Kurz – Práce s energií

Maximální počet účastníků v tomto kurzu je 12, minimální 4.

PsE = Práce s Energií

Kurz Práce s energií můžete absolvovat buď prezenčně, anebo jako videokurz – viz nabídka kurzů a termínů dole na této stránce. Oba způsoby tohoto kurzu mají stejnou náplň – jak teorii, tak praxi. Více podrobností k videokurzu je dole přímo v nabídce tohoto kurzu. O čem kurz je se dočtete zde:

Kurz „Práce s energií“ je jednodenní a běžně je součástí součástí kurzu Kraniosakrální terapie I+II. Jestliže jej však chcete absolvovat samostatně, tak můžete. Později si případně můžete kdykoli dodělat KST I+II, pokud vás to zaujme. Pro mě je KST I+II (+KSB) nosnou kostrou pro rozvíjení práce s energií. Je to něco, o co se můžu pevně opřít, když chci dál rozvíjet svoji schopnost pracovat s energií. Navíc kombinací energie a KST I+II se dosáhne u klienta lepších výsledků. Je to pak vlastně kombinace intuice a techniky.

Na tomto jednodenním kurzu se naučíte základy jemnohmotné práce na druhém člověku, případně i sami na sobě. Naučíte se vidět vnitřním zrakem a vnímat intuicí a jemným hmatem celé energetické tělo druhého člověka (případně i své vlastní) a toto jemné tělo zharmonizovat – vyčistit, srovnat čakry, rozsvítit, apod. Součástí prvního dne kurzu je praxe práce s energií nablízko i na dálku, na sobě i na druhých, dále podrobná výuka soustavy čaker, jejich souvztažnost s jednotlivými endokrinními žlázami, linie hara, funkce jednotlivých částí jemnohmotného těla. Řekneme si, proč při této práci někteří praktikanti ztrácí energii a také se naučíme různé druhy ochrany a základní techniky odvádění zbloudilých duší zemřelých a astrálních parazitů.

Za jeden den se naučíte hlavně základy práce s energií, používat intuici a vnitřní zrak a pochopíte logiku tohoto tématu. Dále se v tomto oboru můžete vzdělávat sami podle učebnic, které vám na kurzu doporučím. Chce to hlavně praktikovat podle toho, co si na kurzu vyzkoušíte. Ve skutečnosti můžete později ještě pokračovat na mých šamanských seminářích či kurzech kraniosakrální terapie, kde se práci s energií budeme učit ještě trochu jiným způsobem a víc do hloubky a také ji propojovat s jemnou prací s tělem – tedy pokud budete mít zájem 🙂

Součástí kurzu Práce s energií je také můj závěrečný šamanský rituální tanec „otevírání duší“, při němž se nám všem přítomným srovnají čakry, otevře duše a rozzáří se štěstím a radostí. Některým se při něm ukáže jeho cesta a poslání. To bývá takový můj dárek kurzistům. Tento tanec však nelze zprostředkovat on-line ve videu, takže účastníci videokurzu jsou o něj ochuzeni. Pokud byste se však chtěli někdy zúčastnit osobně mého šamanského semináře, který pořádám čas od času, tak tam šamanský tanec dělám také – sledujte průběžně info na tomto webu.

Aktuální kurzy

Po rozkliknutí řádky s kurzem (+) se objeví podrobnosti – adresa místa konání kurzu, cena, přihláška (formou e-shopu) a časový rozvrh.

2 200 Kč

23. 10. 2021 – Práce s energií (1 den = sobota)

Zbývá 0 volných míst. Další zájemci se mohou hlásit jako náhradníci a počkat s úhradou až pokud se pro ně uvolní místo.
  • Místo konání: Filosofská 1598/4, Praha 4 – Braník
  • Cena: 2 200 Kč
  • Lektor: Zdeňka Ocelíková

Časový rozvrh:

  • so   23. 10. 2021 od 10:00 do 18:00
2 500 Kč

15. 1. 2022 – Práce s energií (1 den = sobota)

Zbývá 1 volné místo.
  • Místo konání: Filosofská 1598/4, Praha 4 – Braník
  • Cena: 2 500 Kč
  • Lektor: Zdeňka Ocelíková

Časový rozvrh:

  • so   15. 1. 2022 od 10:00 do 18:00
1 500 Kč

Videokurz Práce s energií

Neomezený počet míst. Pro podrobnosti rozklikněte napravo +.
  • Cena: 1 500 Kč
  • Lektor: Zdeňka Ocelíková

Co získáte:

Tento kurz obsahuje 5 videí, jejichž celková délka je 2 hodiny 17 minut. Podle nich se naučíte teorii i praxi Práce s energií – vycházím z mých mnohaletých zkušeností. Pro pasáž praxe budete potřebovat 1 figuranta – alespoň na 30 minut – s ním si to můžete vyzkoušet kdykoli,  nemusíte hned při sledování videa. Na určitou pasáž energetického působení váš figurant nemusí být u vás ani fyzicky přítomen, ale musí s tím souhlasit. Pokud nemáte figuranta, můžete si totéž vyzkoušet sami na sobě.

Dále dostanete emailem 18-ti stránková skripta s obrázky.

Součástí kurzu je i konzultace se mnou po telefonu, videohovoru, anebo emailem, kdy se mě můžete na cokoliv doptat. Na termínu konzultace se domluvíme mailem nebo telefonicky.

 

Odkazy na videa a skripta vám zašlu na vámi uvedený email (na vaší přihlášce z tohoto e-shopu) poté, co mi od vás dorazí úhrada na účet. Jako odesílatele částky prosím napište své jméno.

Videokurz obsahuje vše stejné co obsahuje i prezenční jednodenní kurz – podrobný popis kurzu najdete v sekci KURZY. Jediné, oč budete ochuzeni, je kolektiv účastníků, a pak také o můj závěrečný šamanský tanec „otvírání duší“. Obojí však můžete zažít i na šamanském semináři, který čas od času vypisuji – toho se nelze zúčastnit on-line. Anebo se vám třeba videokurz bude líbit natolik, že se příště tohoto kurzu zúčastníte osobně 🙂

Pro videokurz neplatí storno podmínky, které platí pro všechny prezenční kurzy. Poté, co vám odešlu odkazy na videa, tak tento kurz už nelze vrátit a ani jeho úhrada. Zkonzultovat se mnou můžete cokoliv co se kurzu týká, jak po telefonu, tak po emailu.