Reference účastníků kurzů

Zdenka umí otevřít potenciál účastníků kurzu 

27. 4. 2024

Zdenka je uzasna duse a bytost, ktera ma dar zasit seminka, ktera se postupne pak oteviraji. A ten potencial, ktery si clovek v sobe nese umi Zdenka ciste a jasne otevrit. Doda Vam sebeduveru na to, ze si dovolite jit presne tou cestou, kterou citite, ze je TA spravna a pochopite, ze uz vlastne v sobe vsechno mate, jen si to sama/sam dovolit.

Dekuji z celeho srdce Zdence a cele skupine praktikujicich, takova otevrena srdce se mnou zustanou jeste dlouho. 

Hana Jichova

Na kurzu je hlavně praxe, a to oceňuji

4. 4. 2024

Zdenčin kurz kraniosakrální terapie doporučuji každému, koho téma zajímá a chtěl by se naučit pomáhat ostatním lidem. Kurz jsem si moc užila, poznala jsem hodně zajímavé lidi a budu na něj i na všechny zúčastněné dloooouho vzpomínat 🙂

Zdeňka je moc fajn a zajímavá žena, která dbá hlavně na praxi, což já velmi oceňuji, protože teorii si může každý přečíst doma. Samozřejmě, že jsme část teorie taky měli, ale bylo vše k věci, ničeho málo ani zbytečně moc. Energií to zde jen hýřilo, bylo to úžasné, a když to Zdeňka zakončila svým šamanským tancem, myslím, že nás to všechny poznamenalo (a to jen v dobrém!) na celý život!!! Nádherný zážitek…. Praktikovat po kurzu nabyté vědomosti je moc fajn, protože každý jedinec to vnímá jinak a to je pro mě fascinující…Děkuji za vše.

Lenka Baďurová

:-)

Díky za bezpečný prostor a podporu individuality každého z nás

24. 3. 2024

Ahoj Zdeni,

děkuju za naprosto jedinečný a nepřenositelný zážitek a zkušenost, za Tvůj čas a napojení na Tvou jedinečnou terapeutickou i lidskou energii pro nás pro všechny. Vytvořila jsi bezpečný prostor pro to, aby se mohly dít věci, pro které si každá jedna z nás přišla, a byla tam pro nás i s námi. Předala jsi nám moudrost kraniosakrální terapie v její celistvosti a přitom esenciální podstatě a zároveň podpořila individualitu každé z nás, vedla nás k tomu, abychom daly do ošetření samy sebe a našly si v něm svou polohu a cestu. A osobně Ti děkuji z celého srdce: pomohla jsi mi otevřít tu část bytí, která teď prostupuje veškerým mým prožíváním, je připravená se rozvíjet a žít. Děkuju, že jsi mi podala ruku na cestě, vnímám to jako obrovský dar ❤️ Ty a Tvůj kurz rozehříváte srdce těm, kteří o to stojí, a dáváte možnost potenciálu, který spočívá v každém z nás, aby se dostal na světlo. Přeju Ti z hloubi duše, ať jsi šťastná a dostává se Ti z prostoru všeho krásného, co tam jen může být. 

Ještě jednou děkuji a zatím ahoj, Zdeni, těším se na viděnou 🙂

Lenka Pajmová

Komplexní kurz plný informací i pozitivní energie

20. 11. 2023

Kurz u Zdeňky mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí hlavně praxi obohacenou dalšími nevšedními zážitky a informacemi. Vše skvěle ukázala, vysvětlila a všechny maximálně podpořila v tom, aby se nám dařilo co nejlépe.

Díky tomu všemu mohu říct, že KST je cesta, kterou bych chtěla jít a to nejvíce proto, jak moc je prospěšná a jak moc dokáže pomoci.

Děkuji za veškerý čas a energii, který jsi nám věnovala, Zdeni.

Iva

Kurz Kranio III byl krásný a komorní

22. 10. 2023

Kranio 3 u Zdeňky bylo krásné, komorní pohoda. Lektorka a hostitelka s koláčky v jednom :-). Vše srozumitelně vysvětleno, prostor na dotazy. Kranio v ústech a doplnění ke kraniu 1 a 2, vše do sebe zapadlo. Vzhledem k tomu , že pracuji ve stomatologii, jsem si nedokázala představit ten relax a uvolnění, které po tomto ošetření nastalo, balzám na zuby i na duši. První den jsem přicházela s migrénou a večer jsem byla fit. Rozhodně doporučuji tomu kdo váhá kde se kranio naučit, jděte k Zdence. 

Lucka 🤗😘

Jsem nadšená z kurzu kraniosakrální terapie u Zdeňky

8. 10. 2023

Zdenčin kurz jsem si vybrala už dávno a to především díky její prezentaci a podrobnému popisu na webu. Těšila jsem se a těšila bych se znovu! Zdeňka je ráznější a osobitá a v předání informací pečlivá. Velice mile mne překvapilo podrobné zpracování skript, barevné fotografie a především odborné informace, které nám po celou dobu předávala i sama Zdeňka. Naši skupinu zajímal i astrální svět a duchovno a tak jsme měli možnost se dozvědět více a vše se tak propojilo. Věřím, že každý Zdenčin kurz je jiný. Díky různému složení studentů a díky otevřenému přístupu lektorky (pro mne šamanky 🙂 ) se vždy dozvíte to co Vás samotné zajímá a pro co jste si přišli. Já jsem nadšená, že se mi otevřela tahle cesta nekonečné energie a že teď každý den žiju tak jak jsem si dlouho sama přála … mám pocit, že jsem se znovu napojila na potlačenou energii z dětství a nyní díky Kraniálce a Zdeňce jsem jí znovu rozvibrovala. A také vím, že je to teprve začátek 🙂 

Děkuji moc za všechny předané informace, celostní přístup a moc se těším na další kurz! Všem dalším zájemcům určitě doporučuji. 

S úsměvem, Karolína

Co mě nejvíc dostalo, byl šamanský tanec na závěr kurzu

10. 11. 2023

Ahoj Zdeňko,

Kurz kraniosakrální terapie a práce s energií byl super, byli tam i skvělí lidé. A co mě úplně nejvíc dostalo, byl ten Tvůj šamanský tanec na závěr. To mě úplně odrovnalo. Zírala jsem na tebe v němém úžasu, možná jsem měla dokonce i otevřenou pusu 😊 Takové neskutečné energie co se při tom generovaly, tak krásné a obrovské. Byl to nepopsatelný zážitek a myslím, že to tak cítili i ostatní. Děkuju ti za všechno. Iva.

Vyjádření pochvaly a obdivu za vedení kurzů

28. 7. 2023

Milá Zdeňko, 

ráda bych vyjádřila pochvalu a obdiv za to, jak vedeš kurzy a co nám kurzistům dáváš.

Byla jsem u Tebe na kranio I.-II. a za nedlouho na kranio III. Mám tedy co porovnávat. 

Můj dojem z prvního kurzu, byl moc příjemný, všichni jsme se díky Tvé energii velmi brzo stali uvolněnými, bez zábran a s chutí se vše potřebné naučit. Ale v porovnání s kranio III. to bylo, přeci jenom takové více nohama na zemi a o učení, což je naprosto v pořádku, neb je toho hodně, co se musíme v tomto kurzu naučit.

V porovnání tedy pak s kranio III., kdy se sešla, dle mého, bezva parta i tím, že každý už sám kranio praktikuje, to setkání bylo takové silnější. 

Teď to myslím v tom nejlepším slova smyslu. Od první chvíle byla cítit u všech uvolněnost, harmonie, pozitivní energie přímo tekla, všichni jsme měli pocit, že se vlastně známe, takový ten pocit „své rodiny, či jsem doma“! Ten mám tedy mimochodem do teď:-).

A hlavně Zdeni, Ty jsi byla úžasná, a ještě více v posledním kurzu, tam jsi přímo svítila a zářila, jak sluníčko, moc Ti to slušelo a všechno bylo naprosto v pořádku…..taková ta energie, co sama dává a přijímá lásku a vzájemně je všude cítit pochopení. Vždy, když si na to vzpomenu, jako bych tam byla.

Děkuji Ti , že jsi a těším se na Tebe při dalším setkání.

Markéta DK

Kurz KST pro mě znamenal zázrak

6. 8. 2023

Ahoj Zdeni, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za tvůj perfektní kurz kraniosakralní terapie. Můj původní záměr byl mít KST jako doplněk k psychoterapii, které se věnuji ve své soukromé praxi. Jela jsem k tobě aniž bych věděla, co vlastně očekávat a taky s obavou,jestli jsem se nesekla a něco takového mi vůbec půjde. Jako první mě překvapila skvělá atmosféra a pocit, že všechny ty lidi, kteří jsou v místnosti se mnou už jsem někdy viděla, přestože jsem neznala ani jednoho z nich. Po úvodním dni a práci s energií jsem byla naprosto unesená a od té doby tenhle pocit trvá. Kurz je perfektně sestavený, praktický, teoretických znalostí je tak akorát a co chci teoreticky studovat víc do hloubky, můžu si kdekoliv najít. Díky KST jsi mi otevřela úplně nový fascinující svět, kde se mnou lidské tělo komunikuje a dokáže si říct, co potřebuje, stačí se jen naučit poslouchat a vnímat. Za dva měsíce od konce kurzu mi prošlo rukama asi 40 lidí s různými diagnózami, bolestmi, vyčerpáním a všichni se ke mně vrací, protože jsem jim dokázala pomoct i po několika letech bezvýsledných rehabilitací a užívání léků. Tvůj kurz je důkazem, že není potřeba studovat roky s několikaměsíční přestávkami mezi jednotlivými sekcemi kurzu, ale stačí mít skvělý základ, supervizi a možnost praktikovat naučené a zdokonalovat své vnímání a intuici. Ty dva prodloužené víkendy u tebe pro mě znamenaly zázrak a byla to nejlepší investice mého života. Děkuji ti za to a těším se na další dobrodružství a zázraky s kraniosakralní terapií. 

S láskou a pokorou

Zuzka Doláková

Více energie a radosti

10. 6. 2023

Ahoj Zdeni,

musím Ti dát zpětné info. Od včerejška cítím v sobě více energie, radosti, jsem veselá, pozitivní, vnitřně tak nějak více vyklidněná. Je to moc skvělej pocit. Tak se asi ve mně něco hnulo 😊

Díky za fajn páteční kurz kvantovky, budu trénovat.

Krááásný den, Maruška E.

Neskutečné zážitky

3. 3. 2023

Paťa:

Drahá Zdenička Kočička,

Ďakujem za neskutočné zážitky počas víkendov, ktoré sme spolu strávili!

Moja cesta za tebou bola zložitá, ale myslím, že nikto to nemá jednoduché. Vždy som cítila, že v sebe niečo mám, ale nevedela som to identifikovat. Skúšala som rozne práce, školy, dokonca som v poslednej dobe premýšlala nad medicínou, ale vždy ma nejaká neviditelná sila od toho odhovárala.

Po novom roku som raz v posteli neskoro večer otvorila notebook, zadala kraniosakrálna terapie a ihneď na mňa vyskočila tvoja stránka s delfínkami :-). A ja som vedela, že všetko zrazu zapadlo! No a ešte viac to zapadlo prvý deň kurzu. Mala som pocit, že som doma a všetko mi zrazu dalo zmysel.

Ďakujem ti za ten zmysel, za to aká si, čo robíš a že si ochotná sa o to deliť.

Boh ti žehnaj, nech ťa vždy ochraňujú anjelikovia a dúfam, že sa eště stretneme!

P…:-)

Terapeutický zážitek absolventky kurzu kranio z ošetření jejího klienta

10. 11. 2022

Ahoj Zdeni,

teď jsem měla krásný zážitek při ošetření, když jsme dělali tu poslední kolébku – lebka + kostrč. Najednou mě to vedlo stočit jí tu hlavu víc jakoby do klubíčka (bradu skoro až na hruď), jak jsem to udělala, tak najednou se mi objevil obraz embrya, úplně ten počátek a najednou se to začalo odvíjet pozpátku – zpátky k úplnému zárodku, najednou putování vejcovodem, oddělení spermií a samostatné vajíčko a jak se objevilo tohle tak mě to vystřelilo s tou duší nahoru a najednou všechno ztichlo a bylo takové bezčasí. Úplně jsem byla v šoku co to jako je, byl to počátek té duše. její cesta před početím. Čistil se tam strach ze hmoty a z početí. To chvíli trvalo a pak se to vrátilo zase zpátky do toho embrya. to bylo něco neuvěřitelného. Hlavně ten stav toho bytí tam nahoře. To byla blaženost sama.
Neskutečný zážitek. Musím říct, že mi kurz od tebe hodně pomohl uchopit a pochopit systém krania a terapie jsou od té doby velmi zajímavé.

Moc Ti děkuji. Pěkný večer.

Veronika

Šamanský seminář ve Vrátkově 2022

23. 8. 2022

Ahoj Zdeni,
Jsem ti vděčná za úžasný víkend, plný nadpozemských zážitků. Líbilo se mi úplně všechno, ale ze všeho nejvíc šamanský tanec. Být uvnitř kruhu a vidět ostatní v jejich jemnohmotné úrovni, bylo prostě nádherné! Cítit bezpodmínečnou lásku a to, že všichni tvoříme jednotu.
Jsem šťastná, že jsi mi to umožnila.
Od víkendu se cítím lehčí, jako bych tam něco těžkého ze sebe odložila, nic mě nebolí a ze zrcadla na mě kouká krásnější a zářivější bytost. 🌞
A to mi potvrzuje i okolí. 👍🏼
Myslím si, že všichni jsme odjížděli zářivější. 🤩
Takový víkend doporučuji všem😍😍😍.
Moc děkuji
Soňa

Kurz byl velmi intenzivní

11. 5. 2022

Kurz KST byl velmi intenzivní, bohatý na prožitky, informace a také silně léčivý. Vedla ho krásná laskavá žena s kočičima očima, která umí vnímat svět ze srdce ❤️ dítěte. Probíhal v příjemném harmonickém prostředí s ideálním počtem účastníků. Cítíte, že jste v kruhu rodiny duše. Získáte zkušeností, které pomáhají druhým i sobě a ještě něco navíc. Jsem ráda, že jsem mohla být součástí tohoto kurzu. Moc děkuji!

Monika

Teoretická část byla jasná, přehledná, srozumitelná

Zdeničko, chtěla bych ti z celého srdce poděkovat za to, že jsem mohla být součástí kurzu kraniosakralni terapie. Zažila jsem už dost kurzů, ale tvoje vedení předčilo všechno co jsem zatím zažila. Teoretická část byla jasná, přehledná, srozumitelná. Plná osobních zkušeností a konkrétních příkladů. Nejvíce ale oceňuji praktickou část, které bylo opravdu hodně a je pro mě velice důležitá. Cokoli bylo řečeno, bylo okamžitě procvičeno v praxi. Sešla se úžasná parta lidí a celý kurz provázela skvělá nalada. Děkuji ti za tvůj lidský a upřímný přístup a moc se těším na kranio lll. Pavlína

Jaké zázraky zmůže čerstvě vyškolený kraniosakrální terapeut z našeho kurzu KST I+II

Moje milá Zdeničko, čas tak strasně letí, a jsem v jednom kole, že se s pocitem zahanbení dostávám teprve teď k napsaní svého příběhu o našem Honzíkovi pro Tvé stránky :

Chci se podělit o svůj životní příběh se všemi, kteří čtou Tvoje stránky o Kranio sakrální terapii a třeba váhají, jestli se přihlísit nebo ne. Mám čtyřletého vnoučka, který je moc a moc nemocný, Jedna z těch málo známých syndromů, kdy ani lékaři prostě neví co s tím.. ( má poruchu příjmu stravy, takže nitrožilní infuze, těžkou mentální retardaci,nemluví,horní část těla značně hypotonickou, od narození donedávna jen ležel na zádech, začátkem letošního roku ještě ani neseděl, moc nevnímal okolí), nezajímaly ho ani hračky. O KS terapii mi řekla dcera, tak jsem začala hledat na internetu.Nejvíc mě zaujalo Tvoje povídání o KS terapii a jako šťastným zázrakem jsi zrovna otevírala kurz a ještě bylo místo 🙂 Hned po prvním víkendu jsem měla jasno. Kranio sakrální terapie je tak krásná, jemná a něžná terapie – od té doby je to moje životní láska! Okamžitě jsem začala s naším Honzíkem pracovat. Nejdřív jen ty nejjednodušší hmaty, denně aspoň pár minut a stále jsem přidávala a ejhle. Začaly se dít věci: Jak šel čas, všimly jsme si, že nás více vnímá, začaly ho zajímat hračky,vnímá a zajímá se o dění kolem něj, směje se, prostě se mentálně velmi posunul. Zlepšily se i jeho pohybové možnosti. Dnes nejenže sedí sám, ale i vstává a s oporou už vydrží i chvíli stát, sem tam se podaří i nějaký ten krůček! Toto vše se událo v průběhu 2 měsíců mé kraniosakrální péče o něj v období mezi mojí účastí na kurzu KST I+II (březen 2018) a KST III (květen 2018). Je to krásný pocit a pro mne obrovská radost! Zdeničko, Tobě děkuji, že jsi mi Kranio terapii ukázala tím nejkrásnějším způsobem s pokorou a vírou ve vyšší vedení, že jsim změnila můj život a dala naději mě a mé rodině! A Vám všem : Věřte v sebe, ve své schopnosti, věřte v Boží vedení. Neváhejte se naučit tuto krásnou terapii, protože je mnoho zdravotních potíží u kterých muže pomoci.

S láskou Julie

Moje pozn. k této referenci:

Na začátku každého stupně kurzů KST se ptám účastníků, zda metodu mezi tím zkoušeli na své rodině či známých a s jakým výsledkem. Často se mezi nimi najdou podobné příběhy, jako je výše uvedená reference od Julinky. Tito lidé mají nezřídka velké úspěchy s praktikováním kraniosakrální terapie už po absolvování třeba jen 4 dní kurzu této metody!!! – podobně jako Julie. To tady prostě musím napsat – proto, že existují názory stran lidí, kteří absolvují roční nebo i víceleté studium KST, že lidé z krátkodobých kurzů KST nejsou schopni provozovat tuto metodu dobře. To však není pravda a důkazů na to mám obrovskou řadu – např. další reference od klienta mojí absolventky Mgr. Věry Kopalové. Některé kurzy jsou koncipovány komerčně, jiné s upřímným cílem naučit zájemce s metodou pracovat, přičemž délka kurzu v tom nehraje zásadní roli. Samozřejmě záleží i na vrozených schopnostech praktikanta. Každá podobná metoda není jen o metodě samotné, ale hlavně o tom, kdo ji poskytuje. Rozhodně však nejde o placebo, jak se také někteří lidé domnívají, což můžete sami posoudit z příběhu o Honzíkovi, který vůbec netušil, že ho babička ošetřuje nějakou metodou a přesto se zázračně zlepšil v bleskovém čase.

Zdeňka Ocelíková

Klient absolventky mého kurzu, Věry Kopalové, vstal díky její péči poprvé po 23 letech z invalidního vozíku

Fyzioterapeutka Mgr. Věra Kopalová absolvovala 4 denní kurz KST I+II u mě v červnu 2018 a nikde jinde se před tím kraniosakrální terapii neučila. Záhy po absolvování kurzu se stala tato její příhoda, o kterou požádala svého klienta, aby ji sám popsal pro tento web. Níže je tedy jeho reference přeložená do češtiny a pod tím i v originále (v němčině):

V roce 1996 jsem měl autonehodu jako spolujezdec. Měl jsem zlomeninu 1. bederního obratle a těžký otřes mozku. Kvůli těžkému poranění hlavy jsem byl cirka 2 měsíce v bezvědomí. Od této nehody jsem byl ochrnutý. V prvním roce po nehodě se mi trochu vrátila citlivost a motorika. 20 let se nic nezměnilo, přesto jsem najednou v roce 2016 pocítil, že se inervuje sval hýžďový. Začal jsem pak terapii s Mgr. Věrou Kopalovou. Po několika měsících zkusila Věra kraniosakrální terapii. Najednou jako zázrakem, se mi po každé kraniosakrální terapii vrací citlivost a trochu motoriky. V srpnu roku 2018 jsem se pokusil postavit z vozíku na obě nohy, které jsem začal více cítit a udělal dřep v prostoru bez držení rukou. Po 23 letech jsem konečně nemusel jen sedět na invalidním vozíku. LG Klaus

Originál:
Im Jahr 1996 Autounfall als Beifahrer. Ich hatte einen Bruch des 1.Lendenwirbels und ein schweres Schädelhirntrauma. Wegen der schweren Kopfverletzung war ich ca. 2 Monate bewusstlos. Ich bin seit dem Unfall gelähmt. Zu Beginn vom Nabel abwärts, im ersten Jahr nach dem Unfall habe ich einen kleinen Teil Sensibilität und Motorik zurückbekommen. 20 Jahre hat sich nichts verändert, doch plötzlich im Jahre 2016 spürte ich, dass mein Gluteus innerviert. Ich habe mit der Therapie mit Mgr. Vera Kopalova begonnen. Nach einigen Monaten hat Vera die kraniosakral Therapie probiert. Plötzlich wie ein Wunder, nach jeder kraniosakral Therapie bekomme ich zusätzliche Sensibilität und ein wenig Motorik zurück. Im August 2018 habe ich versucht, ohne meinen Rohlstuhl auf beiden Beinen zu stehen. Ich habe mehr Sensibilität in meinen Beinen zurückbekommen. Ich habe eine Kniebeuge gemacht (ohne hilfe, ohne sich dabei mit den Händen festzuhalten). Nach 23 Jahren musste ich schließlich nicht mehr einfach nur im Rollstuhl sitzen. LG Klaus

Mgr. Věra Kopalová

Víkendový kurz 

Ahoj Zdenko. Přeji krásné nedělní ráno. Ráda bych ti poděkovala za víkendový kurz, ze kterého jsem přijela nadšená a i po 5ti hodinách cestování a několikero přestupování plná elánu! Stálo to za to! A také díky za super video, které jsem zhlédla až dnes ráno. Celý týden při masáži obličeje klientek jsem si mohla zkoušet CV4 a mohu jen konstatovat, že jsou nadšené a pocity bez vyjímky mají pozitivní. Jedna z nich vnímá energie a popsala mi neskutečné věci, aniž by tušila, co s ní dělám. Vrátím se ale k tomu videu, jsem za ně moc ráda, díky němu jsem si oživila postup. Dnes jsem domluvená s kamarádkou-terapeutkou, že budu trénovat. Těším se na příští víkend, i když tuším, že bude asi pro mě „neznalce lebky“ náročný.

Renata Maříková

Kurz kraniosakrální terapie byl naprosto úžasný

Zdeni, chci Ti říct, že Tvůj kurz kraniosakrální terapie byl naprosto úžasný, perfektně profesionálně vedený, přiměřený poměr teorie a praxe, názorný a srozumitelný výklad, plně využitý čas a velice příjemné a útulné prostředí. Ještě jsem tak hezký kurz nezažila.

Adéla

Pocity a zážitky ze šamanského semináře

Chtěla bych tady na stránce šamanky Zdeničky-Amarhey vyjádřit svoje pocity a zážitky ze šamanského semináře, kterého jsem se zúčastnila v Zeleném Mlýně a který Zdena pořádala. Byla to skvělá příležitost k procítění svého těla pohybujícího se v rytmu šamanských bubnů. Poprvé v životě jsem se stala součástí bubnu. Byla jsem zvukem bubnu, nic jiného neexistovalo. Zdeňka je nádherná bytost, která dokáže dát do pohybu hojivé a láskyplné energie. Energie, které mně dokázaly otevřít dveře do světa zvířecích symbolů a pocitů sounáležitosti se Zemí, s přírodou a vlastním tělem.

Zdena Šeborová

Nezapomenutelný kurz

Ahoj Zdeničko, prostě jsi mi otevřela srdce, tak Ti píšu… 🙂 Chci Ti moc poděkovat za krásný a nezapomenutelný kurz. Sešli se moc fajn lidé. Kromě toho ale – za celou atmosféru kurzu, jeho náplň, všechny praktické části, které jsme si na sobě zkoušeli, za jemné a citlivé vedení – za to všechno Ti patří velký dík a uznání. Bylo mi ctí poznat tak příjemnou a ryzí osobnost, jako jsi Ty. Svou skromností, odborností a lidským přístupem jsi inspirací pro každého z nás. Budu velmi ráda, když se k Tobě budu moci objednat na kranio terapii, abych se ujistila, jestli vše dělám dobře. Zkusím Ti zavolat někdy o prázdninách, jestli nebudeš právě na dovolené. Už teď se těším. Zdeničko, přeji Ti krásné léto, hodně lásky a Božího požehnání v celém Tvém životě.

S úctou a láskou v srdci, Blanka

Cítím, že je energie silnější a silnější

Zdeňko, chtěla bych Ti poděkovat za vše, co jsi pro mne udělala. Některé věci jsem sice věděla, ale bylo to jak neposkládané puzzle. Díky Tobě se mi to všechno začalo spojovat. Dosud jsem chodila jak slon v porcelánu, teď mám pocit, že vím, co dělám. Cítím sílu a víru, že je vše v pořádku. Z těch energií, co mi dřív chodily, jsem mívala pocit nejistoty i strach a nevěděla, co s nimi. Teď vím, že je mám prostě nechat jen proudit, být ve spojení se světelnými bytostmi a mít v srdci lásku a začnou se dít zázraky. Cítím, že je energie silnější a silnější. Začala jsem život rozdělovat na život předtím (myšleno před kurzem) a potom (tj. po kurzu). Mám Tě moc ráda!

Monika

Moc děkuji

Ahoj Zdenko, tak jak jsi nás učila – tam kde nás přitahují naše ruce, pocity, mysl, tomu je potřeba se věnovat a soustředit se na to, tak v tomto duchu, na cestě domů se zrodil tento dopis. Den po ukončeni prvního dílu KST, když se silně rozbouřené emoce utišily od všech těch nových prožitků, když se samotný duch konečně mohl promítnout na čisto bez ovlivnění všech minulých a přítomných pocitů, mohl vnímat radost od zmizelého smutku, tak můžu s jasnou myslí říci „moc děkuji!“ Děkuji tobě a celému týmu KST za tuto úžasnou příležitost, které se mi dostalo, díky za umožnění tohoto setkání se „skutečnými“ lidmi (staršími dušemi). Mé speciální díky patří Sabince, Aničce, Doris, Petře, Karolíně a Mileně. Děkuji jim za jejich odvážnost, překonání spousta předsudků a zvyků, a to v zájmu vyššího smyslu, že mi dobrovolně bez jakéhokoliv vnějšího nátlaku poskytly možnost bližšího sebepoznání a práci s KS metodou. Snad to jejich duše skrze tebe ucítí. Přeji vám všem hodně zdraví a spokojenosti!

Ivan

Efektivita výuky

Ahoj, milá Zdenko, jeste jednou Ti moc a moc děkuji za víkendový kurz KST III. Opět, jako už i na kurzu KST I+II, mě přislo neuvěřitelné, kolik se toho lze dozvědět a naučit v tak relativně krátkém čase. Tvoje efektivita výuky mi přijde naprosto úžasná! Měj se báječně, ať se Ti ve všem daří!

Kačka

To, co píšeš, je naprostá pravda

Zdeni, to, co píšeš na svých stránkách o kurzech, je naprostá pravda. Tvoje výuka je názorná, naprosto srozumitelná, Tvůj přístup je opravdu lidský, na nic si nehraješ, každému trpělivě odpovíš a přesto, že jsem si před kurzem říkala, kolik se toho asi tak můžu naučit za 5 dní, že toho asi moc nebude a budu muset studovat mnohem déle, musím teď říct, že jsem u Tebe získala vše, co jsem potřebovala a mám pocit, že dokonce i VÍC! V žádném případě si nepřipadám jako rychlokvaška a kdybych tvůj kurz měla srovnat s některými jinými kurzy, tak u Tebe byl veškerý čas opravdu smysluplně využitý! Děkuji 🙂

Martina

Součást mého života

Zdravím Zdeničko. Velice ti děkuji. Stala jsi se díky tvým kursům součástí mého života. Díky kursům krania přišli do mého života noví lidé. S nimi nové informace a nové zkušenosti. Obohacují mi každodení život. Jsem moc šťastná, že Hanička vybrala právě Tebe. Tvůj přínos je jako stavební kámen. Alespoň pro mě. Moc Ti děkuji! Zůstaň taková nádherná bytost ve všech směrech. Rozdávej své dary co nejdéle a nejvíce lidem! Mám Tě ráda, děkuji Ti. Bůh ti žehnej. Objímám Tě. Děkuji, za to že jsi a že Tě znám!

Anna

Kurz jako dárek

Zdeni, Tvůj kurz kraniosakrální terapie a práce s energií jsem dostal od přítelkyně jako dárek k vánocům a byl jsem opravdu moc překvapený. Ještě víc jsem však zíral, když na kurz dorazilo 10 čarodějnic a já! Já, který jsem do té doby nic takhle „energetického“ nezažil a neviděl. No, za pár dní jsem si zvykl a už mě to tolik nepřekvapovalo 🙂 A dnes, po čase, musím říct, že mě to vlastně nadchlo, pracuji s tím v osobním životě (nezabývám se tím profesně) a rád a určitě se mnou počítej na svoje další kurzy a šamanské akce a moc rád k Tobě přijdu i na osobní sezení, eventuálně na nějaké zasvěcení.

Láďa Žák

Nejhezčí a nejvydatnější kurz

Zdeňko, Tvůj kurz KST byl nejhezčí a nejvydatnější z kurzů, na nichž jsem byla, a to jsem navštívila docela dost jiných kurzů! Je vidět, že to děláš upřímně s láskou a ne jako byznys, nikoho nenutíš do pokračování ani nenatahuješ zbytečně čas a přitom je na kurzu i zábava a legrace.

Ivana

Kurz mi toho dal hodně

Zdeni, Tvůj kurz Práce s energií bylo něco, co jsem si neuměla do té doby představit. Dal mi hodně, ukázal mi, že o sobě nemám pochybovat a že každý z nás má určité schopnosti léčit druhé, což jsem si tady vyzkoušela na vlastní kůži. Kromě toho ten závěr kurzu při předávání certifikátů, kdy jsi kolem nás tančila, ten byl fenomenální, nádherný zážitek! Bylo cítit všude kolem tak krásnou energii až se do očí tlačily slzy a otevíralo se srdce.

Zuzka

Neuvěřitelný kurz kraniosakrální terapie

Milá Zdeničko! Ještě jednou ti chci poděkovat za neuvěřitelný kurz kraniosakrální terapie. Během něho jsem zažila tolik silných zážitků, na které nikdy nezapomenu a budu je mít navždy v srdíčku. Včera večer jsem pocítila, že ze mě odešel můj velký blok, který jsem si táhla z minulého života. Cítím na sobě další posun a to díky tobě! Otevřelo se mi ještě víc i srdce. Jsem toho všeho tak plná…. bože….. cítím takovou lásku, pokoru, absolutní naplnění. Žiji tady a ted….. už nečekám….. prostě žiji. Zdeni, jsi člověk, který mě zůstane už v srdci. A ještě pár slov k dárku, co jsem od tebe a od mistrů, průvodců dostala. Mám ho pořád u sebe, měla jsem ho i v posteli…. hladím ho, pusinkuji 🙂 Je v něm obrovská síla. Začalo mě včera bolet levé prso, tak jsem si na něj selenit přiložila a bolest přestala. S láskou a pokorou

Péta

Víkend mi moc pomohl

Zdeňko, mně ten víkend Práce s energií a kraniosakrální biodynamikou tak moc pomohl. A to poslední ošetření ve dvojici od mé „spolukurzistky“ bylo neskutečně úlevné. To se ani nedá popsat. Už tolik let jsem řešila velké napětí na levé straně těla, prošla jsem spoustou terapií. Věřím, že každá něčím přispěla, ale včera to vše doklaplo a konečně jsem se s tím mohla rozloučit. A k tomu muselo být vytvořeno „ráznější“ pole energie, žádné „ťuťu, ňuňu“. No, nevím, jestli to píši srozumitelně, ale věřím, že ty víš, jak to myslím.

K tomu, co píšu: Když jsem hledala kam půjdu na kurz, tak tvůj web na mě působil rázněji v dobrém smyslu slova, a proto jsem si tě vybrala. Působíš na mě, že víš, co děláš. Máš v sobě pevnost v tom smyslu, že se jen tak nezalekneš a pouštíš se do témat do kterých se ne každý odváží pustit. Je z tebe cítit i obrovská lidskost. Nezastíráš, že máš chyby a nemáš potřebu se přetvařovat. Proč taky? 🙂 A zároveň je z tebe i cítit jemná žena, která taky potřebuje přirozeně ochraňovat. Nehraješ si na spasitele.

Uf, ani nevím, kde se to ve mně vzalo. Kdybys viděla s jakou chutí ti to píši. Většinou jsem tak moc zdrženlivá a nerada se k věcem vyjadřuji. Nerada zaujímám postoj. Tak vidíš, jak se věci dějí 🙂

Přeji hodně štěstí a krásné adventní dny.

S velkou vděčností, Ivana Jiříčková

Tvé krásné oči

Tobě chci Zdeni poděkovat za všechno, co si pro nás udělala, nic tak krásného jsem ještě neprožila.. mám stále před sebou tvé krásné oči, jak dvě průzračné studánky, ale to ti už asi řeklo hodně lidí. Jsi nádherná bytost se vším všudy. Děkuji.

Dáša

Odpočinek na kurzu Práce s energií

Milá Zdeňko,

včera jsem si u tebe příjemně odpočinula na kurzu Práce s energií. Vypnula jsem, i přesto, že ta úvodní část byla na můj vkus příliš dlouhá a táhlá, samotná práce s energiemi pak byla příjemná a mohla by se klidně protáhnout ještě o nějaký prvek. Závěr byl také příjemný a zajímavý. Na kurz kraniosakrální terapie teď ale nepůjdu – kapacita toho, co nabízím svým klientům je naplněna, a navíc, díky tomu všemu, se mi do pracovny nevejde masážní lehátko. Kdyby se něco u mě v tomto směru změnilo, budeš jediná, ke komu bych šla na kurz. Přeji Ti mnoho úspěchů.

Mgr. Marie Rothová

Poděkování za celý kurz

Milá Zdeničko!

Díky za poslání kontaktů, jistě se budou hodit, jsem za ně ráda 🙂

Hlavně ale píšu, abych Ti ze srdce poděkovala za celý kurz, který byl prostě báječný se vším všudy – prostředí, holky, Tvoje energie a pochopitelně všechny úžasné nové informace a prožitky spojené KST. Ještě pořád jsem v takovém zvláštním „rauši“, hlava vypnutá, na tváři potutelny úsměv, v srdci klid a blaženost.

Těším se na další setkávání!

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Kačka

Poděkování za kurz kvantovky

Ahoj Zdeňko,
neměla jsem čas napsat dříve, teď mám konečně chvilku. Chci Ti moc poděkovat za kurz kvantovky a hlavně za Adriana, který je nadšený. Moc se mu to líbilo. Jsi skvělá 🥰
Přejeme krásné svátky a splnění všech přání 🙏
Opatruj se.

Šárka

Děláš to srdcem

Dobrý večer Zdeni. Chtěla bych ti moc poděkovat za krásný víkend. Jsem úplně nadšená nejen z žen, které tam jsou, ale hlavně z toho co a jak jsi nám předávala. Máš k tomu skutečný dar (jeden z mnoha) a děláš to srdcem. 🙏 Děkuji děkuji děkuji.

Iva F.

Nedokážu to popsat slovy

Ahoj Zdeňko, zdravím Tě a také chci moc a moc poděkovat za kurz. Nedokážu to popsat slovy, co všechno mi to přineslo, přináší, otevřelo a otevírá…

Hlásím se na KST III. i na Kvantovku 🙂 .

Moc děkuji i za velmi užitečné a potřebné upozornění na chyby, Tvůj přístup v tomto moc oceňuji, že nám to napíše natvrdo a bez přikrášlování 🙂 .

Moc se těším na Šamanský seminář, peníze pošlu do konce tohoto týdne.

Těším se na viděnou i na supervizi, i když zatím nevím kdy, začnu si ji s Tebou domlouvat až budu vědět, že už jsem zase o kousíček dál v praktikování :-).

Měj se moc hezky a ať se Ti dobře daří.

Majka

Item added to cart.
0 items -