „pacient“ je osobně přítomen v místnosti se mnou, dělám to běžně tak, že si ho postavím asi 3 metry před sebe a dívám se na jeho auru a „máchám“ rukama ve vzduchu proti tomu člověku. Někdy víc a někdy méně. Někdy zběsile, jindy jemně. Někdy k tomu navíc ještě foukám na dálku do aury. To záleží na situaci.) On si stoupl ke krbu a čekal, co se bude dít. Nic – jen jsem dvakrát máchla proti němu rukou a řekla mu, aby si sedl zase zpátky. A řeč běžela dál o běžných věcech. Na druhý den mi kamarádka volala, že soused po mém dvojitém máchnutí rukou celou noc čůral ostošest, takže se pořádně ani nevyspal a přitom vypustil ze svého těla všechnu dlouho zadržovanou vodu.

Item added to cart.
0 items -