Reference práce „na dálku“

Ledviny – šestileté utrpení je pryč

Veronika:

Ahoj Zdeni, s velkou radostí bych se s Tebou chtěla podělit o dosavadní výsledky energetického působení kvantovou vlnou, které jsi mi před časem poskytla a klidně je přidej do svých recenzí, protože to opravdu stojí za to! Píšu až dnes, protože jsem se chtěla přesvědčit, na kolik jsou účinky trvalé a jak se bude můj stav po Tvém působení vyvíjet. Na rovinu říkám, že moje mnohaleté problémy s ledvinami jsem považovala za beznadějnou záležitost, protože zpětně snad nedokážu ani spočítat množství klasických léků, alternativních preparátů a čajů, které jsem užívala – nepomohlo mi vůbec nic. Dále konzultace s léčiteli, úpravy jídelníčku, speciální cvičení atd… vše s chvilkovým, nebo nulovým výsledkem, pokaždé se můj stav stabilizoval dočasně, většinou tak na týden, pak se všechno vrátilo zase zpátky. Celkem ten problém trval šest let a vedl k naprostému fyzickému i psychickému vyčerpání. Opakované ledvinové záchvaty, horečky a především – nepřetržité bolesti, kvůli kterým jsem nemohla vůbec normálně žít a dělat ani běžné věci – kdo to zažil, tak chápe přesně o čem mluvím. Za poslední dva roky jsem už byla v podstatě smířená s tím, že zdravá už nikdy nebudu. Nepamatovala jsem si už ani, jaké to je být bez bolesti.

O pomoc jsem Tě požádala spíš ze zvědavosti a ani ve snu by mě nenapadlo, jak úžasný účinek Tvoje působení bude mít. Bylo to pár minut po našem telefonické rozhovoru, cos mi tu „vlnu“ poslala na dálku a pročistila energetické pole. Okamžitě se mi obrovsky ulevilo. Ale obrovsky! Křečovité stažení v pánvi zmizelo, projasnila se mi mysl a pocítila jsem výrazný příval energie. Další dny jsem z té úlevy měla takovou radost, že jsem si dala dlouhé procházky po městě hned po ránu, protože jsem byla šťastná, že se můžu normálně hýbat a nic mě nebolí. Od této doby uplynulo již několik týdnů a můj stav se stále zlepšoval den za dnem. Když pominu hlavní bod – a tím je bolest, změnilo se i mnoho dalších věcí. Zlepšily se mi motorické schopnosti, mám nesrovnatelně vyšší elán a chuť do života, zmizely pocity slabosti a marnosti. Také se mi jakoby zbystřila mysl a paměť. Jsem více asertivní a pevná ve svých pocitech i postojích.

Když to shrnu, tak jsi za pár minut byla schopna pomoci mi s chronickým problémem, který jsem ani já, ani nikdo další nedokázali vyřešit za několik let 🙂 Pro mě je to výsledek na úrovni zázraku a poctivě pracuji na tom, abych Tvou skvělou práci na sobě zúročila. Teď budu moct dělat věci zase naplno a s vášní, což už se pro mě zdálo být úplně nemožné! 🙂

Mnohokrát děkuji za to, že právě člověk jako Ty pracuje v oblasti pomoci lidem. Ty do této sféry totiž dokonale patříš. S darem, který máš, zacházíš ryze a nezištně… a dovolím si tvrdit, že právě to má hlavní podíl na úžasných výsledcích při práci s lidmi. Přeji Ti ty nejskvělejší výsledky a také klienty, kteří ocení Tvojí práci v plném rozsahu!

S velkou úctou a díky, Veronika