Kurz – Práce s energií

Maximální počet účastníků v tomto kurzu je 12, minimální 4.

PsE = Práce s Energií

Kurz Práce s energií mám v nabídce jako prezenční a také jako Videokurz – viz nabídka kurzů a termínů dole na této stránce. Oba způsoby kurzu mají stejnou náplň – jak teorii, tak praxi, ovšem pokud si koupíte videokurz, budete ochuzeni o atmostféru, o zkušenosti a dotazy druhých a o závěrečný šamanský tanec otevírání duší. Více podrobností k Videokurzu je dole na stránce v nabídce kurzů.

Prezenční kurz Práce s energií je vhodný i pro začátečníky. Je jednodenní a běžně je součástí kurzu Kraniosakrální terapie I+II. Můžete jej také absolvovat samostatně. Pro mě je však KST I+II (+KSB) nosnou kostrou pro energie. Je to něco, o co se můžu pevně opřít, když chci dál rozvíjet svoji schopnost pracovat s energií. Navíc kombinací energie a KST I+II se dosáhne u klienta lepších výsledků než jen jednou z těchto metod. Propojuje se zde intuice a jemná technika.

Na tomto jednodenním kurzu se naučíte základy jemnohmotné práce na druhém člověku, případně i sami na sobě. Naučíte se vidět vnitřním zrakem a vnímat intuicí a jemným hmatem celé energetické tělo druhého člověka (případně i své vlastní) a toto jemné tělo zharmonizovat – vyčistit, srovnat čakry, rozsvítit, apod. Součástí prvního dne kurzu je praxe práce s energií nablízko i na dálku, na sobě i na druhých, dále podrobná výuka soustavy čaker, jejich souvztažnost s jednotlivými endokrinními žlázami, linie hara, funkce jednotlivých částí jemnohmotného těla. Řekneme si, proč při této práci někteří praktikanti ztrácí energii a také se naučíme různé druhy ochrany a základní techniky odvádění zbloudilých duší zemřelých a astrálních parazitů.

Za jeden den se naučíte hlavně základy práce s energií, používat intuici a vnitřní zrak a pochopíte logiku tohoto tématu. Dále se v tomto oboru můžete vzdělávat sami podle učebnic, které vám na kurzu doporučím. Chce to hlavně praktikovat po kurzu a nasbírat vlastní zkušenosti. Ve skutečnosti můžete později ještě pokračovat na mých šamanských seminářích či kurzech kraniosakrální terapie, kde se práci s energií budeme učit ještě trochu jiným způsobem a víc do hloubky a také ji propojovat s jemnou prací s tělem – tedy pokud budete mít zájem 🙂

Součástí prezenčního kurzu Práce s energií je také můj závěrečný šamanský rituální tanec „otevírání duší“, při němž se nám všem přítomným srovnají čakry, otevře duše a rozzáří se štěstím a radostí. Některým se při něm ukáže jeho cesta a poslání. To je můj dárek kurzistům. Tento tanec však nelze zprostředkovat on-line ve videu, takže účastníci videokurzu jsou o něj ochuzeni. Pokud byste se však chtěli někdy zúčastnit osobně mého šamanského semináře, který pořádám čas od času, tak tam šamanský tanec dělám také – sledujte průběžně info na tomto webu.

Aktuální kurzy

Po rozkliknutí řádky s kurzem (+) se objeví podrobnosti – adresa místa konání kurzu, cena, přihláška (formou e-shopu) a časový rozvrh.

2 500 Kč

24. 9. 2022 – Práce s energií (sobota)

Zbývá 0 volných míst, (max. kapacita kurzu je 12 osob) .

Časový rozvrh:

  • so   24. 9. 2022 od 10:00 do 18:00
2 500 Kč

11. 11. 2022 – Práce s energií (1 den – pátek)

Zbývají 2 volná místa, (max. kapacita kurzu je 12 osob) .

Časový rozvrh:

  • so   11. 11. 2022 od 10:00 do 18:00
1 200 Kč

Videokurz Práce s energií (2 hod.+18 min. = celkem 5 videí)

Kapacita neomezena. Pro podrobnosti rozklikněte napravo +.
  • Cena: 1 200 Kč
  • Lektor: Zdeňka Ocelíková

Co získáte:

Tento kurz obsahuje 5 videí, jejichž celková délka je 2 hodiny 18 minut. Podle nich se naučíte teorii i praxi Práce s energií – vycházím z mých mnohaletých zkušeností. Pro pasáž praxe budete potřebovat 1 figuranta – alespoň na 30 minut – s ním si to můžete vyzkoušet kdykoli,  nemusíte hned při sledování videa. Na určitou pasáž energetického působení váš figurant nemusí být u vás ani fyzicky přítomen, ale musí s tím souhlasit. Pokud nemáte figuranta, můžete si totéž vyzkoušet sami na sobě.

Dále dostanete emailem 18-ti stránková skripta s obrázky.

Součástí kurzu je i konzultace se mnou po telefonu, videohovoru, anebo emailem, kdy se mě můžete na cokoliv doptat. Na termínu konzultace se domluvíme mailem nebo telefonicky.

 

Odkazy na videa a skripta vám zašlu na vámi uvedený email (na vaší přihlášce z tohoto e-shopu) poté, co mi od vás dorazí úhrada na účet. Jako odesílatele částky prosím napište své jméno.

Videokurz obsahuje vše stejné co obsahuje i prezenční jednodenní kurz – podrobný popis kurzu najdete v sekci KURZY. Jediné, oč budete ochuzeni, je kolektiv účastníků, a pak také o můj závěrečný šamanský tanec „otvírání duší“. Obojí však můžete zažít i na šamanském semináři, který čas od času vypisuji – toho se nelze zúčastnit on-line. Anebo se vám třeba videokurz bude líbit natolik, že se příště tohoto kurzu zúčastníte osobně 🙂

Pro videokurz neplatí storno podmínky, které platí pro všechny prezenční kurzy. Poté, co vám odešlu odkazy na videa, tak tento kurz už nelze vrátit a ani jeho úhrada. Zkonzultovat se mnou můžete cokoliv co se kurzu týká, jak po telefonu, tak po emailu.