Individuální poradna, odbloky

Jsem tady pro vás, jestliže si chcete s někým smysluplně popovídat o tom, co vás trápí a znát i jiný úhel pohledu a třeba se dobrat řešení a pochopení věcí a souvislostí. K tomu nám může posloužit třeba i váš horoskop, který vám mohu sestavit.
Můžeme se poradit o nějaké metodě, kterou nabízím, a která by pro vás třeba byla vhodná, pokud o nějaké uvažujete a neumíte si vybrat.

Můžeme spolu udělat tzv. „Rozhovor s vaší vnitřní moudrostí“, kde se můžete zeptat na věci, které se vás týkají a zajímaly by vás. S tím ráda začínám – zejména v situacích, kdy klient přesně neví, co chce nebo co potřebuje a já si také třeba nejsem jista volbou vhodné metody pro něj, a to proto, že vnitřní moudrost nám dá odpověď právě i na nejefektivnější postup a metodu.

Ráda dělám s klienty jemný ODBLOK šamanskou cestou, protože se tím dá vyřešit hodně věcí i psychosomatických potíží. Například se vám něco v životě stalo, nač už jste dávno zapomněli, anebo jste tomu tenkrát nepřičítali žádný význam. Ve skutečnosti to mohlo mít stěžejní výhnam pro váš další život i životní postoje a dokonce i pro vaše zdraví. Já tento moment ve vašem životě spolu s vámi najdu a pak s tím pracujeme. Kolikrát se lidi diví, jaká někdy hloupost na ně má dodnes zásadní vliv. Je to můj vlastní – tak trochu šamanský způsob, protože u toho pracuji současně s duší i s energiemi, jelikož z klienta při této práci vycházejí obláčky energie a další energetické útvary, které je potřeba odstranit, aby se klient už nikdy s podobnými věcmi nepotýkal a očistila se jeho duše od zátěže. Při této práci můžete pohodlně sedět, anebo ležet, to záleží na vás. Já vás přitom provázím různými úrovněmi vašeho vědomí a podvědomí, kde vidíte různé situace z vašeho života (případně vyjímečně i z minulého). Provázím vás slovně i energeticky a současně situaci a vše co s ní souvisí čistím a urovnávám. Můžete vnímat i projevovat určité emoce a spolu s tím pláč i smích, ale nikdy to netrvá dlouho a rozhodně to není nepříjemné, spíš naopak. Při tomto procesu pochopíte, proč se vám ty situace staly a jak to zužitkovat a současně se vám odblokují v podvědomí nezdravé postoje, které vám brání jít po správné cestě. Někdy tam s klientem najdeme i nějaké důležité a zajímavé poselství pro další život. Takovýto odblok si však vyžádá více času než běžné sezení. Počítejte alespoň se 2 hodinami plus je dobré si hned poté nechat u mě udělat i kraniosakrální terapii, aby se ve vás věci do-urovnaly a odcházeli jste ze sezení naprosto srovnaní a měli ve všem jasno.

Dnes je moderní říkat, že cesta očišťování duše je jako když se loupe cibule. Slupka po slupce. Jenže pak se zdá, že těch slupek je nekonečně mnoho, a to je blbost. Touto cestou jsem taky zkoušela jít, ale nikam nevedla. Takle lidé chodí třeba opakovaně na regrese a údajně viděli už mraky minulých životů, kdy se jim jánevímco hrozného stalo nebo jánevímco hrozného učinili. Jeden údajný odblok za druhým a nic. Akorát se v tom pitvají jako v hovínku, které díky tomu pak víc smrdí. Třeba v tom, jak jim bylo v dětství ubližováno, a to je důvodem všech jejich životních nezdarů. Tím se akorát staví do role oběti a utvrzují se v sebelítosti, sebeospravedlňování a v nenávisti minimálně k jednomu z rodičů. A výsledek toho všeho je v lepším případě nula. V tom horším z toho začnou blbnout nebo mít větší a větší deprese a závislost na regresích a na terapeutovi a rozvrátí se jim i zbytky vztahů. Hlavně když loupou a loupou a loupou 🙂 Nechci tím říct, že by si člověk neměl uvědomit, že za něco třeba opravdu mohou jeho rodiče, ale v rozumné míře, ne se tím úplně opít a dojít k závěru že díky tomu jsem takový a makový a vlastně s tím nic nemůžu dělat, protože za to nemůžu. To je kontraproduktivní.

Když dělám s někým odblok, tak se téměř nikdy nemusíme dívat do ŽÁDNÉ minulé inkarnace! Téměř vždy stačí projít si v hypnóze jednu, dvě, maximálně tři situace z tohoto života, aby se člověk odblokoval a pochopil, kde dělá chyby a co má změnit. Většinou jde totiž o princip chyby, který si přenášíme z života do života, a tím si přitahujeme opakovaně určité podobné nepříjemné situace, a za to si opravdu můžeme sami. I za to, do jaké rodiny se narodíme. Ti ostatní (zlí) nám to „jen“ ukazují. A ten princip, kde a proč děláme tu stejnou chybu stále dokola, ten musíme uvidět a pochopit. Nemusíme se pitvat v minulých životech ani v dětství. Princip našich opakovaných chyb, které děláme třeba po staletí, si můžeme výborně uvědomit třeba na nedávném zážitku, ne starším deseti let. Ale i to je individuální. Někdo se musí podívat do děství, někomu stačí podívat se na situaci před dvěma lety. Víc opravdu není potřeba, pokud je odblok vedený efektivně a správně. Mám s tím řadu zkušeností. Nepotřebuji na tom rejžovat a udržovat si klienty, aby ke mně chodili stále na nějaké odbloky a loupali furt slupky. To je vážně nesmyslné konání. Stačí jeden nebo dva pořádné odbloky, při nichž člověk pochopí, kde je jeho achillova pata a co by měl či naopak neměl dál dělat – už sám. Není cílem vodit klienta za ručičku jako malé dítě. Cílem je, aby klient pochopil princip svých zásadních životních chyb a omylů, kde a proč se zacyklil, a s tím mu umím pomoci! A aby spolupracoval a nebyl při terapii ani po ní pasivní. A aby se díky tomu naučil to, co se naučit má, v souladu s cestou jeho duše a začal nanovo a JINAK. Pak mu bude dobře a zvítězí sám nad sebou. Řada zdravotních i psychických potíží je psychosomatická, a takový správně vedený odblok může z tohoto hlediska udělat obrovský kus práce, která by jiným způsobem byla nekonečná.

Můžeme se podívat na vaše vztahy či práci formou zjednodušených rodinných konstelací mezi 4 očima.
Můžeme se dohodnout třeba na regresi a zeptat se vaší vnitřní moudrosti, zdali by to pro vás bylo vůbec vhodné.
Mohu s vámi udělat rozhovor v hypnóze, po které se budete cítit příjemně osvěženi, a možná vám dojde řešení něčeho, nad čím už dlouho přemýšlíte.

Můžete si u mě dojednat soukromou výuku astrologie a výkladu horoskopů.

Astroporadna

Astroporadenství provádím pouze formou rozhovoru, nevypracovávám písemně horoskopy.

Jestliže se ke mně chcete objednat, ať už na osobní sezení, anebo na pohovor po telefonu, potřebuji znát PŘEDEM vaše datum, místo i přesný čas narození.

Astrologií, sestavováním a výkladem horoskopů a astroporadenstvím se zabývám více než 20 let. Je to užitečný nástroj v mojí poradně pro klienty.

Nepředpovídám budoucnost způsobem, který si můžete přečíst v časopise, anebo zdarma na internetu, protože to je obecné a VELMI zavádějící.

Pokud chcete skutečně seriózní horoskop a radu, nemůžete vycházet pouze z toho, jaké je kdo znamení. Přesně vypočítaný rozbor horoskopu je dosti složitý, ale také často užitečný nástroj pro sebepoznání a zorientování se sám v sobě a v situaci.

Astrologie, narozdíl od numerologie, nebere v úvahu pouze datum narození, ale i čas a místo, od něhož se odvíjí váš ascendent a jednotlivé oblasti života. Právě v tom je jedinečná a nenahraditelná. Znamení, v němž jste se narodili, tzn. vaše sluneční znamení, je jen jedním docela maličkým střípkem z obrovské skládačky informací, které se o sobě můžete pomocí přesně sestaveného horoskopu dozvědět. Pro názornost – mnohdy vás může výrazněji ovlivňovat úplně jiné znamení než to, v němž jste se narodili. Příklad: Člověk, který se narodil ve znamení Vodnáře má ascendent v Raku a tři osobní planety v Raku, ale ve Vodnáři nemá žádnou planetu, pouze Slunce. Takový člověk vám bude pravděpodobně připadat mnohem víc jako Rak než jako Vodnář. To je jen jednoduchý příklad, většinou horoskop není ani takto zjednodušený.

Co ode mě můžete v oblasti astrologie očekávat

Nevidím horoskop jako pevně daný neměnný osud, ale jako užitečný nástroj – mapu pro orientaci v životě a konkrétní situaci, abyste se mohli sami rozhodnout na základě informací, které dostanete a v kterých jste předtím neměli jasno. Jsem tady pro Vás, abych vám  konstruktivně pomohla zorientovat se ve vaší situaci, osobnosti, vlohách, vztazích, živnotním úkolu či poslání, a to buď formou osobního pohovoru, anebo po telefonu, jestliže: