Kvantová terapie

Kvantová fyzika popisuje, že některé částice lze popsat jako vlny a ne jako částice. Respektive, tyto částice se chovají podle toho, jak na ně pohlížíme, což zjistili vědci. Když na takovou malinkou částici pohlíželi jako na částici, chovala se jako částice. Když na ní pohlíželi s vědomím, že jde o vlnu, začala se částice chovat jako vlnění. Takže kvantová fyzika souvisí s teorií relativity. Nejmenší částečky hmoty nejsou ve skutečnosti hmotné, ale jsou vlněním. Pokud vás to zaujme, můžete se zúčastnit mého dvoudenního kurzu kvantové terapie.

Když kvantový terapeut svým záměrem, svojí myšlenkou, navozenou v hladině alfa, působí na člověka či na situaci, vyšle tím směrem automaticky vlnu záměru (=informaci jaký má být výsledek), která způsobí změnu, takže například vytvoří z chaosu pořádek. V podstatě se v daném místě těla či situace přeskupí a přeorganizuje nejen energie, ale i hmota, protože mezi nimi z tohoto úhlu pohledu není žádná hranice. Jenže protože hmota jako taková reaguje přece jen pomalu, některé výsledky nelze zaznamenat okamžitě. Jiné však lze zaznamenat okamžitě. Vysláním vlny se záměrem, že chceme v životě být finančně výborně zajištěni, se začnou ve vesmíru dít věci, které přeskupí částice (vlny) tak, aby se situace vyvíjela v náš prospěch. Musíme na to však být připraveni. Pokud totiž v sobě máme vůči penězům nezdravé přesvědčení, například, že jsou špatné nebo že si je nezasloužíme, apod., pak svým vnitřním nastavením rušíme vysílané vlny! Takže je na místě udělat si odblok. Pak je ještě potřeba kvantovou vlnu systematicky opakovat, protože některé věci jsou složitější a je na jejich přeskupení a výsledek potřeba si chvíli počkat.

Absolvovala jsem dva různé kurzy kvantové terapie, které byly z 90% obsahově stejné, rozdíl byl je v tom, že jeden vedl muž a bylo nás tam snad 60, zatímco druhý vedla žena a bylo nás tam 5. Od té doby na tuto metodu nedám dopustit a používám ji téměř denně sama pro sebe, své přátele a někdy i pro své klienty. Trvá to od několika sekund až po několik minut. Pokud však chcete kvantovým způsobem dělat odbloky vztahů, pak to je námět na celé sezení, trvá to podstatně déle a může to být i „na pokračování“. Vcelku však říct, že kvantovka je velice jednoduchý způsob, jak měnit věci podle svých představ!

K čemu to tedy je užitečné?

Kvantová terapie je velice účinný, rychlý a jednoduchý způsob jak vyřešit spoustu věcí. Podle mých bohatých zkušeností se tato metoda se jeví často jako zázrak. Chcete si splnit nějaké přání? Chcete být zdraví? Chcete si očistit energie a srovnat čakry? Chcete mít prosperující firmu? Víc peněz? Chcete si odbourat některé bloky, které vás svazují a brzdí? Chcete odstranit toxiny z jídla? Chcete si naprogramovat vodu, aby měla blahodárné účinky a skvělou osvěžující chuť? Chcete očistit vaše obydlí od negativních energií, od duchů nebo odklonit geopatogenní zóny? Potřebujete odvést „do nebe“ svého zemřelého, který nedošel klidu? Chcete cokoli? V podstatě na vše můžete použít kvantovku. Je to opravdu jednoduché. Jak jednoduché to je, se můžete naučit například na našem dvoudenním víkendovém kurzu, stačí se podívat do tabulky s rozpisem kurzů, rozkliknout příslušnou řádku s termínem a přihlásit se. Naučí se to každý. A uvidíte, že to funguje. A je to perfektní prostředek na pomoc „na dálku“ bez přítomnosti ošetřovaného.

Funguje opravdu VŽDY?

Jako ze všech pravidel, i zde existují výjimky. Tedy ne že by kvantovka nefungovala, ona funguje a dokonce okamžitě jakmile vyšlete záměr, už v tom momentě se mění věci. Například mám zkušenost, že člověk, který má vysoký krevní tlak a změřím mu ho kvalitním tlakoměrem před vysláním kvantové vlny, tak ho má řekněme 170/115. Po vyslání kvantové vlny se záměrem tlak optimalizovat, což je otázka několika vteřin, mu tlak změřím znovu. Téměř vždy má při druhém měření tlak výrazně nižší, někdo dokonce normální 120/80. Přesto se někdy stane, že mi kvantovka na někoho nebo na něco nezafunguje vůbec, jak jsem se o tom mohla mockrát přesvědčit. Je to naprosto individuální.

Vpravo na obr. jsou zohýbané ocelové vidličky kvantovou vlnou na kurzu.

Když se po vyslání kvantové vlny nestane zázrak, můžete vypadat jako hlupák, pokud se snažíte někomu dokázat její funkčnost, jelikož to opravdu vypadá, jako když si hrajete na kouzelníka čaroděje. Když se jedná o nějaký těžký blok, anebo je příčina (či více příčin) ještě někde jinde, kvantovka nemusí zafungovat. Ale proč to nezkusit? Třeba to vyjde! A pokud ne, musí se hledat příčina a odstranit blok, což nemusí být vždy jednoduché. Ovšem některé bloky se dají také kvantovkou úspěšně a doslova okamžitě „rozbourat“, a to zcela bezbolestně, což dokazuje příklad s okamžitým snížením vysokého tlaku. U jednoho člověka to zabere DOSLOVA za PÁR VTEŘIN!!! A má to dokonce trvalé výsledky! (viz Reference). U jiného to na vysoký tlak nepomůže, ani kdybyste ho kvantovali od rána do večera. Tolik má zkušenost. Musíte najít příčinu nebo více příčin a ty také kvantovat. Je to jako když vám nejede auto. Zjistíte, že vám došel benzín. Tak ho dotankujete. A auto zase jede a je všechno v pořádku. Ale co když benzín dotankujete, ale auto stále nejede? Co když je třeba díra v nádrži? Anebo vám sice chyběl i benzín, ale porucha je ještě někde jinde a je potřeba ji také najít a odstranit? A co když je těch příčin celá řada?

Řeknu pár příkladů. Měla jsem více klientů s vysokým krevním tlakem. Když došlo po použití kvantovky k okamžitému a trvalému snížení tlaku na normu, považovali to za zázrak a mě za čarodějku. Ale některým z nich se tlak za pár dní či týdnů zase zvýšil. U jiných se trvale zlepšil. Jedné slečně jsem kvantovala na dálku bez její přítomnosti ledviny, protože v nich měla 6 let obrovské bolesti a hrozně tím trpěla. Nepomáhala jí ani klasická medicína ani léčitelé ani bylinky, nic. Za pár minut po použití kvantové vlny na dálku tyto šestileté úporné bolesti ustaly! Když jsem to opakovala několik dní denně, vydržela slečna bez bolesti (viz Reference práce na dálku „Ledviny, šestileté utrpení je pryč“ tam Veronika popisuje celý příběh). Takže rozhodně stojí za to to zkusit! Například když chci někomu kvantovkou vyčistit čakry a srovna auru, tak to funguje VŽDY. Ale někdy pak musím čakry ještě dočistit klasickými metodami práce s energií, protože kvantovkou zafunguje jen na část toho problému.

Sama sobě jsem si pomohla kvantovkou mnohokrát, ale například když chci kvantovou metodou zhubnout, tak mi to nejde, ačkoli mám poslední roky opravdu velkou nadváhu (celý život předtím jsem byla štíhlá až donedávna). Nadváhu se mi zatím nedaří snížit žádným způsobem ani změnou stravovacíh návyků. Kvantovka mi na to taky vůbec nefunguje. Musela bych najít příčinu a kvantovat příčinu (nebo příčiny). Zatím jsem vymyslela celou řadu možných příčin, ale na žádnou zatím moje tělo nezareagovalo. Tohle je třeba začarovaný kruh, kde je zatím příčina nejasná, a tak se to nedaří kvantovou metodou zatím odbourat. V mnohých případech však kvantovka zafunguje okamžitě, a to i třeba v takových, kdy byste to ani nečekali. Nadváha je pro mě oříšek, s tou jsem zatím kvantovkou nepohnula u nikoho. Možná proto, že tady může být celá řada možných duchovních i fyzických příčin a podpříčin a musí se podchytit všechny.

Pomocí kvantové terapie se dají odblokovávat i nezdravé vztahy, třeba s rodiči, s partnerem, sourozenci, nadřízeným, apod., to je však na hodinové sezení. Kvantovou metodou můžete také velice lehce ohýbat kovové (nemyslím zrovna hliníkové) lžíce a vidličky. To není sice k ničemu užitečné, ale je to rozhodně zajímavé 🙂

Kvantová terapie je sice instantní způsob pomoci, ale mnohdy mi lépe a trvaleji na klienty zafungovaly moje tradiční způsoby práce, jako jsou: práce s energií, kraniosakrální terapie, kineziologie One Brain, Bachovy esence nebo šamanské metody práce. Je to opravdu zcela individuální. Některý klient reaguje na jednu metodu a jiný reaguje na jinou metodu. A například kraniosakrální terapie je taková „jistota“, která pomůže prakticky skoro ve všech případech a navíc je komplexní – harmonizuje všechno najednou a ještě je příjemná a relaxační, zatímco kvantovka je, alespoň pro mě, spíš jen doplněk k mým ostatním metodám. A protože mám od klienta jasné zadání – chce něco na sobě vylepšit, odstranit potíže, tak třeba leží na lehátku, já jej ošetřuji kraniosakrální terapií a přitom, aniž mu to řeknu, použiju na něco kvantovku (to totiž ani nepostřehnete). Tím neporušuji etiku, protože pracuji stále jen na tom zadání, s nímž klient ke mně přišel, a kvantovka není ani nebezpečná ani nepříjemná. Takže vlastně dostane kvantové ošetření jako bonus a ani o tom třeba neví. Mně vlastně stejně jde především o klientovu spokojenost s výsledkem.

Jak probíhá „ošetření“ kvantovou vlnou?

Kvantová terapie nebo také kvantovka je metoda, kdy se terapeut klienta vůbec nedotýká. Ten může být přítomen, anebo taky vůbec nemusí být přítomen. Lepší je, když u toho sedí nebo leží, protože kvantovou vlnu, kterou kvantový terapeut vyšle, lze někdy i výrazně vnímat, pokud se nezabýváte zrovna něčím, co vám kazí vnímání jemných vln. Ale VŽDY je to buď příjemné, anebo neutrální (nepocítíte to) – pokud chcete pomoci a máte hezký úmysl. Ovšem kvantovkou se dá i ublížit, ale jen tehdy, když chcete někomu úmyslně ublížit (což vám rozhodně nedoporučuji!) Ten, na koho kvantovou vlnou působíte, dokonce nemusí vůbec vědět, že na něm provádíte kvantovku (to však není etické!) a může být v tu chvíli na opačném konci zeměkoule. I přesto to může zafungovat okamžitě! Ovšem musíte si rozmyslet to, že když něco děláte na někom, kdo o tom neví a kdo s tím třeba nesouhlasí, není to etické a zhoršujete si karmu. Prostě se to nedělá. Stejně tak, a to už vůbec nedoporučuji, kvantovou vlnou posílat na někoho neštěstí. Když se vám to totiž povede, tak se vám to vrátí jako bumerang I S ÚROKY, a to téměř okamžitě! A proto, pokud chcete umět kvantovou terapii, což je vážně jednoduché, měli byste sami sobě přísahat, že ji nikdy nezneužijete pro zlo a že ji nikdy nebudete provádět na nikom, kdo o tom neví a kdo s tím vyloženě nesouhlasí (nebo aspoň jeho rodiče, pokud se jedná o dítě do 15 let).

Jen bych chtěla doplnit, že pokud byste chtěli kvantovou terapii na odblok vztahů, což je složitější, tak to se dělá jedině při osobním setkání formou jakéhosi pohovoru s kvantovým terapeutem a trvá to třeba hodinu.

Dokáže to každý?

Naučit se to může každý. Ale domnívám se, že každému to nebude fungovat stejně dobře. Záleží na několika faktorech. Jednak na tom, jestli jsme zrovna „v kondici“ – tím mám na mysli, zda třeba nejsme oslabeni nemocí apod. A pak také záleží na síle a velikosti ducha kvantujícího člověka a jeho schopnosti nasměrovat správně energii záměru. Způsobů je spousta jak to provést, to se učíme na kurzech. Každému může vyhovovat jiný a můžete si nakonec vybrat. Musíte si to vyzkoušet, abyste se třeba zbytečně nepodceňovali 🙂

Upozornění

Chci dodat, že vše, co tady píšu o kvantové terapii, jsou jen moje zkušenosti, někdo jiný může mít jiné zkušenosti. Kvantovku ještě stále „objevuji“ a zkoumám, protože ji používám teprve od léta 2019. Čím jsem si však už nyní jista, je to, že pokud chcete pomocí této metody někomu pomoci, nemá tato metoda žádné kontraindikace, žádné negativní vedlejší účinky a většinou ji příjemce kvantové vlny ani nepocítí a je dokonce bezpečnější než jiné metody práce s energií. Například člověk, který neumí dobře zacházet s energií a nabízí služby energetického ošetření (ne kvantového), je rozhodně větším rizikem pro klienta než obyčejný člověk, který s kvantovou terapií teprve začíná pracovat.