Ceník služeb

Důležité upozornění !!!

Termín sezení si domlouvám s klienty pouze TELEFONICKY na 602 748 729 (nezvednu-li, volám zpátky). Jiné dotazy či konzultace přijímám i emailem.

Zrušení schůzky přijímám POUZE TELEFONICKY nebo SMS na 602 748 729 (tzn: NE-emailem, NE-WhatsApp, NE-Facebook/Messenger !!!)

Objednáte-li se na osobní sezení a pak ho musíte zrušit, učiňte tak co nejdříve, NEJPOZDĚJI 1 den předem do 12:00. Zrušíte-li schůzku později, zašlete prosím STORNO POPLATEK na účet 1084547103/0800, a to ve výši DOSPĚLÝ 1000 Kč, dítě 700 Kč (do poznámky napište své jméno). Za tento „storno poplatek“ Vám mohu jako náhradu poskytnout energetické ošetření „NA DÁLKU“.

BANKOVNÍ SPOJENÍ: 1084547103/0800 Česká Spoř.. Platby v cizí měně: č.ú.(IBAN): CZ45 0800 0000 0010 8454 7103, kód (BIC): GIBACZ. Pro úhradu kurzů používám jiné č. účtu, které Vám přijde na email když se přihlásíte na konkrétní kurz v sekci KURZY.

Ceník

1) Kraniosakrální terapie a energetické působení

KRANIO-SAKRÁLNÍ terapie + ENERGIE = Standardní nejžádanější ošetření – OSOBNÍ SEZENÍ
1300 Kč
Zahrnuje balíček služeb: Konzultace, kraniosakrální terapie a působení energií, očištění, posílení a harmonizace čaker i těla a duše. 1 osobní sezení cca 60-75 minut, pokud sezení trvá déle než 75 minut, cena se navyšuje o 300 Kč za každých započatých 15 minut. Většinou je potřeba více pravidelných sezení cca jednou za 14 dní. Lze využívat i jako zdravotní prevenci a relax jednou měsíčně.
Kraniosakrální terapie (klasická i biodynamická) OSOBNÍ SEZENÍ – dospělí
1300 Kč
Dospělí a mládež od 15 let (osobní sezení cca 60 minut), i pro těhotné, působí velmi blahodárně na tělo i duši. Standardně je potřeba více sezení cca jednou za 14 dní. Lze užívat i jako zdravotní prevenci a relax jednou měsíčně.
Kraniosakrální terapie (klasická i biodynamická) OSOBNÍ SEZENÍ – děti
1000 Kč
Děti od 4 do 15 let (na miminka a batolata se nespecializuji), při dlouhodobé pravidelné péči 800 Kč/sezení (osobní sezení cca 30 až 40 minut). Standardně je potřeba více sezení cca jednou za 14 dní. Působí velmi blahodárně na tělo i duši.
Kraniosakrální terapie + energetické působení + očista čaker a entit – NA DÁLKU
od 1000 do 1300 Kč
Délka cca 45 minut (+telefonická konzultace navíc). Domluvíme se na konkrétním čase, tak, abyste při působení (a také alespoň chvíli po něm) mohli nerušeně ležet, odpočívat a vnímat blahodárné energie (ideálně v pohodlí svého domova). Poté si zavoláme nebo napíšeme jak to proběhlo. Libovolně často. Působí blahodárně na tělo i duši, pročistí, posílí, srovná.

2) Energie (lze osobně i na dálku)

Energetická harmonizace a očištění od negativních energií (včetně čaker a přivtělených entit)
od 500 do 1300 Kč
Lze osobně nebo na dálku, obojí je stejně kvalitní. Cena dle rozsahu a délky působení.
Lze opakovat libovolně často – dle potřeby.
Kvantová terapie
0 Kč
Kvantovou terapii používám jako součást jiných léčitelských metod (v rámci jejich ceny i času jako bonus). Jedná se vlastně o správně směrovanou sílu myšlenky v hladině alfa v kvantovém poli. Nic si za ni neúčtuji pokud je součástí jiného ošetření.
„Odzasvěcení“ (zrušení kanálu, očištění) od Reiki a dalších podobných pseudo-systémů
600 Kč
Lze i na dálku. Uvedená cena je za celý jeden systém (např. všechny stupně Reiki najednou)
Aktivace a zprůchodnění kanálu pro příjem Čisté kosmické energie používané v léčitelství
1300 Kč
Lépe osobně, ale lze i na dálku přes Skype nebo WhatsApp – musím vás vidět. Tato služba je pro ty, kteří mají vrozené léčitelské schopnosti, ale mají je zablokované (např. proto, že kvůli nim byli kdysi upáleni). Napřed vytestuji, zda vůbec máte vrozené léčitelské schopnosti.

3) Psycho-energetické Odbloky

Psycho-energetický ODBLOK v regresi s šamanskou očistou
od 1500 do 3500 Kč
Délka sezení se nedá určit předem, pohybuje se od 40 do 120 minut a od ní se pak odvíjí cena. Většinou stačí 1 až 2 sezení.
Klienta uvedu do hladiny alfa a on pohodlně sedí nebo leží se zavřenýma očima a naslouchá mým pokynům. Dochází k přepisu nezdravých vzorců, očištění duše od starých programů, které mají negativní vliv na současný život a zdraví. V průběhu sezení navíc odčišťuji šamanským způsobem negativní energie z těla a pocity z duše vzniklé při starých zážitcích, které se vztahují k současným problémům. Protože je tam přidaná hodnota – šamanská očista, je to pro mě o dost náročnější, ale současně pro klienta o dost účinnější způsob než „obyčejný“ odblok v regresi či kinezkou. Většinou stačí 1 sezení, vyjímečně je potřeba přijít vícekrát. Doporučuji toto sezení zakončit kraniosakrálním ošetřením. Je to uvolňující a osvobozující.
Jedná se o OSOBNÍ SEZENÍ. Vyjímečně lze provést po telefonu při hlasitém odposlechu, ale musíte mít při tom klid a soukromí.
Kineziologie One Brain
1300 Kč
Jde o jemný psychický a emocionální odblok, osobní sezení cca 60 minut, za každých dalších započatých 10 minut hradíte 200 Kč. V případě kineziologie malých dětí je lepší, když nejsou přítomné a zastupují je rodiče (zákonní zástupci). POUZE OSOBNÍ SEZENÍ.

4) Poradna (lze osobně i po telefonu)

Konzultace, Poradenství
600 Kč
Osobně, telefonicky či mailem. Prvních 30 minut 600 Kč, za každých dalších započatých 10 min. = 200 Kč.
Telefonicky platba předem 600 Kč + doplatek při delším čase. V případě, že se chcete jen rychle na něco zeptat do 5 minut, tak neplatíte nic.
Horoskop a astroporadna
1300 Kč
Konzultace pouze ústní formou (lze i po telefonu) cca 60 minut, potřebuji předem znát datum, čas a místo narození, platba předem.

5) Bylinky, energetické náramky

Bachovy květové esence – namíchání „na míru“
350 Kč
Namíchání na míru včetně 1 dávkovací lahvičky s kapátkem a návodem k užívání. Kontrola za cca 3 týdny.
Energetické náramky a amulety
od 150 do 600 Kč
Cena je individuální podle typu polodrahokamu.

6) Masáže

Lymfodrenáž ruční (přečtěte si KONTRAINDIKACE v sekci Lymfodrenáž manuální)
1300 Kč
1 osobní sezení 60 až 70 minut. Pokud je vaším účelem relax, můžete přijít na tuto masáž jednou.
Pro efekt detoxikace a odstranění lymfatických otoků či celulitidy je potřeba minimálně 3-5 sezení, ideálně až 10 sezení, frekvence jednou týdně.
Lymfodrenáž ruční obličeje a hlavy
400 Kč
Osobní sezení cca 15 minut. Jednou je to příjemný relax, ale pro viditelný efekt je potřeba docházet vícekrát pravidelně.

7) Ostatní

Hovory s duší (s Vyšší moudrostí)
250 Kč
cena za každých započatých 10 minut. Lze i po telefonu.
Odrušování (či zjišťování) geopatogenních zón
od 500 do 1000 Kč
Na dálku (pokud chcete, abych přijela, hradíte navíc cestovné: benzín, amortizace, čas strávený cestou).
Rodinné konstelace mezi 4 očima
250 Kč
cena za každých započatých 10 minut

Ceny kurzů jsou uvedeny přímo u jednotlivých KURZŮ.