Individuální poradna, Astroporadna, Odbloky

Warm light passing through a keyhole. Digital illustration.

Jsem tady pro vás, jestliže si chcete s někým smysluplně popovídat o tom, co vás trápí a znát i jiný úhel pohledu a třeba se dobrat řešení a pochopení věcí a souvislostí. K tomu nám může posloužit třeba i váš horoskop, který vám mohu sestavit.
Můžeme se poradit o nějaké metodě, kterou nabízím, a která by pro vás třeba byla vhodná, pokud o nějaké uvažujete a neumíte si vybrat.

Můžeme spolu udělat tzv. „Rozhovor s vaší vnitřní moudrostí“, kde se můžete zeptat na věci, které se vás týkají a trápí vás. Je to vlastně takové testování, jak nejefektivněji s klientem pracovat a nač se zaměřit. S „rozhovorem s vnitřní moudrostí“ ráda začínám – zejména v situacích, kdy klient přesně neví, co chce nebo co potřebuje a já si také třeba nejsem jista volbou vhodné metody pro něj, a to proto, že vnitřní moudrost nám dá odpověď právě i na nejefektivnější postup a metodu.

Můžeme se podívat na vaše vztahy či práci formou zjednodušených rodinných konstelací mezi 4 očima.
Můžeme se dohodnout třeba na regresi a zeptat se vaší vnitřní moudrosti, zdali by to pro vás bylo vůbec vhodné.
Mohu s vámi udělat rozhovor v hypnóze, po které se budete cítit příjemně osvěženi, a možná vám dojde řešení něčeho, nad čím už dlouho přemýšlíte.

Můžete si u mě dojednat soukromou výuku astrologie a výkladu horoskopů.

Odblok

Ráda dělám s klienty jemný ODBLOK šamanskou cestou, což je taková moje vylepšená inovace kineziolgie One Brain, kdy při procházení různými životními situacemi rovnou čistím a odstraňuji nejen otisk z podvědomí, ale současně i negativní energie dané situace, které ulpěly i po mnoha letech a třeba i po mnoha inkarnacích v auře a podvědomí klienta a mají vliv na jeho současné postoje a život. Dá se tím vyřešit hodně věcí, i psychosomatických potíží a uzdravit „ztracenou“ duši. Podrobnosti o této metodě najdete v odkaze Očištění a zcelení duše.

Astroporadna

Astroporadenství provádím pouze formou rozhovoru, nevypracovávám písemně horoskopy.

Jestliže se ke mně chcete objednat, ať už na osobní sezení, anebo na pohovor po telefonu, potřebuji znát PŘEDEM vaše datum, místo i přesný čas narození.

Astrologií, sestavováním a výkladem horoskopů a astroporadenstvím se zabývám více než 20 let. Je to užitečný nástroj v mojí poradně pro klienty.

Nepředpovídám budoucnost způsobem, který si můžete přečíst v časopise, anebo zdarma na internetu, protože to je obecné a VELMI zavádějící.

Pokud chcete skutečně seriózní horoskop a radu, nemůžete vycházet pouze z toho, jaké je kdo znamení. Přesně vypočítaný rozbor horoskopu je dosti složitý, ale také často užitečný nástroj pro sebepoznání a zorientování se sám v sobě a v situaci.

Astrologie, narozdíl od numerologie, nebere v úvahu pouze datum narození, ale i čas a místo, od něhož se odvíjí váš ascendent a jednotlivé oblasti života. Právě v tom je jedinečná a nenahraditelná. Znamení, v němž jste se narodili, tzn. vaše sluneční znamení, je jen jedním docela maličkým střípkem z obrovské skládačky informací, které se o sobě můžete pomocí přesně sestaveného horoskopu dozvědět. Pro názornost – mnohdy vás může výrazněji ovlivňovat úplně jiné znamení než to, v němž jste se narodili. Příklad: Člověk, který se narodil ve znamení Vodnáře má ascendent v Raku a tři osobní planety v Raku, ale ve Vodnáři nemá žádnou planetu, pouze Slunce. Takový člověk vám bude pravděpodobně připadat mnohem víc jako Rak než jako Vodnář. To je jen jednoduchý příklad, většinou horoskop není ani takto zjednodušený.

Co ode mě můžete v oblasti astrologie očekávat

Nevidím horoskop jako pevně daný neměnný osud, ale jako užitečný nástroj – mapu pro orientaci v životě a konkrétní situaci, abyste se mohli sami rozhodnout na základě informací, které dostanete a v kterých jste předtím neměli jasno. Jsem tady pro Vás, abych vám  konstruktivně pomohla zorientovat se ve vaší situaci, osobnosti, vlohách, vztazích, živnotním úkolu či poslání, a to buď formou osobního pohovoru, anebo po telefonu, jestliže:

  • stojíte na životní křižovatce a nejste si jisti, kterým směrem se dát
  • jste zabloudili na své cestě životem
  • máte vztahové problémy či nejasnosti včetně vztahu k sobě
  • vás zajímají vaše přednosti, vlohy, slabosti,…
  • chcete vědět, zda je správná doba pro nějaké rozhodnutí, například změnit práci
  • vás zajímá, jakým směrem se budou vyvíjet jednotlivé oblasti vašeho života v nejbližších měsících či letech a mohli jste se podle toho zařídit
  • chcete vědět, jak nejlépe přistupovat k vašemu děťátku, jaké jsou jeho potřeby a v čem je podporovat (na co má vlohy), anebo v čem je máte usměrnit
Item added to cart.
0 items -