Kurz – Práce s energií

Maximální počet účastníků v tomto kurzu je 12, minimální 4.

PsE = Práce s Energií

Kurz „Práce s energií“ je jednodenní kurz. Jestliže jej chcete absolvovat samostatně a stačí vám naučit se pracovat s energií, tak můžete. Běžně je totiž součástí kurzu     „KST I+II a PsE a KSB+E“. Později si případně můžete kdykoli dodělat KST I+II, pokud vás to zaujme. Třeba pro mě je KST I+II (+KSB) nosnou kostrou pro rozvíjení práce s energií. Je to něco, čeho se můžu pevně chytit a opřít se o to, když chci dál rozvíjet svoji schopnost pracovat s energií. Navíc kombinací energie a KST I+II se dosáhne u klienta lepších výsledků, ovšem to už není jen intuitivní práce, tady se musíte ještě naučit určitý postup a techniku, což u práce s energií nepotřebujete.

Na tomto jednodenním kurzu se naučíte základy jemnohmotné práce na druhém člověku, případně i sami na sobě. Naučíte se vidět vnitřním zrakem a vnímat intuicí a jemným hmatem celé energetické tělo druhého člověka (případně i své vlastní) a toto jemné tělo zharmonizovat – vyčistit, srovnat čakry, rozsvítit, apod. Součástí prvního dne kurzu je praxe práce s energií nablízko i na dálku, na sobě i na druhých, dále podrobná výuka soustavy čaker, jejich souvztažnost s jednotlivými endokrinními žlázami, linie hara, funkce jednotlivých částí jemnohmotného těla. Řekneme si, proč při této práci někteří praktikanti ztrácí energii a také se naučíme různé druhy ochrany a základní techniky odvádění zbloudilých duší zemřelých a astrálních parazitů.

Součástí kurzu Práce s energií je také můj závěrečný šamanský rituální tanec „otevírání duší“, při němž se nám všem přítomným srovnají čakry, otevře duše, doplní energie a srdce se rozzáří štěstím a radostí. Některým z vás se při něm ukáže vaše budoucí cesta a poslání. To bývá takový můj dárek kurzistům na tomto kurzu a na šamanských seminářích.

Za jeden den se naučíte hlavně základy práce s energií, používat intuici a vnitřní zrak a pochopíte logiku tohoto tématu. Dále se v tomto oboru můžete vzdělávat sami podle učebnic, které vám na kurzu doporučím. Chce to hlavně praktikovat podle toho, co si na kurzu vyzkoušíte. Ve skutečnosti můžete později ještě pokračovat na mých šamanských seminářích či kurzech kraniosakrální terapie, kde se práci s energií budeme učit ještě trochu jiným způsobem a víc do hloubky a také ji propojovat s jemnou prací s tělem – tedy pokud budete mít zájem 🙂

Aktuální kurzy

2 200 Kč

8. 5. 2021 Práce s energií (1 den = sobota)

Zbývá 0 volných míst.
  • Cena: 2 200 Kč
  • Lektor: Zdeňka Ocelíková

Časový rozvrh:

  • so   8. 5. 2021 od 10:00 do 18:00
2200 Kč

4. 9. 2021 – Práce s energií (1 den = sobota)

Zbývá 0 volných míst. Lze se přihlásit jako náhradník (toto napsat do poznámky na přihlášku).
  • Cena: 2 200 Kč
  • Lektor: Zdeňka Ocelíková

Časový rozvrh:

  • so   4. 9. 2021 od 10:00 do 18:00