Úplně dole na této stránce píšu ještě o geopatogenních a psychogenních zónách.

*****

Odvádění duchů a astrálních démonů

Čas od času mi volávají lidé, že u nich doma straší duch, slyší rány, jako když někdo kope do nábytku, a přitom tam nikdo fyzicky není, kdo by to dělal, dveře, které se samy se skřípotem otvírají i zavírají, ačkoli v bytě není průvan, kroky, které někteří lidé slyší,… Děti dokáží duchy dokonce vidět a povídají si s nimi, a když jsou to duchové zlí, tak bývají děti zdánlivě bezdůvodně vyděšené, anebo i řeknou, že vidí zlého ducha, který jim třeba nadává. Jednoho chlapečka vždycky v noci přemlouval zlý duch, aby šel k oknu, otevřel ho a vyskočil ven. A on šel jako náměsíčný a naštěstí ho rodiče v poslední chvíli zastavili. Všem těmto lidem jsem od těchto duchů pomohla tím, že jsem je odvedla do světla. Vždycky je lepší, když očistím nejen prostory, ale rovnou i všechny osoby, které v domě či bytě bydlí. Je to jistější, protože mohou stejně tak seskočit z člověka do místnosti, jako naopak, a pak se jich člověk nemůže zbavit. Na svém starém webu před rokem 2020 jsem tuto službu nenabízela, a přesto si na mě lidé, i co se duchařiny týká, předávali ústně reference.

Chci ZDŮRAZNIT, že nestojím o to, aby si tyto moje články četli lidé, kteří se jim budou vysmívat, protože nevěří na duchy nebo nevěří na odvádění duchů! Ti ať se zapíšou do Českého klubu skeptiků Sisyfos a nestraší na mých stránkách 🙂 Vy ostatní si zde můžete přečíst reference, v tomto případě nejspíš reference mojí práce na dálku, kde jsou reálné zkušenosti některých mých klientů s duchy a jejich odstraněním a jedna moje vlastní zkušenost s duchem blízké osoby. Všechny reference, které na tomto webu uvádím, jsou pravdivé, pouze v některých případech jsem změnila jména osob kvůli diskrétnosti.

_______________

I dospělí výjimečně mohou vidět duchy. Jedna paní mi vyprávěla, jak k ní do pokoje přišel duch, byl oblečen jako rytíř z dávné doby, sedl si k ní na postel a koukal na ní. Pěkně ji to vyděsilo a chvíli jí trvalo, než jí došlo, že to je duch. Pak najednou zmizel. A nemusejí to být jen duchové mrtvých lidí, mohou to být astrální démoni (ano, čtete dobře, skutečně démoni utvoření z temných energií s vlastní inteligencí, kteří škodí, jsou velice vychytralí, umí nás nalákat na pozlátko krásných pocitů, když se k nám přivtělí ve chvíli, kdy jsme oslabení a máme třeba díry v auře, a pak s námi skrz ty krásné pocity a myšlenky komunikují, aby se mohli u nás zaháčkovat. Oni vědí, kde jsou naše osobní slabiny, takže vědí, jaké myšlenky a pocity nám mají podsouvat, aby se nám to líbilo a pustili jsme je k sobě. Pak se začne projevovat jejich temná stránka, začnou člověka vysávat a ten pak má peklo na zemi. To je jako v pohádkách, když vám čert nabízí krásné pozlátko a na oplátku chce vaši duši.

Pokud máte úzkosti a jiné psychické potíže (panické ataky, silnou vnitřní nervozitu, sociální fóbii, nepříjemné myšlenky, které jakoby ani nebyly z vaší hlavy), je velmi pravděpodobně navině nižší astrál, tedy astrální parazit (démon) nebo nízká duše mrtvého člověka. V takovém případě vám doporučuji, abyste mi zavolali nebo napsali co nejdřív. Většinu těchto věcí umím řešit okamžitě i na dálku, ale v případě dlouhodobých potíží neočekávejte zázrak za 1 ošetření. Pokud máte potíže teprve krátce, je možné, že se vám uleví opravdu okamžitě po prvním mém zásahu a žádné další ošetření už nebudete potřebovat. Čím déle je astrální parazit přisátý na našich čakrách, tím pevnější pouto s námi má a tím hůře ho lze odendat a má tendenci se vracet, jelikož máme oslabenou auru a on se do ní snadno dostane. Posílení aury není záležitost na 1 ošetření, musí se to systematicky opakovat, zpočátku denně. Dělám to běžně na dálku. Pokud procházíte psychospirituální krizí, můžete si o ní přečíst můj článek v sekci CO BYSTE MĚLI VĚDĚT.

Někdy nepomůže ani pálení šalvěje či sůl

Démony v prostoru dokáže velice rozzuřit, když se je člověk snaží odtamtud dostat způsoby, jako je pálení svíček, šalvěje, rozsypávání soli, apod., s těmi mám také své zkušenosti a likvidovala jsem je vícekrát. Na takové šmejdy je šalvěj nebo sůl prostě „krátká“. Tyhle babské metody vystačí na některé „splodiny“ negativních energií, které se válejí někde po bytě, ale ne na temné bytosti.  

Když se jedná o hodné duchy, což bývají většinou mrtví příbuzní, kteří se z nějakého důvodu nedokáží se svými drahými rozloučit, neodvádím je stejně, jako nízké zlé duchy či démony, se kterými většinou rázně zatočím. Tyto hodné duchy odvádím velice něžně, s láskou a nejprve jim vysvětlím, že je potřeba, aby odešli, a poprosím jejich blízké, aby se s nimi také rozloučili a poprosili je, aby odešli do klidu na „druhý břeh“. Někdy těch duchům musím dokonce vysvětlit, že jsou mrtví, někteří duchové totiž vůbec nevědí, že umřeli, například moje teta, která bloudila ve starém bytě, kde strávila většinu svého života se strejdou, než se na stará kolena odstěhovali a pak oba umřeli. Teta za mnou přišla přesně v den 1. výročí její smrti a rozhazovala rukama a rozčilovala se, že jí chodí po bytě cizí lidé, ať je vyhodím. Přišla za mnou, protože duchové vždycky vycítí, kdo je dokáže vnímat, anebo jim nějak pomoci. Ti lidé v tom bytě už roky bydleli, zatímco moje teta tam bloudila jako duch. Divila se, že je mrtvá, ale pak to pochopila a nechala se odvést do světla. Vyytvořila jsem jí bílý sloup světla do nebe a poprosila ji, aby do něj vstoupila. Pokud duch není zrovna „hodný“, tak ho do toho sloupu prostě strčím. Zatím každý hodný duch mi poděkoval, třeba jemným pohlazením a jednou mi jeden poděkoval tak, že cvaknul vypínačem – zhasnul světlo a vzápětí ho zase rozsvítil.

S poltergeisty nemám zatím žádné zkušenosti, ti dokonce napadají lidi a umí házet i těžké předměty prostorem a rozbíjet je. S tím jsem se zatím ve své praxi nesetkala a ani o to nestojím.

Přivtělené duše

Pokud má některý člověk ducha přivtěleného ve své auře, v podstatě ve svém energetickém těle, tak se potom dvě duše živí energií z jednoho těla, a pak má dotyčný živý člověk málo energie a také může mít divné myšlenky, které neharmonizují s jeho osobností, protože mu vlastně nepatří, jelikož jde o myšlenky toho ducha. Myšlenky mohou být ustrašené, anebo taky zlomyslné. Je to různé, podle nátury ducha. Setkala jsem se s ledačím, i s lidmi, kteří s duchy obcovali tak, že lidé to cítili fyzicky, jedna paní měla astrálního milence. Maminka mojí kamarádky a kartářka, se jednou probudila s viditelnými fialovými podlitinami na krku a v noci fyzicky cítila, jak ji někdo škrtí a pak se bála usnout, aby se jí to zase nestalo a pak vážně onemocněla.

Úplně každému člověku se výrazně uleví, když z jeho aury odvedu ducha nebo démona, který se k němu přivtělil. Jsou místa, kam má duch jít po smrti, podle toho, jak umřel a jak se za života choval, o tom jsem přesvědčená, že určitě nemá strašit tady na zemi. Ale někteří tady prostě chtějí zůstat, anebo možná nemohou z nějakého důvodu vystoupat výš. Jsou lidé, u kterých se mi nepodaří odvést ducha. To bývá buď u těch, kteří mají s duchem nějakou úmluvu a karmu, ten živý člověk tomu duchovi třeba moc ublížil, a teď se karta otočila. S tím někdy nic nenadělám a dotyčný se musí modlit a prosit ducha za odpuštění. Anebo se to stává u lidí, kteří mají tak zlou a zkaženou duši, že jejich vlastní energie, kterou vysílají do prostoru, je jako podhoubí či mucholapka pro nízké zlé duchy a démony. Když ke mně přijde takový člověk požádat o pomoc a já vidím, že nelze neřáda odvést právě z tohoto důvodu, musím tomu člověku říci, že s tím nic nenadělám, že se musí sám změnit na základě zdravé sebereflexe. On totiž svými vlastními temnými energiemi přiživuje toho neřáda a ten se ho nepustí za žádnou cenu. Drží jak přikovaný. Pak ještě víc přiživuje zlo v těch lidem, které už v nich beztak bylo i předtím.

Ke komu a Proč se ještě přivtělují

Duchové i astrální paraziti se velice snadno chytnou také na oslabeného člověka, který užívá drogy či alkoholika. Ten člověk se pak může cítit skoro jako schizofrenik, protože může klidně slyšet jejich hlasy, které nebývají příjemné a které mu říkají co má a nemá dělat. Určitě jste si už všimli divného člověka, který na někoho naléhavě mluvil, anebo se s někým hádal, zatímco šel po ulici úplně sám, třeba vrávoral s flaškou v ruce. Tak to je přesně tento případ. To může být i karmické. Pokud se přivtělí duch na dobrého člověka s hezkou duší, tak to se stává buď tehdy, když má vychýlenou auru, což může být, když užije nějakou psychotropní látku, anebo když zažije nějaký šok, trauma, anebo když je velice nemocný a oslabený, trudomyslný. Zlé duchy a démony zajímají především všichni, kteří mají jako životní náplň ubližovat buď druhým (klidně jen myšlenkami), anebo sami sobě. Těm, kteří jsou buď destruktivní, anebo sebedestruktivní. A těm, kteří mají oslabenou auru. Do sebedestruktivity patří samozřejmě i alkoholizmus, drogy a sebenenávist. Jakmile se tito lidé energeticky i duchovně posílí, změní způsob negativního myšlení, přestanou ducha, temného parazita či démona zajímat, protože se tam pro ně přestane produkovat žrádlo v podobě destruktivních nebo sebedestruktivních myšlenek. A pak i proto, že si ten člověk vybuduje pevnou a kompaktní auru, po které parazit klouže a nemá se jak přichytit.

Astrální démoni se také hodně zajímají o oduševnělé lidi s krásnou a silnou energií, duchovně vyspělé. Na těch si také rádi zgustnou, protože jejich světlo je vyloženě provokuje, světlo vyloženě nenávidí, a tak čekají na sebemenší příležitost, kdy ten člověk bude náhodou zrovna oslaben, aby se k němu přifařili a jeho energii přetvořili ve svůj prospěch na temnotu. Takoví lidé, kteří mají čisté energie, se v ten moment okamžitě cítí jinak, ačkoli třeba nevědí proč. Mají znenadání třeba bezdůvodný strach, úzkosti, deprese apod. Jedna paní měla od malička přivtěleného astrálního parazita až do dospělosti a celý život trpěla sociální fóbií a úzkostmi. Styděla se to komukoli říci do doby, než natrefila na mě. Mně se svěřila. Zjistila jsem, že je to tento případ, že na ní sedí astrální parazit. Od malička. Začala ke mně docházet na terapie a během několika sezení se parazita zbavila, opravila jsem jí potrhanou auru (tu mají lidé potrhanou a oslabenou vždy, když z nich odpářu astrálního parazita, démona nebo zlého ducha), nebylo to jednoduché, protože čím déle na vás sedí, tím víc se zaháčkuje a tím hůře jde odendat, a ta paní ho měla na sobě skoro celý život, aniž to tušila. Věděla, že má divné myšlenky, které jako by jí nepatřily, ale nevěděla, odkud se berou. Paní se nesmírně ulevilo a snad poprvé v životě přestala mít úzkosti, strachy a pořádně se nadechla a začala být šťastná pouze se svými vlastními myšlenkami a příjemnými pocity, což dříve neznala.

Antidepresiva proti duchům a démonům

Kdo to nezažil, netuší, jaké to je utrpení mít ve dne v noci dotěrné myšlenky, kterých se nemůžete za živého boha zbavit, a které jsou extrémně nepříjemné a divné. A mít pocit, že tyto myšlenky nejsou vaše, protože o ně nestojíte, a protože na vás nepřetržitě dotírají i když je zaháníte a vy máte pocit, jako by na vás bylo něco napojené, co vám je podsouvá. Sama jsem to zažila a než jsem přišla na to, že jde o démona, trvalo mi to strašně dlouho, protože jsem s tím tehdy ještě neměla skoro žádné zkušenosti!!! Skoro jsem z toho zešílela, dokonce jsem užívala antidepresiva, protože se ty stavy nedaly vydržet. A právě díky těm lékům se mi otupilo vnímání toho astrálního démona a jím podsouvaných myšlenek. Ale ne úplně. A tak jsem hledala pomoc dál, až jsem narazila na ženu, která mi objasnila, s čím mám tu čest. A teprve poté, co jsme společnými silami odstranily z mého energetického pole astrálního parazita, konečně dotěrné a divné myšlenky ustaly a přestala jsem mít pocit, že je na mě „někdo“ napojený. Ale nebýt těch léků, snad bych si nakonec sáhla na život. Léky mě sice nezbavily přivtěleného démona, ale pomohly mi, aby to bylo snesitelnější. Chemie samozřejmě není ideální a léky mohou mít vedlejší účinky. Navíc s antidepresivy to je někdy těžké v tom, že vám musí lékař najít přesně ta, která budou fungovat zrovna na vás, a to se mu nemusí podařit hned. Různá antidepresiva mohou mít ještě k tomu i nežádoucí účinky, což jsem také zažila. Určitě je mnohem lepší i rychlejší cesta zbavit se toho šmejda pomocí někoho, jako jsem třeba já, kdo vám pak ještě zacelí a posílí auru, aby se vám do cesty nepřipletl hned další, který by využil situace a vnikl k vám zpátky vaší natrženou či slabou aurou.

Já jsem třeba nemohla hodně dlouho najít nikoho, kdo by s tím uměl pracovat a kdo by vůbec věděl, oč jde, a to jsem chodila na ošetření k různým léčitelům a šamanům. Ke mně se astrální parazit vloudil zpočátku krásnými a vznešenými myšlenkami ve chvíli, kdy jsem měla vychýlenou auru a oslabené „kořeny“ v období mého „duchovního úletu“. Teprve když si se mnou upevnil pouto skrze ony krásné myšlenky, jimž jsem věnovala hodně pozornosti, tak potom mi začal podsouvat ty příšerné myšlenky. Jenže to už bylo pozdě. Měla jsem si hned na začátku uvědomit, že ani ty vznešené myšlenky, které také nebyly z mojí hlavy, ale jakoby odněkud přicházely jako vnuknutí, jsou podezřelé a nevěnovat jim pozornost a spíš se řídit zdravým rozumem a být „při zemi“. Já jsem však o nebezpečí vniknutí astrálního parazita do aury tenkrát neměla potuchy, a tak jsem si myslela, že mi ty krásné myšlenky posílá nějaký anděl a nechala jsem se nachytat. Skzrze zabývání se těmi myšlenkami jsem navázala s tím démonem pouto. A přesně o to mu šlo, takhle se umějí ti šmejdi přetvařovat! Naše duchovní energie a naše negativní pocity plynoucí z negativních myšlenek jsou jejich potrava, proto se s námi snaží navázat pouto. To pouto pak jde přerušit velice obtížně a hlavně musíte vědět, odkud vítr fouká. Tuto příšernou etapu svého života, díky níž ale mohu dnes pomáhat lidem v podobné situaci, popisuji tady v sekci CO BYSTE MĚLI VĚDĚT ve článku Psychospirituální krize.

Kokony s příšerami

Mám ještě jednu zkušenost. Lidé, kteří jsou opravdu hodně zlí, psychopati, lidé bez svědomí, lidé zabývající se temnou magií, kterou škodí druhým, mívají nejen v auře, ale dokonce uvnitř ve svém těle jakýsi velký kokon, který je napěchovaný astrálními příšerami! Je to strašně hnusné, odporné. A představte si, že to může v sobě mít třeba i žena, která vypadá jako nevinná lilie a atraktivní modelka se zářivým úsměvem! Toho jsem si všimla nejednou! Samozřejmě jsem jim to neřekla, to bych si pěkně naběhla! Koneckonců ti lidé si za to mohou sami, svým magickým působením si k sobě přivolali nejvyšší temnotu a dělají všechno pro to, aby se to zvětšovalo, nikoli aby to zmizelo. Takoví lidé jsou pak skoro sami jako démoni v lidském těle, ale téměř vždy v rouše beránčím či gazelím. Mají však možnost kdykoli začít sekat latinu a vymanit se z takových útvarů. Stačí, když si uvědomí, že páchají zlo, zastydí se, litují toho a snaží se být dobrými a láskyplnými lidmi. Příšera je pak opustí, protože přestane být krmena rituály a myšlenkami, které pro ni byly přitažlivé. Jenže který zlý člověk se takto promění? To jsou absolutní výjimky. Oni o těch kokonech s příšerami nevědí, ale jsou tam, protože tito lidé přímo SPOLUPRACUJÍ S ĎÁBLEM, takže mají u sebe za tím účelem pomocníky z temného světa.

Tuhle jsem četla článek o tom, jak poznat psychopata (totiž vy, pokud jste běžní lidé, si asi těžko v jeho auře všimnete astrálního kokonu s příšerama), a že to je velice těžké, protože průměrný pozorovatel by ho běžně pokládal za člověka mimořádně altruistického a milého. A že mimo jiné se často objevují v politice a v náboženských sférách. Také se tam píše, že psychopati jsou chladnokrevní sociální dravci postrádající cit i svědomí, kteří využívají svého kouzla k tomu, aby získali od druhých, co si přejí a umí se mistrně a nenápadně, ale velmi ošklivě mstít, zatímco se na nás usmívají, manipulují s námi, kolikrát aniž to postřehneme, a mění svou osobnost tak, aby nám ji představili přesně takovou, jaká by se nám podle jejich názoru mohla zamlouvat a nezřídka nás zpočátku až přehnaně velebí a chválí. A dokážou nás postupně dostat, pokud chtějí, až na pokraj paranoi. Také rádi vyvolávají v druhých pocit špatného svědomí, když se jim to hodí a reagují tak paradoxně, že postupně už nevíme, co od nich čekat, protože jednou nás vynášejí do nebes a podruhé máme vedle nich pocit velmi nízkého sebevědomí a připadáme si jako hlupáci. Také umí výborně v druhých vyvolat soucit a pocit, že oni jsou oběti osudu, že byli někým týráni, že se všechno (nebo aspoň někdo) proti nim spiklo a mistrně umí pomlouvat druhé – až je těžké jim ty pomluvy neuvěřit. Mívají velké charizma a často i duchovní sílu. Člověk musí mít silnou intuici a radary, aby je rozeznal a skoro nikomu se to nepodaří hned. Pokud je to jejich cíl, tak se nakonec nechají poznat, aby v nás vzbudili strach a pocit jejich psychické převahy. Ale ne vždy se nechají poznat. A pokud ovládají magii, tak bůh s námi!

Nemusíte se však bát duchů ani astrálních příšer

Co se týká přivtělených duchů, astrálních parazitů a démonů i kokonů s příšerama, můžu vás uklidnit, že pokud jste běžným člověkem, který tak nějak žije normálně podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, nemáte žádné vážné zdravotní potíže, neutrpěli jste v životě žádné větší trauma, nelítáte duchem mimo, nejste zlomyslní a tak, neholdujete drogám ani alkoholu, nezabýváte se léčitelstvím ani duchařením ani nepoužíváte kyvadlo (na kyvadlo se strašně rádi chytají a dávají zavádějící odpovědi, které ve vás probouzí další zvědavost, aby se u vás mohli zaháčkovat), tak se nemusíte bát, že by se k vám přivtělil nějaký duch nebo astrální parazit. U normálních a vcelku zdavých lidí s dobrými charakterovými vlastnostmi, je přivtělenec naprostou vzácností, nejste pro něj prostě zajímaví. Z velké části to záleží na vás, vašem charakteru a vašich myšlenkách, kterými se zabýváte. Oni potřebují potravu v podobě duchovní energie a negativních emocí, takže destruktivního člověka nebo se sklony k sebedestrukci. Ty se ve vás buď snaží vyvolat když se předtím k vám nějak vloudí ve chvíli, kdy máte oslabenou auru (po vážné nemoci, drogách, prožitém šoku, dlouhodém duševním přetěžování, apod.), jako třeba ke mně, anebo je ve vás nemusejí vůbec vyvolávat – když jste záštiplní, zlí, nelítostní, závistiví, nenávistní, chorobně žárliví, pyšní, tak tyto emoce jim bohatě jako potrava stačí, akorát se budou snažit je ve vás ještě víc posílit. Jim je jedno, jestli jste destruktivní nebo sebedestruktivní, jestli máte deprese nebo zkažený charakter. Obojí je pro ně kvalitní obživa, ze které na vás parazitují.

Hodní duchové

Hodný duch se někdy přivtělí k někomu, koho nechce opustit, anebo k někomu, kdo příliš lpí na mrtvém člověku a nechce, aby odešel. Nebo když člověk za života někomu milovanému něco slíbil, nestihl to splnit a umřel, tak mu ten slib brání odejít. Milovaný pozůstalý může taky duchovi dát nějaký úkol – třeba žena dá svému zesnulému muži úkol, aby hlídal jejich děti, když odejde na nákup. Samozřejmě, že vůbec třeba netuší, že duch jejího manžela tam s nimi v místnosti opravdu je a plní úkol, který mu dala, a to mu brání odejít. Takové věci se však stávají spíš výjimečně, ale setkala jsem se s tím. Takové hodné duchy, kteří jsou k někomu buď přivtělení, anebo bydlí s rodinou v místnosti, odvádím úplně jinak než zlé duchy. Poznám, jaký duch je, podle jeho energie. Některý duch má krásnou energii. Takové duchy odvádím něžně a vysvětluji jim, že by měli odejít do nebe, kde na ně čekají jejich blízcí, kteří umřeli před ním. Takového ducha to brzdí na jeho cestě, když se zdržuje stále u země. A potřebuje, aby se s ním rozloučili i jeho blízcí na zemi, kvůli kterým tady je, a propustili ho, aby mohl v klidu odejít. Zrovna nedávno jsem odváděla laskavého ducha pradědečka jedné 3-leté holčičky, která si s ním povídala a „vařila“ mu jídla a tak. Volala mi její babička a zjistily jsme, že to je duch jejího tatínka, který umřel, když jí bylo 10 let a ona se s ním nedokázala rozloučit. Byla to pro ní strašná rána tenkrát. Duch tatínka byl od jejích 10 let až do jejích téměř 60 let stále při ní. A ta její vnučka ho vnímala když byla u nich na chalupě a povídala si s ním. Tohle zrovna bylo moc krásné a dojemné loučení a odvádění krásného ducha.

To vždycky vytvořím bílý sloup světla jako koridor do nebe pro toho ducha a pomodlím se. (dělám to většinou na dálku) Když do světla duch vstoupí, světlo se ještě více rozzáří a duše vylétne vzhůru. Jakmile se dostane nahoru, vždycky mi poděkuje. Ne, nic neslyším, ale vnímám její vděčnost a radost, a to tak silně, že mi pokaždé začnou téct dojetím slzy a mám stejnou radost, jako ta duše. Dívám se k nebi a mám pocit, že tam tu duši vidím ve světle, celou šťastnou a rozesmátou. Tím, že duše člověka odejde do nebe, se změní okamžitě její vnímání z běžného pozemského na rozšířené a ona vidí všechny souvislosti a může pokračovat na své cestě, zatímco pobývání u země ji brzdí ve vývoji a duše tady „přešlapuje“ na místě. Když ale odvádím zlého ducha, tak se s ním takhle nepářu, toho prostě do toho sloupu světla nastrkám a jednám s ním rázně, protože jeho záměrem je tady škodit, parazitovat a správně tady nemá být, škodí tím druhým i sám sobě. S takovými duchy někdy nebývá zrovna lehká práce 🙂

To, co tady píšu, neznamená, že když duše vašeho blízkého odejde do světla, že s vámi nebude nadále v kontaktu. Naopak!!! Zhůry s vámi může být ještě lépe v kontaktu než když se potuluje jako duch u země. Zhůry vám například může pomáhat. Já se domnívám, že nás i slyší, když na ni v duchu s láskou mluvíme směrem k nebi. Alespoň já mám takové zkušenosti s mojí zesnulou babičkou. Pokud nás přijde navštívit duše, která už odešla do světla, tak to není duch, to je očištěná šťastná duše, která se přišla podívat, jak to tady na zemi vedeme my, třeba nás může přijít na něco upozornit, protože z „výšky“ vidí víc a dál než my tady u země 🙂 Taková duše se na nás pouze přijde zhora podívat a zase hned odejde nahoru, nezdržuje se u země. Ovšem ta duše není nahoře donekonečna, časem se znovu inkarnuje na Zem nebo vyjímečně i jinam do vesmíru, takže asi nemá smysl povídat si s ní donekonečna a spoléhat na ni stále. Ale ne každá duše se hned dostane do nebe. Některá musí před tím ještě projít procesem očištění, pokud nemá čisté svědomí.

Ovšem pokud člověk za života páchal hodně ošklivé činy, tak po smrti, když duše odchází na druhý břeh, nemá krásné pocity. Naopak se cítí hrozně, protože v tomto rozšířeném stavu vědomí si náhle uvědomí všechny své činy a i jejich dopad v širších souvislostech – v tom, co vlastně způsobovala nejen druhým, ale i sama sobě, i to, že dar života vlastně promarnila. Někdy je to zdrcující, co duše v takové situaci po smrti prožívá. Za to si ale může sama, byl to její život a její vlastní činy, co zde páchala za života, a to, co s tím udělala, to je její zodpovědnost, takže je to tak spravedlivé.

________________

Abyste si teď nemysleli, že se od rána do večera zabývám odváděním duchů a démonů. Tak to zas ne 🙂 Potulných duchů je spousta a pokud mě někdo přímo nepožádá o pomoc, tak se jimi nezabývám. Dělám to tehdy, když jsou duchové buď někomu živému na obtíž a ten mě požádá o pomoc, nebo když za mnou přijde člověk, že za ním duch přišel sám, anebo když si přijdou duchové sami pro pomoc ke mně. Jinak není živým radno se cpát se svými záměry do světa mrtvých a jakkoli do něj zasahovat. Takže jen ze zvědavosti vám nic zjišťovat nebudu. Pokud však u vás doma straší, anebo máte divné myšlenky a pocity, anebo si vaše dítko s někým povídá, může to být duch, a v takovém případě mě můžete oslovit a požádat o pomoc, protože v takovém případě o sobě dává duch vědět, ať už příjemným nebo nepříjemným způsobem, a to už je pak povoleno s tím něco udělat.

Ale mluvit s duchy neumím – tím mám na mysli předávat vám od nich nějaké vzkazy. Teda alespoň ne „na povel“. Jen jednou se mi stalo, když jsem jedné paní dělala kraniosakrální terapii a ona ležela na mém masážním stole, tak jsem vnímala, že jí dva její zesnulí příbuzní (strýc a teta) posílají skrze mne vzkaz, aby se nebála rozhodnutí, které se bojí udělat, že to bude dobré. Já jsem netušila, o jaké rozhodnutí jde, ale vzkaz jsem jí prostě vyřídila. Ona se udivila, protože to nečekala, ale pak mi řekla, že děkuje a že moc dobře ví, o jaké rozhodnutí jde. Vypadala, že ji to moc potěšilo. To byla ale náhoda, pak už se mi nic podobného nikdy nestalo. Teda nestalo, pokud nepočítám situace, kdy za mnou dřív přicházela z nebe moje babička, která mě vždycky konejšila v těžkých chvílích. Vždycky se mi totiž zjevila jako bílé světlo před spaním, a to těsně před tím, než se mi stalo záhy nato něco dost ošklivého a jakoby mi řekla, že je se mnou, že situaci sleduje zhůry, abych byla silná, že to zvládnu. Už za mnou hodně dlouho nebyla, tak mě napadlo, že se možná už někde znovu narodila.

Duchařina je jen malá část mojí práce. Hlavní profesní činnost, kterou se zabývám, je kraniosakrální terapie a pořádání kurzů KST a práce s energií.

(Pozn.: Moje dcera je šílenej skeptik. Ta by se měla zapsat do klubu skeptiků Sisyfos 🙂 Nevěří ničemu spirituálnímu a samozřejmě ani mojí práci ne, a všemu se vysmívá. A přesto jsem ji jednou, když byla menší, slyšela, jak se sepnutýma ručičkama šeptá: „Pánbůžku, prosímtě…“ A když jsem jí nedávno na její uštěpačné skeptické poznámky se smíchem odpověděla, že bych jí přála, aby se k nim domů nastěhoval nějaký duch a strašil ji, aby tomu uvěřila, odpověděla mi dotčeně, proč prý jsem tak zlomyslná a přeju jí takové věci. Takže to s tou její nevírou nebude tak horké. Myslím si, že všichni nevěřící tomášové někde v skrytu duše vědí, že existuje duchovní rozměr světa, jen to z nějakého důvodu popírají, někteří i ze strachu. Třeba z mojí široké rodiny spirituálním věcem nevěří skoro nikdo kromě mého syna, maminky, sestry a bratrance. Všichni ostatní (a že jich je) se na moje aktivity dívají skrz prsty. Taky dobře 🙂 Alespoň nemám práci navíc ve svém volném čase a můžu tady být pro ty, kteří mě doopravdy potřebují a důvěřují mi. Rodinu si nevybíráme, ale přátele ano, a tak samozřejmě všechny moje kamarádky a kamarádi berou spirituální svět jako běžnou a samozřejmou součást života a mojí práce si váží.)

Geopatogenní a psychogenní zóny

Psychogenní zóny jsou místa, kde se stala nějaká tragédie. Kde někdo tragicky zemřel nebo byl mučen, psychicky týrán, dlouho umíral na těžkou nemoc nebo kde se lidé nenávidí a hážou na sebe velice negativní emoce. Pak se v těch místech shromažďuje velmi negativní těžká energie, která má velice špatný vliv nejen na zdraví, ale i na pohodu těch, kteří v tom místě pobývají.

Tyto psychogenní zóny se mi zatím podařilo odstranit vždy, když mě o to někdo požádal. Pokud se tam však budou k sobě lidé nadále chovat příšerně, utvoří se tam tato energie zase. Někdy je potřeba, například ve dvojdomku, kde jedna rodina háže špínu na druhou rodinu a nenávidí ji, udělat energetickou stěnu, skrz kterou se jejich negativita nedostane a odrazí se zpět, aby ti druzí lidé měli doma klid.

_____________

Geopatogenní (jinak také patogenní) zóna je něco jiného. To je místo nebo pás, kudy prochází elektromagnetická energie vyzařovaná ze země, která má negativní účinek na zdraví a vitalitu, pokud se člověk v takovém místě často zdržuje – například když tam má umístěnou postel, židli k psacímu stolu, anebo pohovku, kde často odpočívá. Přitom vůbec nezáleží na tom, zda tomu člověk věří nebo ne, negativní účinek na člověka to má v obou případech.

Tyto geopatogenní zóny lze pouze odklonit, někdy však pouze dočasně, a proto je někdy lepší přestěhovat nábytek. Kromě toho různé rušičky geopatogenních zón mohou škodit stejně jako samotná geopatogenní zóna. Říká se, že matrace z koňských žíní, umístěná pod postel, kde je patogenní zóna, tuto zónu odruší. To je sice pravda, ale toto se děje jen do určité vzdálenosti od matrace, takže má většinou jen malý význam.

Tyto geopatogenní zóny umím odklonit do míst, kde neškodí, třeba těsně ke zdi, kde není zrovna postel či pohovka. Umím je odklonit i na dálku, když znám adresu, eventuálně když mi klient zašle foto místností bytu. Tento úkon pro ně není vůbec nic složitého.

Někdy je dobré, když se nastěhujete do domu či bytu, jehož historii buď neznáte, anebo je pochybná, nechat ho předtím energeticky vyčistit.