Andílci

Andílky vyrábím z bavlněné recyklované příze macramé a dřevěných komponentů.
V metalickém opasku je vsazen energetizovaný polodrahokam.
Andílky programuji na ochranu a štěstí pro obydlí či osobu, které budou patřit.

Jsou pečlivě zabaleni v krabičce, která se dá použít jako dárková a jejich rozměr je cca 30×20 cm (+ – 1 až 2 cm). Fotky opticky zkreslují velikost a někdy i barvu. Například zlatá křídla jsou opravdu zlatá – na fotce vypadá mdlejší, bronzová a platinová jsou ve skutečnosti nádherné. Cena andílka je většinou 300 Kč, pouze celí metaličtí (vč. šatiček) jsou o 50 Kč dražší a i bílý anděl se zlatými ombré okraji křídel.

Do 1 krabičky se vejdou až 3 andílci. Stačí-li vám 1 krabička (na max. 3 ks), odečtu vám za každého andílka bez samostatné krabičky 20 Kč. Tedy 2 andílci (po 300 Kč) v 1 krabičce = 580 Kč, 3 andílci v 1 krabičce = 860 Kč (tento požadavek mi napište do kolonky „Poznámka k objednávce“ a pošlete mi za každého anděla bez samostatné krabičky o 20 Kč méně než se vám zobrazí v objednávce (alespoň 1 krabičku mít musíte), takže např. na 4 andílky potřebujete minimálně 2 krabičky. Bez krabičky doporučuji vzít andílka, který není dárek, ale je pro vás, avšak objednáte-li si 1 andílka, vždy bude v krabičce, ať už je to dárek nebo ne, aby se nepoškodil.

Můžete si vybrat i jinou barevnou kombinaci než je níže v nabídce, andílka vám vyrobím na zakázku. Na křídla používám nejraději přírodní bílou nebo metalické barvy – bronzovou, zlatou, platinovou, stříbrnou. Jiné barvy křídel používám na vyžádání. Výběr minerálů je omezený, pravé minerální zlomky bez dírky se špatně shání a každý minerál má jiný originální tvar.
Kdyby se šatičky nebo křídla trochu pomuchlaly, použijte obyčejný hřeben na rozčesání, můžete je i navlhčit vodou nebo zpevnit lakem na vlasy.

Nabídka andílků

Dodací lhůta může být až týden, protože andílky nemám vždy hotové na skladě a vyrábím je často až poté, co si je objednáte.

Item added to cart.
0 items -