Čištění prostor od negativních energií

Čištění prostor od negativních energií Jednou mi zavolala jedna paní, že by potřebovala vyčistit dům od těžkých negativních energií, protože se v něm všichni dusí, jsou ubití a uvažují o odstěhování. Nedá se v něm zdravě žít kvůli něčemu, co není vidět, ale lze to bohužel silně pociťovat. Přijela jsem do tohoto domu a zatím jsem nevěděla, co tam budu dělat. Lidi jsem zvyklá čistit a upravovat jim jejich energie, tuto schopnost jsem dostala darem, ale prostory jsem do té doby ještě nečistila.

Jakmile jsem do domu vešla, cítila jsem na několika místech (plošně dost velkých) něco jako hustou a hutnou černou mlhu a pocit stísněnosti a dušení. Moje ruce začaly okamžitě prostor vnímat a očišťovat, přidaly se i zvuky z mého hrdla a použila jsem i další pomůcky. Celý dům mi trvalo vyčistit asi hodinu. Po skončení mi majitelka domu téměř skočila kolem krku, jakou měla radost. Dala mi dvojnásobek ceny, než o kterou jsem ji požádala, k tomu navíc dáreček – šamanský přívěsek na krk a řekla, že na mě bude dávat reference. Ovzduší domu se totiž zcela proměnilo a dalo se v něm volně dýchat a existovat. Do doby, než jsem do domu přijela, ten dům čistilo několik „odborníků“ a nikdy se to nikomu nepodařilo.

A proto zde na mých stránkách nabízím i tuto službu. Lidi čistím od negativních energií celkem běžně i na dálku, ale s domy jsem začala teprve nedávno a pokaždé se to podařilo úspěšně. Cena se odvíjí od délky trvání a náročnosti, zhruba od 1000 Kč do 2000 Kč plus náklady na cestu tam a zpět.