Kvantová terapie „Kvantovka v praxi“

Maximální počet účastníků v tomto kurzu je 14, minimální 4.

Pro aktuální nabídku termínů kurzu sjeďte prosím dolů na stránku.

Kurz kvantovky je jednodenní. JE VHODNÝ I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY. Sice by se dal roztáhnout časově do více dní, ale je to zbytečné, protože stačí pochopit princip kvantování, vyzkoušet si to a ostatní je ve skriptech. Je to opravdu jednoduché a já nejsem obecně příznivcem zbytečně rozvláčných kurzů.

Budeme se učit jak pomocí fotonového šípu, dotekem, kouzelnou hůlkou, pouhou myšlenkou či vizualizací vysílat kvantové vlny do situací nebo do těla, do orgánů apod., aby nastala změna, rovnováha zdraví, splnění našeho přání – například hojnost nebo cokoli si budete přát. Je to vlastně taková velice jednoduchá a funkční práce s energií, při které se „nezašpiníte“ a nemusíte mít žádné intuitivní ani mimosmyslové schopnosti ani vnímavost pro energie ani obavu, že byste něco pokazili nebo si na sebe něco negativního natáhli. Nemá ŽÁDNÁ RIZIKA ani omezení ani pro praktikanta ani pro figuranta, leda byste ji chtěli  zneužít. Síla účinku závisí pouze na síle vašeho ducha, důvěře ve výsledek a na přesné a trefné formulaci toho, čeho chcete kvantovkou dosáhnout. Pomocí kvantovky můžete kompletně změnit svůj svět 🙂 (Více se o kvantové terapii a kvantové fyzice dočtete v odkazu Kvantová terapie.)

Budeme rozbourávat bloky, které brání štěstí, zdraví, lásce, apod.

Budeme se učit jak se zharmonizovat a jak přimět vesmír, aby nám splnil naše přání, například hojnost, partnerství, apod.

Budeme měnit chuť vody a programovat ji na cokoli si budete přát.

Budeme odstraňovat škodliviny z potravin, cigaret apod.

Ukážeme si, jak jednoduše čistit prostory i osoby od negativních energií.

Budeme se učit odvádět duchy do světla a čistit jednoduše auru a čakry kvantovou vlnou.

Budeme ohýbat ocelové vidličky či lžíce kvantovou vlnou. (viz obrázek z kurzu napravo)

Budeme se také učit vytvářet své virtuální dvojníky, kteří budou pracovat pro nás.

Budeme nabíjet kameny či šperky z polodrahokamů.

Budeme se učit, jak pomáhat druhým pomocí kvantové terapie.

To vše efektivně a jednoduše za pomoci kvantových vln a ve stavu vědomí alfa.  

Vše, co se zde naučíte, můžete kombinovat s jakoukoli jinou metodou z oblasti masáží, psychoterapie či práce s energií, ale i samostatně, a to především sami pro sebe, pro své blízké a chcete-li i pro své klienty – třeba jako bonus.

Těším se na vás 🙂

Aktuální kurzy

Item added to cart.
0 items -